Nieuws
Verdonk krijgt andere ministerspost

Verdonk zal het deel Vreemdelingenzaken van haar departement afstaan aan CDA-minister van Justitie Ernst Hirsch Ballin. Verdonk is daar dan niet meer verantwoordelijk voor. Verdonk houdt het departement Integratie en krijgt het deel Jeugdbeleid van Hirsch-Ballin daarvoor terug.
Het kabinet komt de Tweede Kamer tegemoet, omdat het uitzetten van uitgeprocedeerde asielzoekers tot een volgend kabinet stopgezet zal worden. Deze groep zal kleiner zijn dan de Kamer wilde. Hirsch Ballin zal ervoor zorgen dat uitgeprocedeerde asielzoekers met kinderen niet meer uitgezet worden. De VVD-ministers distantiëren zich openlijk van dit standpunt, maar blijven aan voor het landsbelang.
"Als dit een missionair kabinet geweest, waren we uiteraard uit het kabinet gestapt", aldus Rutte. "Dit is de enige mogelijkheid om het land bestuurbaar te houden". Zalm vindt dat de linkse partijen in een eigen kabinet hun beleid moeten doorvoeren. "Het is een gedrocht dat geforceerd is door de Kamer. Liberalen zitten niet in het kabinet om alvast links beleid uit te gaan voeren. Een VVD-minister kan een dergelijk besluit niet voor haar rekening nemen. Daarom is besloten tot een portefeuilleruil", aldus Zalm. Eigenlijk wil hij opstappen, maar dat kan niet. "Het ontslag is al aangeboden bij een demissionair kabinet. Door zeven ministers uit het kabinet te trekken, komen er grote problemen met de bestuurbaarheid van het land. Maar we zijn het absoluut niet eens met het besluit dat genomen is", gaat Zalm verder.
Morgenochtend om kwart over tien zal een debat volgen met de Tweede Kamer over dit compromis.
Alles wat de VVD op haar departmenten er nog de komende maanden doorheen kan jassen zullen ze niet laten. Er is nu geen enkele reden voor de VVD om zich aan ongeschreven fatsoensnormen te houden dat een demissionair slechts de lopende zaken waarneemt, alles dat nu zonder verantwoording/toestemming van de kamer kan gebeuren zal gaan gebeuren. Nog liggende contracten tekenen, nieuwe contracten tekenen (waarover de kamer niet geïnformeerd dient te worden) etc etc. Er is een groot grijs gebied voor zaken die de kamer dient te goedkeuren, binnen all grenzen van dat gebied zal alles erdoorheen worden gejast voordat zo'n rode trommelaar het departement overneemt... foto
Trouwens, Duitsland en België liggen op een steenworp afstand. Als jij echt zolang onderweg wil zijn fiets of wandel je toch de Ardennen in?
Toffe_Ellende FOK!reviews
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
El Coño
ウイスキー
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Is ze minister van natuur geworden ???
ik ga maar slapen , snap er weer niks van
El Coño
ウイスキー
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Wat dacht je dat er met de dieren is gebeurt die hier leefden voordat bijna 3/4 van het land werd omgeploegd ten behoeve van landbouw en veeteelt? Jij riep utopische beelden op van leven in een land zonder mensen om je heen. Moet je mij niet gaan beschuldigen van overdrijven. Wees blij dat die mensen zo op elkaar wonen. Nemen ze tenminste niet veel ruimte in.
Nou, geef mij dan maar echte natuur zoals die er was voordat de mensen kwamen.
* Bos primigenius primigenius - Oeros (400 AD)
* Canis lupus lupus - Wolf (1897)
* Ursus arctos arctos - Bruine beer (11e eeuw)
Paard wordt niet genoemd. http://nl.wikipedia.org/w(...)_dieren_in_Nederland
Alleen de Wolf is in de 19e eeuw verdreven.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
El Coño
ウイスキー
Ik ben dood, dat is heel normaal op je 139ste. Mijn geest is nog slechts terug te vinden in wat boekjes, mijn lichaam is door de wormen opgegeten en weer uitgepoept. Het geeft een onsamenhangend gevoel maar ergens ben je er toch nog, Eenmaal naar het oppervlak opgewoeld, word veel van mijn stof voortgejaagd door de wind, wat niet zo moeilijk is met al die stuifzanden van tegenwoordig. Over het zand schiet een woestijnmuis.
Er heerst droogte in 2085. Grote delen van Nederland zijn woestijn.
Zout water is er zat, teveel zelfs, het halve land liep onder, maar aan zoet water heerst gebrek. De gletsjers zijn op, de afvoer is onregelmatig, wat er aan water het land binnenkomt, ligt vaak in zee voor je het weet. Er is te weinig natuur om het vast te houden.
De natuur verkommert, maar de natuurbescherming staat machteloos. 't is haar eigen schuld. Ze is te laat. Tot 2005, het jaar waarin de Vara tachtig werd, lukte het nog om het volk te lijmen met oud landschap dat het na een hart lag, verhaaltjes over Ot en Heimans, Thijsse en Sien, tochtjes over sloot en plas naar rietsnijders en eendenkooikers. Maar terwijl de natuurbeschermers ijverig grutto's en woelmuizen turfden, veranderende vooral de populatie mensen.
Er kwamen er steeds meer uit verre landen, waar men nooit van Thijsse had gehoord en geen boodschap had aan het landschap van onze Voorvaderen.
Ook lang nadat marokkanen, turken en antillianen hagelslag leerden eten en sinterklaascadeautjes gingen kopen, bleven ze weg op natuurexcursies, zag je ze amper in het bos, belden ze nooit eens over de eerste atalanta of distelvlinder. Bos en hei waren het terrein voor bleekscheten. Als ze al eens de natuur ingingen, was het naar de duinen. Daar had je lekker veel zand. Dat hen aan thuis en vroeger denken.
Terwijl de natuurbescherming lag te slapen zakte de natuur zoetjesaan door haar draagvlak. Met christelijke waarden zoals het rentmeesterschap had het islamitische democratisch appel niet te maken. Volgens deze partij moest het mogelijk zijn een modern land te runnen zonder bewegwijzerde boswandelingen, boomkruinpaden, kievitkwekerijen, een staatspannenkoekenbeheer en heel de goedbedoelde rotzooi uit de vogelbeschermingswinkel. Kon het niet met zand ? Veel van de landen waaruit de nieuwe Nederlanders komen doen het al eeuwen met woestijnen vol. Gewoon een kwestie van erosie.
We zijn tachtig jaar verder. Het is even wennen, een Nederland zonder koeien in geen wei, zanderig als spiksplinternieuwe nieuwbouwwijk, de horizon vrij van bomen, met woestijn in plaats van woelmuizen, waar kleine rivieren schichtig door eindeloze laagbouw gaan. Maar opvallender nog is wat gelijk is gebleven. De mensen lachen en huilen nog als altijd, ze weten niet meer wat ze missen en missen slechts wat ze nog weten, ze voeren een wereldoorlog op z'n tijd, bouwen zich dan weder op, zijn boos op de belasting en blij om niks; een man maakt ruzie met de vrouw van wie hij houd. Niet zijn geschiedenis maar de mens zelf herhaalt zich. Hij is dezelfde ouwe aap gebleven. Eigenlijk zou ik het best nog eens mee willen doen.Toch jammer dat ik dood ben.
Genomen uit de Vara nummer 46 in 2005
Hier een paar die al weg zijn:
* Anthus campestris campestris - Duinpieper (2003)
* Burhinus oedicnemus oedicnemus - Griel (1957)
* Emberiza hortulana - Ortolaan (1998)
* Lanius excubitor excubitor - Klapekster (1999)
* Lanius senator senator Roodkopklauwier (1963)
* Nycticorax nycticorax nycticorax - Kwak
* Pluvialis apricaria - Goudplevier (1974)
* Sterna nilotica nilotica - Lachstern (1958)
* Tringa glareola - Bosruiter (1939)
* Upupa epops epops - Hop (1960s)
Allemaal vrij recent en vanwege afbraak van hun biotoop.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Het lijstje dat we hebben weggejaagd of uitgeroeid is nog veel langer kan ik je vertellen.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
En als je even ongestoord de natuur in wilt pak je toch de auto. Binnen een uurtje zit je in de mooiste gebieden. Ben je de Hoge Veluwe zat, dan ga je voor de verandering eens de Ardennen is. Of eventueel de Eifel.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Verder vind ik je houding hypocriet. De mens mag aan de ene kant niet aan de natuur komen, maar aan de andere kant interesseer je je geen zak voor de natuur die de mens al vernietigd heeft.
Vergeet niet dat naast de weilanden er ook nog veel landbouwgrond is. Daar leven hooguit wat veldmuisjes en ander klein grut. Die grond wordt regelmatig zorgvuldig platgemaaid en omgeploegd.
http://www.partijtegenoverbevolking.nl
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Wie in Auckland woont is ook niet binnen een paar minuten in de ongerepte natuur hoor.
Truste!
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
El Coño
ウイスキー
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Als je hier pal naast de Hoge Veluwe of de Biesbosch woont ben je ook in een paar minuutjes omringt door natuur.
moslims, de grootste groep buitenlanders nemen tig kinderen, wanneer komen er eindelijk regels dat die mensen niet meer dan 2 kinderen mogen nemen, overbevolking neemt dus toe zelfs met de grenzen dicht gezien die mensen tussen de 6 en 10 kinderen nemen foto
Ondanks dat er zo'n mooie natuur is in NZ en het landschap zo uitgestrekt gaan mensen daar nog veel meer op kluitjes wonen dan in Nederland. Er wonen krap 4 miljoen mensen en nog wonen ze allemaal vlak bij elkaar.
Je zou haast denken dat mensen dat gewoon graag willen. Ook al betekent dat dat ze moeite moeten doen om weg te komen van de drukte van de stad, de herrie van het verkeer en de (over)bevolking.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Deze dame heeft bloed aan haar handen "denk aan de Congo kwestie"
Ze voert alleen maar de wet uit, deden ze ook in de 2e wereld oorlog.
Dan nog de kwestie "Hirshi Ali", waar ze ook geblunderd had.
De schiphol brand waarin ze meteen wist te vertellen dat iedereen het zo goed had gedaan.
Heeft lang geduurd maar haar macht is ze nu toch echt kwijt.
Nu alleen haar nog voor het tribunaal in Den Haag dagen vanwege haar deportaties.
Dan kan ik mijn centjes geven aan mensen die het echt nodig hebben , zoals mensen die om behoud van eigen leven moesten vluchten ipv hierheen te komen omdat ze ook wel een breedbeeld TV wilden hebben ipv de tamtam om het nieuws te horen. foto PR
VERDONK 4 PRESIDENT!!! foto
SCHANDALIG
Dus die onnodige starheid heeft alleen een dag circus opgelevert en verder heeft ze haar doel dus weer niet bereikt en kan ze straks vanaf haar uitgeklede ministerspost toekijken hoe Hirsch-Ballin dat doet wat zij niet wilde.
En verdonk voor president?In cuba dan zeker .
Feit: Verdonk, die dit absoluut niet wil, is dit gedeelte van haar ministerpost kwijt
Feit: Verdonk zit nog in het kabinet, omdat anders alle andere ministers van de VVD waren opgestapt
Feit: Verdonk kan haar rug 'recht' houden, omdat er nu niks meer op haar schouders rust.
Vraag: Is dat sterk van Verdonk ???
Had ze niet "een man/vrouw een man/vrouw, een woord een woord" ontslag moeten nemen? Dan was ze toch pas echt consequent geweest? Dit demissionaire kabinet hoeft alleen nog maar lopende zaken te doen en heeft de ministers van de VVD hier niet persé meer bij nodig.
Deze (zeer politieke) uitkomst lijkt mij meer bedoeld om gezichten én de formatie te redden.
Ik vewacht dat de kamer wel akkoord zal gaan met het voorstel.
Feit: het is onduidelijk om hoeveel asiel/gelukzoekers het gaat
Feit Minister Verdonk voert toch alleen het kabinetsbeleid uit?
asielzoekers? Deze mensen weigeren hun illegale aars te verwijderen uit Nederland, terwijl ze ons geld, tijd en kostbare grond in beslag nemen.
Is iedereen zelfdestructief geworden hier?
foto
erg onterecht in mijn ogen, ze stuurde bewust aan op een confrontatie.
Als dit nou de eerste keer was, maar dit is de zoveelste keer in haar loopbaan als minister. De maat is een keer vol...
Ik hoop dat er snel een nieuw kabinet is (maar het zullen wel eerst nieuwe verkiezingen worden), want dan zitten ze gelukkig weer in oppositie.
En als iedereen die graag wil dat die gelukszoekers blijven gewoon 100 euro extra de maand belasting betaald, laat ze dan gerust blijven.
Wat nou democratie? Er is een demissionair kabinet wat gewoon zijn beleid uit blijft voeren zoals dat gewoonlijk is bij een demissionair kabinet.
En over populistisch gedrag, de hele media zit Verdonk constant te bashen. Dat Verdonk persoonlijk een berg dossiers door heeft genomen en aan de hand daarvan heeft besloten dat er mensen mogen blijven hoor je niemand zeggen. Uitgeprocudeerde asielzoekers die al jaren opnieuw aan het vechten zijn om maar in Nederland te mogen blijven omdat hier een vangnet voor je is en je zelfs goed kunt leven zonder ook maar iets te doen.
Ze hebben al lang te horen gekregen dat ze wegmoeten en dat ze illegaal in Nederland verblijven. Als ze aan worden gepakt en het land uit worden gezet dan is het niet goed.
Wat is het volgende? Als ik te hard rijd en ik weiger de boete te betalen dan hoef ik de boete niet meer te betalen omdat ik o zo zielig ben? Of als ik iemand neersteek, hoef ik niet de gevangenis in omdat ik daar geen zin in heb en liever thuis blijf wonen?
Komop mensen, asielzoekersbeleid moet je gewoon hard in zijn. Voldoe je aan de gestelde voorwaarden dan ben je welkom in Nederland, doe je dat niet dan is het gewoon weer terug naar je land van herkomst, of je nu 2 weken of 5 jaar hier bent geweest.
De volgende keer dat we weer gaan stemmen zal ik moeten overwegen of ik wel ga stemmen. Dat de partij of de persoon waar ik op stem niet in de regering komt kan ik mee leven, maar gewoon keihard aan de kant proberen te zetten omdat je mening niet overeen komt is gewoon ronduit belachelijk.
Verdonk houdt zich bij de feiten, degenen die voor de motie van afkeuring hebben gestemd hebben dit gebaseerd op meningen. Ik denk dat hiermee wel genoeg gezegd is.
foto
Maar even ontopic: ik ben wel een beetje ziek van alle machtspelletjes die nu in Den Haag over de ruggen van asielzoekers worden gespeeld. De partijen mikken met hun gedrag nu al op nieuwe verkiezingen, aangezien informateur Hoekstra er waarschijnijk niet uit gaat komen. Rita houdt om die reden haar poot stijf, kan ze straks met haar recht-door-zee politiek weer nieuwe kiezertjes trekken. Mijn stem heeft ze in elk geval niet foto Sowieso belachelijk dat deze brokkenpiloot nog steeds minister is foto
wat een circus!!!!!!!
laat me raden.. je ben zo links als wouter bos, ben 100% voor de multi-culturele samenleving en je woont in het oosten van het land, waar je geen buitenlanders heb wonen.?
pleurt toch op man.. doe je ogen open en zie wat voor problemen ze met zich meebrengen.. ze fokken als konijnen en als ze een pijntje hebben, zitten ze 2 jaar in de ziektewet.. ALS ze al werken..
foto
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
- (goed) opgeleid
- draagt bij aan de samenleving
- zorgen voor economische groei
Denk niet dat die uitgeprocedeerde groep hier onder valt.
foto
nederlanders zijn nederlanders, uitegeprocedeerde allochtonen zijn BUITENLANDERS..
Op donderdag 16 december 2010 20:05 schreef craftyvirus het volgende:
Bootje84 is een westlander waar ik respect voor heb :@ :P
Bananenrepublieken pakken nl. net als de demissionaire regering van de armen en geven aan de rijken.
De bedrijven mogen met hun medewerkers omspringen hoe ze willen.
Het volk wordt financieel getild.
Zelfs de helft van de PVDA is tegen een generaal pardon.
Robin Hood is back! foto
Verdonk als persoon met haar handelswijzen willen wij, als linkse meerderheid van het pluche hebben. foto
Deze politieke gang van zaken is echt... tja.. ronduit beschamend te noemen..
Regeren? mwa.. who cares, laten we lekker moddergooien en het land als het al niet is, NOG verder verdelen..
Heerlijk om te zien hoe het hier op (rechts) Fok valt... foto
Mijn dag is weer goed
Live like you'll die today...
JD
Als ze hun gang konden gaan, waren ze daar nog veel verder in gegaan.
Dat schept werklozen......get the picture? foto
Uitgeprocedeerd = uitgeprocedeerd. Rita heeft altijd de (PVDA) wet uitgevoerd. Ik begrijp daarom het probleem van de Tweede Kamer niet
Wie is dan de grootste draaikont, die niet te vertrouwen is? Juist, Bos met zijn PVDA.|:(
(Niets ten nadele van Marijnissen, maar hij is nu even uit beeld.)
Jan-Peter is hier de smiecht. Hypocriet als de CDA-mentaliteit.
(zo dat was even de fok instelling op een bericht over Bos).
wat mijn dag goed maakt is dat extreem rechts fokkers moet huilen
foto
KAKKERLAK.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken