Nieuws
PvdA: seks met dieren wettelijk verbieden

Hirsch Ballin zegde de Kamer onlangs na vragen van SP-Kamerlid Krista van Velzen al toe dat hij ging onderzoeken of de verspreiding en het bezit van dierenporno strafbaar kan worden gesteld. Ook gaat hij bekijken of het mogelijk is om het plegen van bestialiteit in het algemeen strafbaar kan maken. Nu is seks met dieren alleen te bestraffen als aangetoond kan worden dat het dier eronder lijdt. Dan valt het misdrijf onder de dierenmishandelingswetten.
De PvdA wil het verbod versnellen door dierenporno onder de zedelijkheidswetgeving te laten vallen. Waalkens stelt voor het plegen van ontucht met dieren als afzonderlijk zedendelict op te nemen in het wetboek van strafrecht. In het verlengde daarvan wil hij ook dierenporno expliciet strafbaar maken.
Het stoort de PvdA dat Nederland de grootste distributeur van dierenporno ter wereld is. ''Nederland is een draaischijf van deze perversiteit geworden. Dit is zo'n donkere spelonk in de maatschappij. Je wilt niet weten wat je allemaal tegenkomt op internet. Tweederde van die rommel blijkt ook nog eens uit ons land te komen. Ik ben geen moraalridder, maar er zijn grenzen'', aldus Waalkens namens de PvdA.
Met dank aan sportfreak voor de submit.
"Correctie: In JOU norm beleving is het vies, abnormaal, en achterlijk.
Maar je kunt niet alles wat iemand ergens ooit vies vind gaan verbieden... kom eens met een argument."
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Ik heb een vriendin.
Maar de gevoelens zijn er wel.
Trots is tevens een groot woord.
Het meer dat ik een ander perspectief aan discussies breng daar het meestal nogal zwart-wit en eenzijdig is.
Dit doe ik openlijk daar ik deze praktijken toch niet uitvoer.
Het feit dat jij mij vergelijkt met die SBS 6 serie zegt genoeg als we het hebben over eenzijdig en zwart-wit de boel bekijken.
Dat is een hele andere wereld en heeft niet veel met mij te maken.
Lees alleen eens de omschrijving bij de aflevering van hun site... dan begrijp je misschien wat ik bedoel.
Ik weet meteen waar dat over zal gaan.
Valt perfect samen met dit nieuwbericht.
Typisch Nederland.
Lekker evenwichtig en bekijkt alles van meerdere kanten. Dieren en kinderen vergelijken?
Dan ga ik er niet eens op in.
Dieren zijn namelijk hoog ontwikkelde wezens met een bewustzijn, gevoel, en de mogelijkheid om dingen aan te geven.
Zowel via emphatie / telepathie dan wel lichaamstaal.
Naar mens of dier.
Als een dier het niet gewenst vind laat deze dit snel genoeg weten.
Als een mens daar niet naar luisterd en dus machtmisbruik maakt van zijn positie is het weer een heel ander verhaal.
Dieren zijn afhankelijk van ons.
Maar het zijn geen robots die alles maar slikken 24/7.
En zeker dit soort intieme zaken niet.
Tevens... ik heb al velen malen eerder gereageerd in deze nieuwspost hoor.
Die op jou was alles behalve de eerste! foto
Sneue gast.
Ik ben zo'n beetje de draad kwijt in dit land, pedo's mogen doen wat ze willen, de pornoindustrie mag op allerlei vlakken zijn gang gaan, Allochtonen maken hier de dienst uit en als ze geen aandacht krijgen dan slopen ze de wijk. We zijn als je het mij vraagd behoorlijk de weg kwijt en ik denk niet dat het de komende jaren onder dit kabinet beter gaan worden.
En wat als iemand zich door een hond, pony of paard laat 'nemen'..? Dat schijnt voor te komen. Ik denk dat als dat beest dat niet ziet zitten, hij dan geen stijve heeft... of werkt dat bij dieren anders?
Zijn er dieren die reageren op commando: KRIJG STIJVE!
??
foto
Ik geloof dat jij vrouwelijk bent? Van het type dat later als ze haar zin niet krijgt mannen valselijk van sexuele intimidatie gaat beschuldigen en verkachtingen gaat verzinnen en dergelijke.
Ga naar de psych, voor het te laat is.
Ben je al zo ver heen dat je in je eigen verzinsels gelooft?
Dierensex is daarentegen gewoon ranzig en zou in mijn ogen ook verboden moeten worden.
foto
mensen die dierensex niet erg vinden, maar pedo-sex wel erg die sporen niet helemaal (die beide goed vinden horen al helemaal niet in de maatschappij), het is beide gewoon heel ernstig en moet zwaar bestraft worden. er zijn ook enkelen die vinden bijv. kindersex goed en normaal, en alleen omdat anderen het vies vinden word het verboden foto
net zo'n kutargument
en kom nou niet met "maar trauma's enzo...", want dat kunnen dieren ook krijgen.
Drie leugens in 1 zin, best knap.
Of was het toch omdat het "gewoon heel ernstig" is..... enz zou je eventueel geneigd zijn uit te leggen WAAROM dat "gewoon heel ernstig" is? Of ben ik bij jou dan ook meteen een vieze dierenneuker?
Kentucky Fried Cruelty
Alleen vegetariërs staan recht in hun schoenen als ze dierenseks afkeuren, omdat mensen die vlees eten indirect medeverantwoordelijkheid dragen voor mishandeling en massa-afslachting. Maar ja, de meeste mensen willen daar niet aan denken, omdat ze hun biefstukje zo lekker vinden foto
Ze zouden juist trots moeten zijn marktleider te zijn.
Zolang er geen sprake is van dierenmishandeling moeten ze niet lopen zeiken.
Al moet ik er zelf niet aan denken foto
|||||| _{-.-}_ O Rly? _{-.-}_ ||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alleen de dierenneukers die zich laten betrappen met andermans dieren zijn goed het lul.
De anderen halen de schouders op en neuken gerust verder met hun EIGEN dieren achter GESLOTEN deuren! foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken