Wii-mote recharge docks op komst
Als het aan Nyko en Sanko ligt is dit probleem binnenkort verholpen. Deze twee bedrijven lanceren binnenkort ieder een 3rd party recharge dock voor de Wii, waardoor je nooit meer toegewezen hoeft te zijn op die dure AA batterijen. Nyko komt met een dock waar twee controllers tegelijk opgeladen kunnen worden, terwijl Sanko een oplader op de markt brengt voor één controller. Laatstgenoemde zal de controller via een USB ingang weer van stroom voorzien.
Beide opladers doen er ongeveer drie uur over om je 25 uur aan speelplezier te schenken. Dankzij de NiCd batterijen is het mogelijk tot wel 1000 keer te kunnen opladen. Een goeie deal voor 3,480 yen (22 EUR) als je het zat bent elke keer AA'tjes te halen. De docks zullen volgende maand in de US verschijnen. Een Europese release datum is nog niet bekend, maar importeren is een oplossing.
Alhier een demonstratiefilmpje van Nyko's product op Gamevideo's, met dank aan disjfa
Binnenkort een werkloos konijn
Dit haat ik dus van Nintendo, ze brengen een console/handheld uit en paar maanden later weer een verbeterde versie. Alleen is het niet Nintendo maar 2 3rd party developers.
Die ondertitel!foto
Natuurlijk is dit beter maar met batterijen heb ik geen enkel probleem, 1 nachtje aan de stroom en klaar. De waarschuwing in het boekje gaat dan volgens mij alleen om bepaalde soort oplaadbare batterijen want ik denk niet dat Nintendo zo dom is geweest om nu in deze tijd nog een apparaat te ontwikkelen wat niet overweg kan met oplaadbare batterijen. 20 jaar terug was dat idd wel eens een probleem maar nu, ik hoor er eigenlijk nooit meer wat over.
Wat nou werken??? Niet zo vloeken waar ik bij ben!!
Handug!
Dit haat ik dus van Nintendo, ze brengen een console/handheld uit en paar maanden later weer een verbeterde versie. Alleen is het niet Nintendo maar 2 3rd party developers.
Die ondertitel!foto
Dat heeft Microsoft ook gedaan met de 360 meen ik.
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
Dan zou ik toch maar wachten op de nieuwe motes van nintendo als die er al komen. Maar daar hoop ik eigenlijk wel heel erg op.
Als mensen nog geintereseerd zijn in de dingen van nyko was er lang geleden een filmpje, hier
Je dagenlijkze puzzle | en als je er een vergeten bent! | en als je een mooie prent heb laat het even weten.
www.indiegamer.nl
Wiimote+nunchuk zijn al 60 euro + nog een keer zo'n accu van 20+ euro.. 80 euro om je controller compleet te hebben foto
knap dat jij de prijzen al weetfoto
[...]
knap dat jij de prijzen al weetfoto
foto
PSN: Diablos1979
http://noviomagum.myminicity.com/
[...]
knap dat jij de prijzen al weetfoto
knap hè lezenfoto
Dit is natuurlijk makkelijker, maar het laden duurt een half uurtje.. Dus dat overleef ik dan wel foto
[...]
Dat heeft Microsoft ook gedaan met de 360 meen ik.
die oplaadbare accu's waren er al direct met de launch foto
NiCd batterijen? Dat is zeker een grap? NiCd batterijen zijn echt zo jaren 80...
Dat viel mij ook op.
Kun je zo meteen niet eens je controller na een speel beurt gewoon in de recharger zetten omdat dat slecht voor de accu's is..
Misschien dat Nintendo met iets officieels komt, lithium accu's ofzo.
Oplaadbare batterijen. Owja.....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken