Nieuws
Kamer wil verbod op gewelddadige games

SGP-Kamerlid Kees van der Staaij stelt dat jongeren beschermd moet worden tegen geweld uit videogames. SP, PvdA en VVD steunden zijn motie waarin staat dat de wet aangescherpt moet worden. Het is nog niet duidelijk wat het kabinet met de motie zal doen.
In Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Ierland is het al mogelijk om games te verbieden. De Manhunt-serie is al verboden in deze landen. In Duitsland zijn ook Gears of War, Dead Rising, de Mortal Kombat-serie, Wolfenstein 3D en Commandos: Behind Enemy Lines verboden. In onder andere de Verenigde Staten en Nederland is het met de huidige wetgeving nog niet mogelijk games te verbieden.
Meer gamenieuws op FOK!games
Ouders moeten zelf eens in de gaten houden wat hun kids doen. ZIJ zijn verantwoordelijk voor hun eigen kinderen, niet de overheid.
Maar ik geloof niet dat mensen daar rare dingen van gaan doen, van Marco Borsato's muziekjes foto
Ik geloof wel dat er altijd zieke geesten ronddwalen die iets uit een game
proberen te evenaren foto
die hebben maar een kleine trigger nodig foto
Inspiratie genoeg bij dat vage spel foto
Maar ja als je zo bekijkt, kun je dan ook films verbieden en programma's etc..
Zullen we meteen niet meer gaan werken op zondag? foto
I still hesitate to use spaces
in file names.
of een promotiefilmpje van hoe te werk te gaan foto
persoonlijk vind ik dat geen spelletjes meer nee foto
Of bedoel je te zeggen dat manhunt je leert dat iemand doodgaat als je hem neerschiet of met een hamer zijn kop inslaat? Ik denk dat mensen dat ook wel weten zonder de game gespeeld te hebben.
OT: Ik wil ook nog even zeggen, wat een onzin! Ongelooflijk, zit je daar met zo veel mensen in Den Haag en niemand die ze kan wijzen op deze gedachtenkronkel.
Chit
Ananda
(guns don't kill people, people do!)
Maar kom op zeg...beter dat ze het op een controller afreageren dan op andere mensen.
En daarnaast denkt ze niet echt vooruit. Hoe meer de jeugd nu gamed (kunnen ze daar ook niet een paar uurtjes van in de 1040u inplannen?), hoe beter onze cybersoldiers zijn tegen de tijd dat ze in dienst kunnen!
En geweldige games zijn nu juist de leukste.
http://www.last.fm/user/spacemangraig
Verbieden zal weinig uithalen denk ik (net zoals dat geldt voor alcohol). Ik heb vroeger als jochie van 12 enorm veel plezier beleefd aan 3D shooters en vechtspellen! Door de sociale hobby's die ik had, mn school en bovenal de
goede opvoeding van mijn ouders, was dit "geweld" in games voor mij een
ontsnapping uit de werkelijkheid, een nieuwe wereld waarin ik dingen kon doen die ik in het dagelijks leven nooit zou kunnen, of nooit zou durven! foto
Kortom: laat die kids toch lekker knallen! Het ligt aan de ouders en aan scholen hoe ze hier mee omgaan!
en als ik het niet verkeerd zie vind ik dit echt onzin, als iemand een "geweldadige" game wil spelen laat die gene dat dan lekker doen, als iemand wil roken: eigenverantwoording, wil jij je dood zuipen: doe wat je niet laten kan, kies jij er voor om paddo's te eten terwijl je boven op n gebouw staat oid.: eigen verantwoordelijkheid.
hoe meer ze gaan betuttelen/verbieden des te leuker word het om dat dan juist wel te doen.
foto
ps. beetje afgedwaald maar oke
En iedereen die het download of op een andere manier in zijn bezit weet te krijgen tien jaar celstraf! Zal ze leren...
stelletje debielen met hun verbied-cultuur
Echter er zijn genoeg studies gedaan die laten zien dat als je een mens maar lang genoeg blootstelt aan bepaalde informatie hij/zij hier dan een soort immune voor wordt.
Dus als je dagelijks vele uren gewelddadige zaken ziet zoals in ManHunt2 je hier niet meer zo snel van opkijkt als het daadwerkelijk in 'het echt' gebeurt.
Echter waarom Manhunt2 verbieden en ondertussen rond 18:30 s'avond als mijn zoontje van 5 nog wat TV kijkt na het eten op het Journaal wel de echte beelden toonen van al het geweld in deze wereld. Of wat dacht je van de diversen actie film op TV in de Bios en Videotheken? Dat kan dan wel?
Maak die games dan maar 18+ en zend die Journaal beelden uit na 20.00 s'avonds of zo. En verhuur van dit soort films in de videotheken ook maar naar 18+ optrekken.
Iets met een kam en scheren.
By the way uit onderzoek is gebleken dat geweldadige games geen invloed hebben. Mensen die andere mensen dood schieten in real life zijn gewoon al gestoord.
Schoenmaker blijf bij je leest
Soort petitie ofzo?
Megatron: SHOW NO MERCY!
Starscream: Did we ever?
En ik sta vandaag op pagina 318 van Teletekst met mijn klacht over dit onderwerp, maar de KRO heeft wel even de vrijheid genomen om mijn passage/opmerking over de invloed van de Bijbel op mensen, eruit te halen foto
Origineel: foto
Wat betreft het weggelaten stuk: Je hebt natuurlijk beperkte ruimte, en de KRO gaat zichzelf niet in haar voet schieten. foto
foto
Ik vraag me trouwens af of ze wel tot zulke wetswijzigingen over mogen gaan als er helemaal geen goede onderbouwing voor is...
Ik vind het vreemd dat wij, als burger, zomaar rechten kwijtraken, omdat de politiek even puntjes wil scoren bij de simpel-denkende kiezers... foto
Blijft natuurlijk vreemd dat ook VVD en SP er voor waren.
Dat zet geen doden aan de zeik
Niet dat het mij verder uit maakt..
Neemt niet weg dat ik wel degelijk mijn 360 zou gaan ombouwen en voortaan die games gewoon download, mocht dit plan doorgevoerd worden. Ik ben 31 en bepaald zelf wel wat ik wel en niet wil zien/spelen/horen/lezen.
Steeds dat walgelijke excuus dat het slecht zou zijn voor de kids, terwijl de gemiddelde gamer 25+ is. Dan kun je ook net zo goed auto's gaan verbieden omdat dat slecht voor kinderen is wanneer die stiekum gaan joyriden. Slaat toch ook nergens op!?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken