weblog
FOK! leert Europa nog meer Rotterdams voor songfestival
De users van het Eurovisie Songfestival-forum op ons eigen FOK! verkeren al sinds de overwinning van Duncan Laurence in opperste staat van opwinding. Met het liedjesfestijn in eigen land kunnen we bijna stellen dat voor sommigen een droom uitkomt en terecht natuurlijk.
Om alle fans uit heel Europa alvast te laten wennen aan gaststad Rotterdam zijn onze vrienden van het Songfestival-forum met een cursus begonnen. Niemand minder dan Franklin Brown, ja die van eerste keer, zal de Europeanen voorbereiden op hun komst naar Rotterdam met typisch Rotterdamse zinnen.
Vorige week leerden we al 'ja toch, niet dan' en vandaag is het tijd voor een nieuwe les!
https://www.dumpert.nl/item/112741_3fa3344c
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
dan is deze leuker en beter:
Ook nog "dat is tif" (tof)
En natuurlijk overal een T achterplakken.
Plus onderpeur i.p.v. onderbroek, die dingen
De oven is heet
De kaartverkoper is wellicht een N.Afro met een brede grijns van witte tanden.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken