Nieuws
The Scene stopt er mee
Het laatste jaar was Lau bezig met een solo-project, en al doende kwam hij tot de conclusie dat hij niet meer met the Scene verder wil. Ondanks het feit dat zijn groep nog steeds succesvol is in het festivalcircuit (in 2001 zelfs de meest gevraagde band) geeft hij er de brui aan: ''Ik realiseer me dat dit alleen maar gefundeerd was op oude sucessen als Blauw, Iedereen is van de wereld en Open''. Lau: ''Als het alleen nog maar om de oude nummers draait, zie ik ons straks al als een Status Quo, die nog steeds 'Roll Over Lay Down' staan te doen, daar heb ik geen zin in''.
Lau is blij dat hij nu eindelijk kan hij doen waar hij zin in heeft. Bij the Scene zat hij de laatste jaren teveel vast en het beknelde hem in zijn muzikale ontwikkeling. ''Ik zit nu vol nieuwe plannen. Ik wil met een pianist naar Parijs, ik wil solo optreden in New York.''
Hij gelooft niet dat The Scene zonder hem nog toekomst heeft: ,,The Scene zonder mij is net zo triest als Queen zonder Freddy Mercury. Ik heb de hele band opgericht. De band kan niet zonder mij''.
Zonder werk komt hij voorlopig niet te zitten, zijn solo-agenda is al aardig volgeboekt. In december doet hij een duet met zangeres Sarah Bettens van K's Choice en tot en met maart toert hij langs Belgische en Nederlandse theaters. Tussendoor doet hij nog mee aan een eerbetoon aan Ramses Shaffy en daarna staan alweer de poppodia en zomerfestivals op het programma.

[ Dit bericht is gewijzigd door Klingon ]
quote:
Nog nooit van deze gasten gehoord!!!
No offence maar zal wel met jullie leeftijd te maken hebben.
Vond ze altijd wel aardige muziek maken, maar zal ze niet missen.
Als je \'\'Iedereen is van de wereld\'\' niet kent, dan ontbreekt er wat aan je Nederlandstalige popkennis.
Cultuurbarbaren foto
Ben overigens ook totaal niet geinteresseerd in nederlandstalige bagger, zal daar door wel komen.
[ Dit bericht is gewijzigd door Munoz ]
Maarre, hun concerten waren niet altijd even gaaf, het zijn toch wel een beetje ingekakte mensen die een beetje van de wereld zijn foto
[ Dit bericht is gewijzigd door woediewokkie ]
DIE kent iedereen toch wel?????
Met een bouwjaar als 1970 zou ik toch minstens 1 lied moeten kennen.
Vitesse (de band) ken ik nog wel...
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
\' de band is zonder mij net zo triest als queen zonder freddy mercury \' ..
Nederlandse muziek vind ik toch geen reet aan.
Gelukkig zijn er zat coverbands die die nummers leuk ten gehore kunnen brengen (Midnight run, geloof ik, Lijn7)
Such a heavy burden now to be the one
Born to bear and read to all
The details of our ending
_ fotoDAAAAHAAAAG!foto
quote:
hehe, nooit van gehoord, ik luister alleen maar naar Iron Maiden, en dat roeleert hard
roerleren is één.
hard is ut wel ja :-)
[ Dit bericht is gewijzigd door Pimpelwees ]
domeinverhuis ellende
quote:
Noooit van gehoord!!
Of ik voel me een ouwe lul of jij hebt net haar op je ballen foto No offense.
The Scene maakt best goeie muziek. Ze hebben het nog lang volgehouden.
Misschien kan de band nog verder met die andere zanger, Kau Koffie? foto
quote:
En waarom is The Lau arrogant? Het is gewoon waar dat The Scene niks is zonder hem. Hij was toch het boegbeeld van de band.
Inderdaad. Ik ben begin jaren \'90 een groot fan van The Scene geweest en ook vaak backstage geweest voor en na de concerten.
Niets arrogants aan Thé; ook niet aan de rest trouwens.
Jammer dat ze stoppen; ik had ze graag nog 1x gezien. Helaas... foto
you have the courage to lose sight of
the shore
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken