Omroep weet niets over film van Wilders

De fractievoorzitter van de PVV liet eerder vandaag weten dat hij werkt aan een film waarin de koran wordt neergezet als een fascistisch boek. Het is de bedoeling dat de film in januari op de tv komt. Naar verluidt zouden enkele publieke omroepen interesse hebben in de film.
''In het uitzendschema voor januari staat geen film van Geert Wilders ingepland. Mocht een omroep plaats willen maken voor een extra uitzending, dient dat eerst met de zendercoördinatoren te worden overlegd'', aldus de NPO.
Een mogelijkheid om de film op tv te krijgen, zou zijn via de zendtijd voor politieke partijen. Elke partij mag per jaar zeventien uitzendingen van bijna drie minuten maken in dat kader. Het Commissariaat voor de Media houdt toezicht op de uitzendingen, maar dat gebeurt pas achteraf. Het is niet bekend hoe lang de film van Wilders zal zijn.
'Niet op uit om te beledigen'
Wilders heeft vanmiddag na afloop van een debat in de Tweede Kamer laten weten dat hij er met zijn film over de Koran niet op uit is mensen te beledigen. Als dat wel gebeurt, is dat ''jammer maar niet mijn probleem''.
Hij zal met de korte maar ''stevige'' film zijn eerder verkondigde standpunten over de Koran op een beeldende manier uitdragen. De PVV-leider wil daarmee laten zien dat het voor moslims heilige geschrift een ''verschrikkelijk en fascistisch'' boek is dat mensen nog altijd inspireert tot ''verschrikkelijke'' daden. ''Ik hoop dat het de ogen van mensen opent dat de Koran à la Mein Kampf verboden moet worden'', zei Wilders tegen de pers.
Allereerst zijn er wereldwijd honderden miljoenen moslims die ook Joden haten. Ten tweede is de Islam een geloof en heeft weinig tot niets met je ras te maken.
Jij valt echter wel blanken aan als ras. Dit heet racisme.
Als je nu zo'n hekel hebt aan blanken, wat doe je hier dan nog ? De blanke cultuur zal altijd de dominante cultuur blijven hier. Net zoals het blanke ras in Nederland altijd dominant zal blijven. Logisch ook, want blanken zijn de oorspronkelijke bewoners hier.
Door je zielige achtergestelde houdinkje zul je echt geen sympathie kweken voor andere moslims. Integendeel, veel mensen houden er niet zo van om voor racist uitgemaakt te worden.
ze moeten die boeken niet verbieden... geloof in een bepaalde god op zich moet gewoon ophouden... dit houd mensen al eeuwen stupid... en nee dit helpt niet....
de christenen roepen over het algemeen niet op tot haat en er staat geen islam achter die wereldwijd voor problemen zorgt.
In de koran staat heel erg duidelijk dat iedereen die geen moslim is, niets waard is, bovendien veroorzaakt dit boekje echt overal oorlog.
we staan hier zelfs toe dat die fanatieke imams hier doceren in een taal die we niet eens kunnen verstaan.
het is een schande dat zo een oud boekje zoveel ellende veroorzaakt.
ik vind het erg goed van die Wilders dat hij er een film van maakt. misschien dat de grondwet dan kan veranderen en gelijkheid verplicht gesteld wordt.
Wat mij betreft mogen ze zijn bewaking opheffen iig. Ik snap niet dat wij moeten betalen voor iemand die zelf steeds dingen uitlokt. Laat het hem ff lekker zelf uitzoeken. Geld steken in beter onderwijs en het kleiner maken van de wachtlijsten bij ziekenhuizen zo beter besteed zijn.
De grootste hufter moet gewoon de baas zijn, dat is de beste manier van staatsinrichting.
foto
En nee, ik bedoel niet dat geblondeerde ex-VVD projectiel.
http://i36.photobucket.co(...)an-Geert-Wilders.jpg
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken