Natasia slaat Lieke vol in het gezicht
In de Talpa-treitershow van John de Mol was het altijd verboden om te slaan of te schoppen. Wie dat deed lag uit de villa. Reden van deze doofpot-affaire kan zijn dat Natasia een jaar lang de smaakmaker was van De Gouden Kooi. Natasia nam twee maanden terug vrijwillig afstand van haar plaats in het huis maar keerde vorige week weer terug om te koken. Het liep echter al na anderhalf uur uit de hand omdat Lieke over Natasia's kinderen begon. Natasia werd na het incident het huis uitgezet.
Of deze beelden gevolgen hebben voor het voortbestaan van DGK bij RTL is niet bekend. RTL wilde van De Mol een vriendelijkere versie hebben van de show. De Mol noemde Natasia onlangs nog een beschaafde dame. Een iets langer stukje kun je hier zien.

Smack my bitch up!
Met dank aan LekkerSimpel voor de submit.
Wat ging hieraan vooraf? foto
Raak was ie zeker
Dat dit nieuws is...
Hoewel ik geen flauw idee heb wie die mensen zijn...
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Ook briljant die Jaap: Beveiliging, beveiliging
Wat zijn de gevolgen voor die proefdieren die ze daarin hebben gestopt?? Worden ze enigzins gecompenseerd of is het gewoon botte pech voor ze??
Mijn (inte)r(e)views!
Van mij mag die zooi zo van de buis foto
"T" is for TANK, and "T" is for TERROR ... and "K" is the "K" for KILLING in error.
Maar wat een stom mens ook!! foto
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Vandaar dat deze aap mocht blijven foto
maar sjemig zeg,
je zou er een wiplash aan over houden
van die 'jij-mag-de-bus-niet-in' knal foto
ot: boeiend...
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
wel humor dat een camera in de artis ophangen zoveel kijkers heeft aangetrokken...
Fucking bokito's.... en het is WEL dat aap-wijf wat begint te meppen heh?
Typerend weer.
[..]
maar, nadat jaap als een mietje beveiliging beveiling roept en niet weet hoe snel die weg moet rennen, wie de Fok! komt er dan echt per direct binnenlopen?!? das geen bewoner??
Miss de regisseur die alles mee in scene zet?? Iemand die antwoord kan geven??
en WAARHEID.. ik kan je posts over 't algemeen best waarderen maar nou sla je 'n btje door jonge.. hoeft nie vromer te zijn dan de paus heh, als 't je niet bevalt zap je maar weg...
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
whahah..dadelijk word het zo iets als de film
smakeloos programma. verdeel het geld over de overige bewoners en stop het programma.. tadaaaa
Wat een actie reactie... foto
niet met de Titel "Natasia slaat Lieke het ziekenhuis in " foto
Niet dat ze het van mij niet mogen opdoeken, liefst vandaag nog, hadden ze al moeten doen toen Lieke aangerand werd en aangifte had moeten doen om het hele zooitje op te laten pakken!
Ik wil weleens zien wie zo'n tik in het gezicht zo soepel opneemt en dan ook zegt:
- "Ach maakt niet uit het was maar met de vlakke hand"
- "Nee, nee, maakt niet uit je gaf mij geen stomp, maar een vlakke hand met een zwakke werpbeweging"
- "Nee ik zag het ,je sloeg mij niet , je duwde alleen mijn hoofd weg"
En morgen op school weer praten over "RESPECT"! foto
Kennelijk geeft het je meer "RESPECT" door het goed te keuren. foto
't is toch een treiterprogramma, dus dat moeten de bewoners kunnen waarderen.
tapla foto
goudenkooi foto
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
Blank / zwart? Iedereen moet zich gewoon gedragen... foto
foto
Lieke Slieke de slet die zich naar binnen heeft geneukt moet meer klappen krijgen. foto
Dan ga ik kijken.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Kijken doe ik toch nooit, dus dat boeit niet. Verder komt er eens in de zoveel tijd een vermakelijk filmpje op Fok... dat is alles wat ik er van meekrijg en dan is het uiterst amusant.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
eniewee, wie sloeg wie nou?
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken