Nieuws
'Telefoontje met Ruben is kwalijk'
Secretaris-generaal Ed Kronenburg van Buitenlandse Zaken noemt het 'kwalijk' dat Ruben heeft gesproken met de Telegraaf. "Dat zou niet mogelijk moeten zijn", zei Kronenburg in het Radio 1 Journaal.
Dagblad de Telegraaf publiceerde vrijdag een kort interview dat een van de journalisten heeft gehad met het slachtoffertje van de vliegramp. Een van de ziekenhuismedewerkers die door de journalist was gebeld, gaf zijn mobieltje aan Ruben.
Kronenburg, een van de afgevaardigden van het ministerie van Buitenlandse Zaken die sinds gisteren in Tripoli is, wil met het ziekenhuis praten. Volgens hem is het personeel erg tolerant als het gaat om camera's en bezoek rond het bed van de 9-jarige Ruben.
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Ga dan over de artsen zeuren die de telefoon doorgaven.
En al deze fotos:
http://www.demorgen.be/dm(...)-vliegramp-zat.dhtml
Zeker ook niet door de pers gemaakt.
Wat een oppertunist, die Kronenberg.
- Albert Einstein
Iedereen probeert er PR mee te maken, zelfs Kronenberg, zo blijkt.
foto
En dit is zeker ook een privé-kliekje?
Waaro klaagt Kronenberg hier niet over?? Hmm?
UriGeilert is daarmee nu al de meest kansloze poster van de dag
Dit past perfect in de nieuwe cultuur in Nederland waarin we denken recht te hebben om alles te zien van alles en iedereen, tot aan de live en rechtstreeks utigezonden primetime begrafenis van Milly Fucking Boelen aan toe.
We zijn een verrot land geworden.
Wat een stelletje hufters zijn dat toch he. De helft wat er in die krant staat berust op onwaarheden, plus het feit dat elke kutjournalist van die kutkrant OVERAL een dikke schep bovenop doet. blegh
Het is namelijk gewoon een terechte mening, wat een kutkrant is die telegraaf zeg, slechte schrijfstijl, sensatie drift en andere ongein.
Ja, durf mij eens trol te noemen terwijl je zelf nog geen argument heb durven noemen.
De pers zijn een stelletje gore asociale ratten. Want geen van allen hebben ze zijn privacy beschermd. De volgende dingen zijn gewoon zwaar ondermaats:
- Zijn naam noemen
- Zijn fotos plaatsen
- Hem lastig vallen
Ranzig, fucking aasgieren die tyfuspers, het zijn net als paparazzo maar ze voelen zich oh zo verheven, die arrogante kutpers. Ze denken dat ze filantropisch bezig zijn, maar ze ondermijnen elke vorm van menselijkheid. Het zijn ratten van de laagste soort.
Geen woorden voor, laat dat joch alleen!
En dat jij het niet erg vind dat een krant gaat praten met een emotioneel getraumatiseerd, onder de medicijn zittend, kind zonder dat er ouders over kunnen oordelen is echt triest
De Telegraaf gaat over lijken, dat was bekend.
Even uit 1 Belgische krant:
foto
foto
foto
Dat vind ik erger dan een twee minuten durend gesprek.
En dan ook zielig lopen schelden (zonder hoofdletter).
Sterk hoor.
Foto's en een telefoongesprek, ik hoef 't niet te weten. Maar blijkbaar leven we tegenwoordig in een wereld waar er wel 'n 'markt' is voor dit soort nieuws. Je ziet 't ook met Shownieuws, RTL Boulevard en zoiets als 'n begrafenis van Millie Boele
Kronenburg zegt in het artikel dat het ziekenhuis personeel erg tolerant is.
Edit:typo's
Uiteraard moeten dit soort foto's niet worden genomen, maar ja, voorkom dat maar eens in zo'n land (ze doen iets makkelijk tegen de pers heb ik het idee).
http://www.freedomhouse.org/template.cfm?page=389&year=2009
http://www.joop.nl/media/(...)jn_ouders_dood_zijn/
Ik vind 't bijzonder kwalijk van deze Telegraaf journaliste.
Maar, als zij het graag willen kunnen de Libiërs dit inderdaad vast wel verbieden.
maar dat terzijde.
Het ging er meer om dat zij dit wel hadden kunnen tegenhouden. Maar Libië lijkt er ook wel een PR-stunt van te maken.
Appels met peren...
Get your head straight.
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
dan nog moet zoiets beter geregeld worden maar dat is niet in elk land mogelijk
Één telefoontje in zijn eigen taal, of constante vreemde mensen die binnenlopen om een foto te maken.
Het is beide verwerpelijk.
En altijd maar met het slappe excuse van nieuwswaarde en persvrijheid!
Kwalijk is wel het minste, wat dacht je van schending mensen rechten, rechten van het kind, schending van de privacy, respect voor de slachtoffers?
Ik vraag mij nu werkelijk hardop af, of hier nu niets tegen te doen is?
Gaan de rechten van een krant/reporter nu echt verder dan die van een slachtoffer van zo'n dergelijke ramp?
Kijk dat het ziekenhuis personeel erg tollerant is, lijkt me wel enigsinds logisch. Ze hebben een primeur en tevens alle ogen van de wereld zijn op ze gericht. Het land welke eerst ver-afschuwd werd, staat nu vol in de belangstelling en men wil geen fouten maken, hierdoor kan men in ieder geval de wereld laten zien dat ze ook goede dingen kunnen dan alleen maar oorloje voeren.
Maar ieder zelf respecterend mens en dagblad zou toch beter moeten weten, vooral na het voorval van Princes Diana. Ik persoonlijk vind dit net zo kwalijk als de papparazi van toen. Er dus niets veranderd na Diana, blijkt wel weer eens. Het is zelfs nog erger geworden.
Als dit ongestraft blijft en zonder verdere gevolgen,dan lijkt mij dat het einde pas echt zoek is en vraag ik mij dan ook af waar dit uiteindelijk heen gaat of stopt.
[ Bericht gewijzigd door www.rocknieuws.nl op vrijdag 14 mei 2010 @ 10:49 ]
Ik ben zelf ook mijn ouders op mijn negende jaar verloren en ik kan mij (31 jaar later) nog vrijwel iedere minuut van de dagen erna nog herinneren. Bij mij werd een dag gewacht om mij het slechte nieuws te vertellen maar door de omstandigheden begreep ik na een aantal uren al hoe het in elkaar zat. De indrukken blijven je een leven lang bij.
Een telefoontje van een journalist kan je op die manier een leven lang achtervolgen. Ik hoop dat deze journalist over een aantal jaren de moed heeft om zijn excuses aan te bieden.
Arts is fout, Telegraaf ook imo
Fok, niet verbonden aan de telegraaf, zou er nog een voorbeeld aan kunnen nemen.
wat moet je dan in godsnaam voelen?
Stomme actie van de dokter, arm arm kind..
Viel me trouwens gisteren op dat de nabestaanden hadden verzocht met rust te worden gelaten. Dit werd in de persconferente gemeld. Echter alleen NOS vermeldde dat in het nieuws en teletekst, RTL liet dit weg.
De Telegraaf is degene die heeft bedacht ''laten wij eens even lekker Rubentje gaan interviewen'' vervolgens zijn zij aan dat nummer van die arts gekomen (vast na goed zoeken op internet, of het bellen van allerlei contactpersonen) en uiteindelijk hebben zij, de Telegraaf dus, gebeld.
Het is niet goed dat die arts zijn mobieltje aan de jongen heeft gegeven, maar dan kan je je afvragen, in hoeverre sprak die arts Engels? Begreep hij wel dat het hier om een Nederlandse krant ging of niet? Werd tijdens dat telefoongesprek uberhaupt verteld dat het om een krant ging, misschien dat de Telegraaf wel heeft gezegd dat het familie was en dat ze via andere familieleden aan dat telefoon nr. gekomen zijn?
Je weet het niet! Maar wat we in ieder geval wel weten is dat de Telegraaf heel bewust heeft gebeld naar het kind, om daar hun slaatje uit te slaan.
En het is inderdaad nieuws dat de telegraag zo'n actie pleegt, en dat nieuws kan prima gebracht worden zonder de inhoud van het gesprek te plaatsen. Door de inhoud wel te plaatsen ben je niet veel beter als de telegraaf en dus ook hypocriet.
Je brengt de actie van de telegraaf als nieuws maar lift vervolgens wel lekker mee op de inhoud.
\[b\]Op maandag 24 mei 2010 16:33 schreef tarantism:\[/b\]dit is het slechtste topic dat ik ooit heb gezien
Want ja, de gehele media wil graag zo veel mogelijk informatie van deze jongen en de ramp an sich. En ja, iedereen hier klikt op het bericht om het te lezen/zien.
Dit is zo erg, een schande! De mensen die deze krant hebben zullen smullen van dit drama. Ik kan me anders niet voorstellen waarom Telegraaf zo graag het leed van dat kind zo snel in de krant moest hebben. Het zijn de gieren die altijd op zoek zijn naar aas ongeacht de schade die zij daarmee aanrichten in de maatschappij. Journalisten die geen respect hebben voor andermans gevoel en voorkeuren en smullen van privé leed, ongemak en ellende zijn geen puur bezig met zichzelf.
Telegraaf, een krant die meer ruimte gebruikt voor de koppen dan de inhoud daarvan, een krant die smult van andermans leed, deugt niet!
*trekt zich nu terug in een hoekje om zich te schamen*
Maarrrr...het blijft een schaamteloze actie van de Telegraaf journaliste.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken