Nieuws
Quarantaine op luchthaven door knoflook

Het pakketje bevond zich op de cargoafdeling toen een aantal personeelsleden zich rond 11.40 uur onwel begonnen te voelen. De brandweer en andere hulpdiensten waren snel ter plaatse, waarna duidelijk werd dat er meer personeelsleden onwel waren geworden. De slachtoffers roken een vreemde geur, en zijn direct uit voorzorg naar het ziekenhuis gebracht. Volgens officiële berichten zijn de mensen die naar het ziekenhuis zijn overgebracht niet ziek.
Op dit moment wordt het pakje van ongeveer 30 à 40 cm. door experts onderzocht. Onofficiële bronnen melden dat het pakketje van Peking onderweg was naar de Chinese ambassade in Ankara. Het is nog onduidelijk wat er in het pakketje zat.
Update 19.18 uur
Een grondig onderzoek heeft inmiddels uitgewezen dat de 27 medewerkers onwel werden van de geur van knoflook. Een vat knoflook lekte op de postpakketjes, waardoor het leek alsof er een irriterend gas uit vrijkwam. De luchthaven en het ziekenhuis zijn inmiddels weer vrijgegeven, alle medewerkers maken het goed.

Luchthaven Esenboga in Ankara
|
Laat 11 september uw sporttas staan !
Fun Lovin' Terrorist / Toeps addict
OT: Eerst maar ff afwachten wat er achter zat.
Dat paniekerig gedoe is bij dit soort zaken echt heel erg overdreven.
Die mensen die naar het ziekenhuis zijn vervoerd krijgen waarschijnlijk een omgekeerd placebo-effect. Voelen zich ziek terwijl ze niets hebben. Psychologische oorlogsvoering is dit.
I'm going to burn in hell anyway, so why can't I ???
foto
Dus dat paniekerig gedoe is wel gewoon nodig.
Stel dat het propaangas is. Geen gifgas, maar mensen kunnen er wel dood aan gaan. Moet je dan denken 'oh, het is maar propaangas. Geen paniek nodig, het is geen aanslag. Als er iemand sterft komt dat niet door een aanslag. Effe mijn donut opeten hoor.'. foto
Lijkt me wat stug
“Trying is the first step towards failure.” -- Homer J. Simpson
joellie schnappe well wat ieke buddoelle
En toch is het VET lekker fotofotofoto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken