Nieuws
Hezbollah 'klaar voor oorlog met Israël'

Bij de aanval op het schip zouden vier Israëlische militairen zijn gedood. Het schip vloog deels in brand en wordt vannacht teruggesleept naar Israël.
Hezbollah-leider Nasrallah: ''Jullie willen een openlijke oorlog en wij zijn klaar voor een openlijke oorlog. Kijk maar naar het oorlogsschip dat de infrastructuur, huizen en burgers aanviel, het brandt. Het schip zal zinken en tientallen soldaten van het Israëlische zionisme zullen verdrinken. Dit is pas het begin.'' Nasrallah zei ook dat de Israëlische havenstad Haifa en zuidelijker gelegen steden zullen worden aangevallen: ''Niet langer zullen alleen onze huizen vernietigd worden en niet langer zullen het alleen onze kinderen zijn die sterven.''
De toespraak van Nasrallah volgde op een verwoestende luchtaanval van Israël op het Hezbollah-hoofdkantoor in Beiroet.
Syrië
Syrië heeft gisteravond verklaard de zijde te kiezen van de Hezbollah en Libanon in het conflict met Israël. Eerder al waarschuwde Iran dat als Israël Syrië aanvalt, dat zal worden beschouwd als een aanval op de gehele islamitische wereld met alle consequenties van dien.
Er zijn daadwerkelijk delen van Israel die gewoon gekocht zijn.
En dat waren maar lapjes woestijn, voor die arabieren.
Het is niet toevallig dat sinds Israel het op laat bloeien, en er vruchtbare grond van maakt dat de 'pallies het ineens terug willen' foto
Dat het na zo'n scenario waarschijnlijk weer binnen 5 jaar dorre woestijn is, want algemeen bekend dat de arabische wereld over het algemeen niets kan, vergeten we even. foto
Midden in Libanon en midden in Palestina staat een groot hek. Israel noemt dat de grens. De VN noemt dat niet de grens, geen enkel land noemt dat de grens, behalve Israel. Libanezen en Palestijnen hebben die grens aangevallen, en enkele israeliers krijgsgevangen genomen, om deze te ruilen tegen krijgsgevangenen die Israel vast houdt. Israel, noemt echter hun krijgsgevangenen geen krijgsgevangenen maar terroristen, opdezelfde manier waarop bush guantanamo gebruikt, hoewel hij daarin nu is teruggefloten door het amerikaanse hogerechtshof.
Maargoed, terug naar die grenspost, die illegale grensposten zijn dus aangevallen, opzich een keurige militaire actie zoals hij hoort. In een dispuut over grenzen val je grensposten aan.
Wat doet Israel? Elke vorm van onderhandeling weigeren, een land dusdanig de vernieling inschieten dat de overgrote meerderheid van de toch al karige infrastructuur onbruikbaar wordt. Ze sluiten Beirut hermetisch af zoals Olmert dat noemde, en verspreiden vervolgens folders in de armste wijken waar men toch al geen vervoer heeft dat ze de stad moeten verlaten. Terwijl die hermetisch van de buitenwereld is afgesloten volgens Israel.
Israel gaat door met het bombarderen van civiele doelen, israel gaat door met het bezetten van land wat niet tot hun behoort, israel gaat door met internationale conventies breken.
Artikel 33 in de conventie van Geneve bijvoorbeeld:
" No protected person may be punished for an offence he or she has not personally committed. Collective penalties and likewise all measures of intimidation or of terrorism are prohibited.
Pillage is prohibited.
Reprisals against protected persons and their property are prohibited. "
Israel houd er een beleid van moordaanslagen op na, welke in strijd zijn met alle internationale verdragen. Israel houd er een uitgebreid ontvoeringen beleid op na, niet alleen nu (ruim 9000 palestijnen die zonder proces de gevangenis in gegooit zijn), maar ook in het verleden (de mossad die vond dat ze het recht had overal ter wereld mensen te ontvoeren, of gewoon te vermoorden). En bovenal, israel heeft scheit aan soevereiniteit.
Ik keur acties van hezbollah en hamas niet goed, ik keur staatsterreur echter nog sterker af. Ik vind het jammer, dat de enige die geacht mag worden verstand genoeg te hebben om een einde eraan te maken, keer op keer zo extreem buitenproportioneel terugslaat, met als gevolg meer haat, en terrechte haat.
Ik wil graag besluiten met een paar quotes:
“(In Libanon) zou een christelijke staat moeten opgericht worden, met als zuidgrens de Litanirivier. We zullen er een alliantie mee sluiten. Zodra we de kracht van het Arabische Legioen gebroken hebben en Amman gebombardeerd hebben, zullen we Transjordanië uitschakelen en dan zal Syrië vallen. Als Egypte dan nog durft verder vechten, zullen we Port Said bombarderen, Alexandrë en Kairo… En op deze manier zullen we de oorlog beëindigen en de rekening van onze voorvaderen met Agypte, Assyrië en Aram vereffenen. "
(David Ben-Gurion, een van de stichters van Israël, beschreef zionistische doelen in 1948)
"We moeten de werkelijkheid onder ogen zien dat Israël niet onschuldig en niet verlossend is. Tijdens de oprichting en uitbreiding van Israël, hebben wij als Joden datgene veroorzaakt waaronder we zelf hebben geleden: een volk op de vlucht in de diaspora."
(Martin Buber, joods filosoof, stelt in maart 1949 aan eerste Minister Ben Gurion vragen over het morele karakter van de staat Israël, met verwijzing naar de Arabische vluchtelingen )
"Als wij (volgelingen van het profetische Jodendom) terugkeerden naar Palestina..., verkoos de meerderheid van het Joodse volk niet van ons te leren, maar van Hitler”
(Martin Buber, sprekend tot een publiek in New York, geciteerd in Jewish Newsletter, 2 juni 1958.)
"Hitler’s wettelijk gezag was gebaseerd op een ‘Kaderwet’, die geheel legaal door de Reichstag was goedgekeurd en die de Fuhrer en zijn vertegenwoordigers, in gewone taal gezegd, toelieten om hun zin te doen of in wettelijke taal: ze konden verordeningen uitvaardigen met kracht van wet. Juist dezelfde soort wet werd door de Knesset (het Israëlische parlement) goedgekeurd onmiddellijk na de verovering van 1967. Aan de Israëlische gouverneur en zijn vertegenwoordigers werd de macht van Hitler gegeven en ze gebruikten die op een Hitleriaanse manier."
(Dr. Israel Shahak, voorzitter van de Israelische Liga voor de Rechten van de Mens en van de Burgers, tevens overlevende van het Bergen Belsen concentratie kamp, in een commentaar op de Israelische militaire uitzonderingswetten na de oorlog van 1967. In Palestine, deel 12, december 1983.)
Wat ik bedoel te zeggen is dat het argument dat israel net zo slecht is weinig gehoor heeft bij het westen.
Daarbij heeft israel het recht zich te verdedigen.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Dat de situatie in Gaza en Libanon kut is, betekent niet dat wij het recht hebben daar wat aan te doen.
Soevereine staten noemen we dat.
Het is weer oorlog.
Sharon is weer wakker geworden.
God zei dank het is weer oorlog.
Want zonder oorlog kan israel niet bestaan. foto
gaan helpen en Israël op het matje gaan roepen net
zoals Hans van den Broek gisteren bij NOVA foto
en kom niet aan met dat is weer een moslim of allochtoon ik ben gewoon 100% nederlander
laat israel maar een waardige tegenstander zoeken zoals syrie of iran dan weet ik zeker dat israel een grote rokende puinhoop wordt
gerechtigheid is geschied
dat zal het weerwoord wel zijn foto
Gewoon over hun kant laten gaan omdat het een of andere nederlandse links-extremist wel 'gerechtigheid lijkt'? foto
Onbenul foto
Maar het is weer zo typerend, dat jij dus de beschaving verwacht van Israel,
En het complete gebrek aan beschaving onder de zichzelf opblazende arabieren horen we je niet over.
Des te schrijnender als je bedenkt dat als die arabieren niet begonnen met soldaten ontvoeren, dit conflict er niet was.
En verdiep je verder eens in de geschiedenis van de voorgaande decennia in die regio voordat je dit soort onzin uitkraamt: chaos en terreur zijn terugkerende thema's.
Die arabieren hebben een boeman/bliksemafleider nodig.
Want zeg nou zelf, naar een ander wijzen als mensen verhaal komen halen over het waarom ze nog in de middeleeuwen leven, is toch veel toffer dan moeten toegeven dat je corrupt bent / liever baantjes aan je neefjes geeft / liever de miljoenen op je eigen bankrekening zet / vul de wantoestand maar in?
Ik geef de dames & heren Israelische generaals 100% gelijk dat de ze wapens kiezen die ze kiezen.
Waarom zou Israel onnodig soldaten levens op het spel zetten?
Omdat dat in overeenstemming is met jou 'gevoel' ofzo? Je hebt het over militairen, niet over politici.
En hoe klinkt: Als die arabieren burgerslachtoffers willen voorkomen, dan plaatsen ze hunh militaire objecten toch niet in woonwijken?
Met de insteek die jij hebt, heb je gewoon al verloren.
Zijn we eindelijk af van die tering bende in het Midden Oosten.
Hezbollah zijn terroristen, maar Israel net zo goed!
Ik volg het met een bierjte en puutje chips vanaf de bank....
Let The Games Continue!
Als allle partijen elkaar nou evne volledig uitmoorden dan is het probleme gewoon weg.
Ik weet het.. het klinkt cru en onrealistisch, maar gezien het feit dat dit gedonder in het Midden Oosten nu al vele tientallen al bestaat en mijn inziens nooit opgelost zal en kan worden (en dit alles dankzij dat fijne geloof) moeten ze elkaar maar volledig afmaken.
Beide partijen zijn gewoon hartstikke schuldig aan het voorbetaan van het probleem.
Beide partijen zijn gewoon terroristen .
Laat ze elkaar maar lekker de hersens intimmeren.
Zelfde laken een pak met die idioot in Iran, die al maanden brult dat "Israël de grote vijand is en dat het weggevaagd moet worden". Gewoon exporteren die strijd; geen binnenlandse onrust. Maar liefst 25% van de Iraanse bevolking is jonger dan 25 jaar; die groep is de religieuze dictatuur meer dan zat. Maar op deze manier wordt de aandacht afgeleid en hopen de leiders dat het volk zich achter hen schaart.
De oude "verdeel en heers"-tactiek, in feite.
Israel wint toch als er een oorlog komt, Amerika sponsord Israel in zulke mate, daar kan geen enkel land/clubje tegenop.
Die geweldige Hezbollah van jou verstopt zich tussen de inwoners, lekker eervolle strijd weer van deze heilige mongolen.
Volgens de meeste onder ons (gelukkig niet iedereen...) zou Nederland dan geen daders moeten oppakken en vastzetten, want dat zou in de ogen van de meeste Nederlanders 'ontvoering' zijn. Want stel je voor dat diezelfde extremistische eikels ook nog eens Nederlandse militairen zouden gaan ontvoeren om die 'vastgezette/ontvoerde' extremisten vrij te krijgen.
Of trouwens, maakt niet uit. Nederland moet er dan gewoon niet achteraan gaan en alles maar gewoon over zich heen laten komen, want anders zijn de Nederlandse militairen in de ogen van de meeste Nederlanders top terroristen.
Nee, dan laten we waarschijnlijk de terroristen gewoon hun gang gaan. We werken er dan nog al harder aan mee om de terroristen te steunen en macht te geven in Nederland.
"Klaar voor oorlog met Israël"
Hebben ze uitgeslapen in hun holbewonersgrotje? die oorlog is al een paar dagen aan de gang foto
Dan zijn we eindelijk van die irritante Islamitische landen af!!
Al verenigen alle landen om Israel zich, en zullen ze vol in de aanval gaan, ga er vanuit dat minimaal 50% van alles wat ze eropaf sturen verloren zal gaan, alleen al door het Israelische leger/luchtmacht.
Zal Israel het uiteindelijk toch niet gaan redden, dan zal de VS daar wel een stokje voor steken, en een totale aanval doen op de vijanden van Israel, en een totale aanval van de VS is veel erger dan wat ze in Irak hebben gedaan, vooral in zo'n scenario.
Dus helaas voor jou, de Islamitische landen zullen niet overwinnen.
PS. In een totale en search en destroy aanval amerikaanse luchmacht / leger en marine zal in zo'n situatie ook weinig rekening gehouden worden met evt. burgerslachtoffers, want als het zover komt zal het alles of niets worden, helaas voor beide partijen. Ik ga er niet vanuit dat ze dan nog voor elke bom die ze gooien verantwoording gaan afleggen.
Die ontvoerde soldaten zijn misschien wel een reaktie op de invasie van Isreal in Libanon een paar dagen geleden... Het is een kwestie van aktie en reaktie. Wiens schuld het is vind ik eigenlijk ook niet zo interassant, omdat dit conflict veel ouder is dan een paar weken, dit is slechts een nieuwe escalatie...
Israel = een democratisch land met burgers
Wat lullen sommige lui toch ongelovelijk dom in deze thread.
Wat kan Israël er trouwens aan doen dat de "profeet' Mohammed in de 7e eeuw de islam heeft gesticht op de fundamenten van de Joodse religie en daarom de heilige grond van de Joden tot de heilige grond van de islam heeft gemaakt.
(eens kijken hoelang het duurt voordat iedereen over me heen valt hier)
Wie hoort er niet thuis in het midden-oosten daar? DIe kkjoden natuurlijk.
Wie is er dan schuldig? Juist ja ...
De hele islamitische/arabische wereld zou bijeen moeten komen om die varkens aan te pakken.
En europa tegen Amerika.
En hoe kom je erbij dat de joden daar niet thuis horen? Ga terug naar school, of zoek het eens op voor je weer gaat blaten, doe dat maar lekker met je iq-loze vriendjes.
Niet het COMPLETE midden oosten is verneukt door de Islamitische landen hoor.
En als de bom valt... foto
Het wordt pas echt interessant als iran mee gaat doen.
Wnnr komt het eerste 24 hours War Channel, heb ik wat te doen deze vakantie een beetje een uit de hand gelopen voetbalrel volgen.
Zal dit de climax zijn die er voor gaat zorgen dat we eindelijk verlost zullen raken van 2000 jaar ruzie om een zandbak, zou wel leuk zijn kunnen we verder gaan met de dingen die echt een betekenis hebben, en niet door megalomane mensen aan het volk gevoed worden om ze op te hitsen tegen dingen waar ze zelf een persoonlijke haat van hebben maar te laf zijn om het op een volwassen manier op te lossen.
Stelletje achterlijke kleuters zijn het foto
Jordanië de thuishaven van Amerika. De ondersteuning van terroristen het ophitsen van een oorlog tussen Irak en Iran.
Het dumpen van de joden in 1948 in het toenmalige Palestina, de meest briljante actie ooit, wie dat verzonnen heeft wint een prijs.
Het ondersteunen van een zwaar oorlogszuchtig Israël. Daarnaast legertje spelen in Irak tegen grote vriend Saddam.
De enige plekjes waar het rustig is, zijn de landen waarvan de leiders allemaal gestudeerd hebben in Amerika aan 1 van de Ivy league universities. Zoals bijvoorbeeld Saudi Arabië en de VAE. Maar ja deze landen hebben ook zeer veel van het amerikaanse geld in handen en zijn daardoor altijd buiten schot gebleven, van het oorlogsophitsige gedrag van Amerika.
En nu komt men de democratie brengen naar het Midden-Oosten, en daar maken de extremistische Moslims graag gebruik van, worden daarna verkozen tot het parlement, zoals ook de bedoeling was het volk kiest in Palestina, en dan toch maar negeren omdat dat gene wat gekozen is niet in het uitgezette plan paste.
Nadat men de democratie is gaan brengen is de enige controle die er ooit over deze extremisten is geweest, een Dictator of Sultan die scepter zwaait en angst inboezemt verdwenen, en daarmee de stabiliteit, die er in deze landen volgens dit systeem al ruim 10000 jaar heeft bestaan.
Oude Cultuur vs Nieuwe Amerikaanse Democratie
1 - 0 (of eigenlijk met gemak gewonnen door de oude cultuur, zie bijvoorbeeld ook Afghanistan, dat sinds de nieuwe democratie in angst leeft voor de rebellen, de terroristen, en de heroine maffia).
foto Amerika gaat zo door en de missie tot volledige vernietigen van de Moslimcultuur in moslimlanden is een feit foto
(disclaimer: voor degene die het niet begrijpen er zit uiteraard een zeer sarcastische ondertoon in deze reactie).
Maar aan je taalgebruik waarschijnlijk een islamofascistische moslimhond. Dat Mohammed Allah in zijn kont moge nemen. Pak aan!
Maar zolang de haat te groot is onder elkaar zal dat nooit lukken. Er zal begrip en tolerantie moeten komen en dit zal nooit gebeuren als er met 2 maten wordt gemeten. Zolang Israël de hand boven het hoofd wordt gehouden zal dit alleen maar leiden tot frustratie. Gerechtigheid is alleen mogelijk als er objectief wordt be-en veroordeeld. En dat zal niet gebeuren als de ene reactie wordt gezien als 'vergelding' en de andere als 'wraakactie'.
- Voltaire (1694 - 1778)
- Voltaire (1694 - 1778)
Het enige waarvoor ik pleit is reëel te zijn en niet te blijven hangen in het verleden dat toch nooit meer terugkomt.
In naam zijn ze dat misschien, qua gedragingen echter absoluut NIET!
Die premier is gewoon een moorderenaar!
Dus helaas voor jou !
Waar ik wel zorgen om maak is dat Abou Jah Jah nu gaat mee vechten tegen de israeli's, dat zou wel eens een doorslaggevende factor kunnen zijn fotofotofotofoto
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
En dan nog, mocht de totale Islamitische wereld (in die regio dan, want de rest kan weinig uitrichten) Israel aanvallen, en de VS helpt israel weer, dan wordt een aanval op de VS weer gezien als een aanval op de NAVO, en vallen Engeland, Spanje, Frankrijk?, Duitsland, Italië, Griekenland (vijand van Turkije) , België, Canada, Noordwegen, Nederland.....etc etc die arabieren weer aan.
Zo blijf je doorgaan...
En de totale NAVO plus Israel is vele malen sterker dan de totale Islamitische wereld, ze hebben minder troepen, maar daar gaat een oorlog tegenwoordig niet meer om, op papier klinkt dat leuk, maar in de praktijk staat het westen veel sterker met hun zeer grote marinevloten (de arabieren hebben daar weinig op terug, en veel geavanceerdere en beter getrainde luchtmachten, ben je de baas over de lucht, dan win je, zo werkt dat , altijd al zo geweest. En het NAVO veegt zo alles plat daar...
foto
Daarbij is gaza geen sovereine staat.
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken