Politie stuurt mishandelde Goudse weg
In Gouda is een 34-jarige vrouw die in de wijk Oosterwei door een Marokkaanse jongen gezien werd als dartbord door de politie weggestuurd toen zij aangifte kwam doen. De jongen gooide een dartpijl richting het gezicht van de vrouw, die net onder haar oog terecht kwam.
Woensdagmiddag was de vrouw folders in de wijk aan het bezorgen. Net toen ze bukte gooide een jongen van ongeveer elf jaar een dartpijl naar haar oog. "Ik was helemaal in paniek", aldus de vrouw. Toen ze diezelfde middag naar het politiebureau ging om aangifte te doen vertelde de politie haar doodleuk dat ze zaterdagmorgen om half tien terug kon komen.
Toen de buren van het slachtoffer lucht kregen van de reactie van de politie werden ze woest. Ze eisten van dat de aangifte zo snel mogelijk werd opgenomen. Uiteindelijk is de politie die avond nog bij de vrouw thuis geweest om de aangifte op te nemen, meldt politiewoordvoerder Chris van Egmond. Volgens Van Egmond is er nog geen dader aangehouden en is de zaak nog in onderzoek.
Het slachtoffer zegt dat ze zich sinds het incident niet langer veilig voelt op straat. "Als in onze hond uitlaat, wordt ik uitgescholden en als we de politie bellen, zeggen ze dat ze niets kunnen doen omdat die knapen nog geen twaalf jaar oud zijn. Ze gooien eieren, tomaten en stenen tegen onze ruiten en lopen over auto's."
Met dank aan Missy_Angelina, DJMO, FOKwa en 2030rd voor de submit.
Gewoon doorlopen graag
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Hahahaha
Kapotstampen die gastjes. Da's gratis.
Whehehe.
Es bedarf keiner Psychoanalyse, um festzustellen, dass das Leben ein einziger Friedhof gescheiterter Pläne ist!
Groot gelijk hebben die agenten.
BAH
Bij mij in de buurt (een volksbuurtje in Almere) zie ik wel kinderen van div. etniciteit rustig met elkaar samen spelen.
\[i\]What would life be like without rhethorical questions?\[/i\]
Politie heeft waarschijnlijk te weinig tijd en middelen om er direct iets aan te kunnen doen. Meer geld naar de politie dus! :-P
Boos worden op de politie heeft geen zin, wanneer zij de vrouw direct hadden geholpen was het bericht waarschijnlijk "Politie stuurt aangerand meisje weg"...
Je verlaat toch niet het politiebureau als je net door iemand met een dartpijl aangevallen bent?!? Dan blijf je toch net zo lang stampij maken totdat een van die mongolen van zijn luie reet afkomt en gaat doen waar ie voor betaald wordt, namelijk de burger helpen.
"Ik was helemaal in paniek", aldus de vrouw. Toen ze diezelfde middag naar het politiebureau ging om aangifte te doen vertelde de politie haar doodleuk dat ze zaterdagmorgen om half tien terug kon komen.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Als het dan nog niet stopt heeft een rechter voldoende mogelijkheid om jeugdzorg (of bureau HALT) op het gezin te plaatsen of zelfs de mogelijkheid om de kinderen uit huis te plaatsen omdat de ouders blijkbaar niet in staat zijn die kinderen op te voeden.
\[b\]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."\[/b\] - Joe Saward
Maar nee, dit had ik niet serieus van de politie verwacht. Tegen mensen die echt overlast geven wordt al jaren (decennia) niet meer opgetreden. De prioriteit ligt bij het schatkistspekken door middel van bonnen te schrijven voor kleine overtredingen.
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken