Nieuws
Europese Centrale Bank handhaaft rentepercentage
Analisten hadden al verwacht dat de ECB de rente, net als in de voorgaande drie maanden, ongemoeid zou laten. ECB-president Jean-Claude Trichet licht het rentebesluit later vandaag in een persconferentie toe.
De ECB heeft de rente sinds oktober vorig jaar teruggebracht van 4,25 procent naar 1 procent, het laagste niveau sinds de invoering van de euro in 1999. De lagere rente moet ervoor zorgen dat het goedkoper wordt voor burgers en bedrijven om geld te lenen, zodat zij met hun bestedingen de economie kunnen stimuleren.

Europese Centrale Bank handhaaft rente (foto: ANP)
Nouja 4,8 is ook niet zo heel slecht...
Ik ben dol op mijn hypotheek aftrek!
Tuurlijk niet...ik verdien zelfs meer dan mijn man haha
Waren ze van plan de rente compleet af te schaffen dan?
Dat suggereert de titel namelijk.
Beter zou zijn:
Europese Centrale Bank handhaaft rentepercentage
Mijn zus wil al sinds 2 jaar een huis kopen in Duitsland.
Ze heeft een vaste full-time baan.
Ze heeft 4 jaar geleden een schuldhulpverleningstraject afgesloten, en is inmiddels dus al 4 jaar schuldenvrij.
Al 2 jaar is ze aan het proberen een hypotheek te krijgen!
ze krijgt helemaal niets!!!
Heb je eenmaal een BKR (door eigen schuld of door de schuld van een ander) dan ben je afgeschreven in deze maatschappij!!
Dan tel je gewoonweg niet meer mee.
Een vriend van me precies hetzelfde verhaal. Wil voor zichzelf beginnen.
Hij heeft een speciaal bureau in de arm genomen die het hele plan voor hem had uitgewerkt, marktonderzoek laten uitvoeren enz.enz.
Het was een plan met veel toekomstperspectief.
In plaats dat de bank naar het plan kijkt, werd deze vriend gelijk afgerekend op zijn verleden. Het plan werd niet eens ingezien.
De banken vinden blijkbaar alleen elite met veel geld interessante klanten.
Dat het Nederlandse volk dit allemaal laat gebeuren, ik snap dat niet.
Mijn (inte)r(e)views!
Maar...ja hoor
De kredietcrisis is ontstaan doordat banken te veel/te makkelijk geld uitleenden...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken