Brutale diamantroof in Los Angeles
Gemaskerde mannen in donkere kleding hebben donderdagnacht in Los Angeles de auto van een juwelier tot stoppen gedwongen, de man in elkaar geslagen en ruim twee miljoen dollar (1,4 miljoen euro) aan diamanten gestolen. Dat heeft de politie bekendgemaakt. Vooralsnog zijn er geen arrestaties verricht.
Volgens de politie lijkt het er op dat de juwelier doelwit is geworden van professionele dieven. "Dit is hoogst ongebruikelijk", aldus een medewerker van de politie. Hij merkte wel op dat er in de staat Californië vaker grote juwelendiefstallen plaatsvinden.
Het slachtoffer reed donderdagnacht op een goedverlichte straat toen hij tot stoppen werd gedwongen door twee auto's. Volgens de juwelier sprongen er vijf of zes mannen uit de wagens. Ze renden op zijn auto af, sloegen de man in elkaar en grepen een tas met de diamanten. Vervolgens gingen de overvallers er vandoor. Het slachtoffer probeerde de dieven nog te volgen, maar raakte ze kwijt in het verkeer.
De juwelier is in een ziekenhuis behandeld aan lichte verwondingen.
Brutale diamantroof in Los Angeles (Foto: Novum)
Volgens mij is het "diamantwereldje" niet zo gek groot, en als je dan opeens als "nobody" een zooitje stenen probeert te verpatsen, dan speel je met vuur.
op FOK!
op Facebook
op de website
Ik ken iemand die met regelmaat met een groot geldbedrag rondloopt, gewoon in een oud AH tasje. Dat laat hij ook rustig onbeheerd achter.
2 miljoen aan diamanten is maar een klein zakje.
Waarom gaat dat niet met een gepanserde wagen?
Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken