games
Final Fantasy VII episodes zijn volwaardige games
De wereld stond even stil voor veel mensen toen bekend werd dat er een remake van Final Fantasy VII zou komen. Toen bekend werd dat de game opgedeeld zou worden in verschillende episodes was dat snel voorbij.
Square-Enix reageert hierop door te melden dat iedere episode de lengte zal hebben van een volwaardige game. Ze zeggen dat het Final Fantasy XIII verhaal ook in meerdere delen verteld werden. Hoe dit bij Final Fantasy VII zal gaan werken is nog niet bekend.
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
Tnx!
Guybrush: No! No, that's not true! That's impossible!
LeChuck: Search your feelings, you KNOW it to be true!
Guybrush: Noooooooo!!!!
Als je Pong zou herschrijven naar iets wat tegenwoordig acceptabel is (flashy particles effects, animaties etc.) dan zit je ook aan een veelvoud van wat het origineel qua werk was.
Daar komt ook bij dat de techneuten die aan een game werken niet bepaald goedkoop zijn. Maargoed, je ziet deze trend overal zo ook bij huizen. Waar je vroeger een mooi handgemaakte gevel had bij je huis; is het nu beton storten en 3 ton lappen voor je rijtjes huis.
Android + Verveling = Titan Turret spelen
Maar zal wel genoeg aftrek hebben door de vele fanboys.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken