Website Filip Dewinter gehackt door moslims
De website van Filip Dewinter, voorman van Vlaams Belang, is maandag gehackt door een radicale islamitische groepering. Dat liet de Belgische politicus zelf via Twitter weten. Het zou gaan om de groepering Akincilar uit Turkije. "Zij hebben ook de website van Charlie Hebdo gehackt na de publicatie van cartoons over Mohammed", weet Dewinter.
Op de website is nu een foto te zien van Dewinter, die zwaait met een exemplaar van de Koran. De politicus staat daarbij in de Kamer, waar hij het boek onlangs nog "de reden van heel wat onheil, de bron van alle kwaad, een license to kill" had genoemd. Over de foto is door de groepering een verbodsteken geplaatst, met de tekst: "Het kwaad op deze wereld komt niet door ons heilige geloof! Het zijn de vuile racistische gedachten die uit jouw hersens komen."
Website Filip Dewinter gehackt door moslims (Foto: ANP)
Kun je met de koran ook doen alleen blijft alleen de kaft over, meer niet.
Efteling had de eerste met een mannetje op een tapijtje er voor.
Misschien moet je effe je geit op zoeken, kun je je nog proberen voort te planten...
Ze blijven zichzelf verraden hiermee, vallen dus eigenlijk ALTIJD keihard door de mand met hun (dus voor geen meter kloppende) "islam is vrede"
Kunnen nog wel meer vertellen, ze moeten misschien eens in het woordenboek kijken!
Dat is heel wat anders
En niet om het een of ander hoor, maar als jij woorden een andere betekenis wil geven, is discussie met je zinloos...
Snap je hopelijk zelf toch ook wel, niet?
Maar al dat niet correcte racisme-geschreeuw moet maar eens afgelopen zijn, de moslims verpesten de term op deze manier voor de excuusnegers!
De kruistochten is een ander verhaal, dat is inderdaad wél een goed voorbeeld van misdragingen die werden gepleegd met de Bijbel in de hand.
Misschien DAAR de oorzaak van het probleem eens zoeken? Misschien zijn er wel gewoon niet genoeg die zich WEL goed gedragen? Ooit in je opgekomen?
Daarbij is het vooral hun eigen intolerantie die dit in de kaart speelt, dus ga maar ergens anders de oplossing van je probleem zoeken.. Zeg, BIJ HET PROBLEEM ofzo
Anders wordt het inderdaad 1 pot nat, wat ook logisch is in mijn beleving..
Er wordt nog teveel gebagatelliseerd door moslims, incidentjes, eenlingen.. meer van dat soort uitspraken..
Het zijn geen incidentjes, het zijn geen eenlingen, het is een structureel probleem!
Niet bij de moslims, niet bij de criminelen, eigenlijk weinig anders dan een werkende nederlander...
En ja, die doen ook wel eens wat: WERKEN!
Dat zouden die andere culturen ook eens moeten proberen, HUN BEST DOEN, zou de wereld er een stuk beter uit zien..
Ik heb daar wat minder last van, sowieso is de mening van een ander me relatief weinig waard...
En een virgin 4 life hier
Maar o wat ga ik zielig lopen doen als Mo weer eens afgeeft op de blanke racisten
de groep van mensen die nergens bij hoort
Hoeveel mensen, blank, fulltime baan, huisje boompje beestje heb je al sympathie horen uitspreken voor de terroristjes in Irak?
Behalve Jihad Jordi dan he
Het leven is niet zo ingewikkeld, als je "gewoon" je best doet, mag er toch niemand wat van zeggen?
Buiten het feit dat sympathie voor terreur me behoorlijk in het verkeerde keelgat schiet, en dus met die feiten ook al bijvoorbeeld 65% van de turkse jongeren
Ik ben VOOR vrijheid en tolerantie, alleen niet alleen maar 1 richting op!
Laat de moslims maar eens enig teken van waardering geven, in plaats van alleen maar onredelijke eisen te stellen!
Daarna mag je pas beginnen over niveau, tot dat moment voldoe je simpelweg niet aan de norm!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken