'Mogelijk tweede dader bij ontvoering Kampusch'
Er was mogelijk nog een tweede dader betrokken bij de ontvoering van Natascha Kampusch in 1998. Dat zegt Ludwig Adamovich, voorzitter van de speciale onderzoekscommissie die onderzoek deed naar de Oostenrijkse ontvoering, in een interview in een Oostenrijks tijdschrift.
Kampusch zelf heeft altijd verklaard dat er slechts één dader bij haar ontvoering betrokken was. Maar volgens Adamovich zou het kunnen zijn dat ze liegt, omdat ze afgeperst zou worden. "Er zou namelijk pornografisch materiaal van Kampusch kunnen bestaan, en om te vermijden dat die beelden verspreid worden, zou ze het bestaan van een tweede dader blijven ontkennen."
In zijn rapport kraakt Adamovich verder de politiediensten, die vlak na de ontvoering belangrijke aanwijzingen zouden hebben laten liggen, en de autoriteiten, die de zaak in de doofpot zouden hebben willen stoppen.
Natascha Kampusch werd in 1998 in Oostenrijk ontvoerd door Wolfgang Priklopil, die zelfmoord pleegde nadat Kampusch in 2006 wist te ontsnappen uit de kelder waarin zij al die tijd werd vastgehouden.
'Mogelijk tweede dader bij ontvoering Kampusch' (foto: DAG)
Domste reactie ooit... Gefeliciteerd...
Hoe doe je dat?
— Heather Nova
♫ | myHiFi | myMusic | Chuck Norris
Heeft de onderzoeker nog een reden voor z'n hypothese gegeven, of wordt hij betaald om vrijelijk te fantaseren?
Moet je toch gewoon kunnen zeggen!
Maar uiteindelijk maakt het niet uit wat je hier typt want de kans dat je er een negatieve reactie op krijgt is groot hier op Fok!
"Er zou namelijk pornografisch materiaal van Kampusch kunnen bestaan, en om te vermijden dat die beelden verspreid worden, zou ze het bestaan van een tweede dader blijven ontkennen."
OT: valt me tegen mensen van fok
zal ik het dan maar zeggen?
this threat is worthless without pics???
Dan ben je namelijk niet de held die de dader jaren achter de tralies heeft laten verdwijnen, maar ben je de dropveter die miljoenen uitgegeven heeft in een onderzoek waarin de hoofdverdachte al tijden dood was.
Bah bah bah
(geen idee of die grap intentioneel was)
Iemand die zo lang vast heeft gezeten, vervolgens vrij komt, medelijden heeft met de dader en binnen een jaar een eigen talkshow heeft.....
Yeah right
Ik word trouwens ook al 3 jaar vast gehouden, kom over 5 jaar op-poppen en voila, eigen talkshow
Mijn god wat is de wereld naíef
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken