Nieuws
19 tips dodelijke mishandeling Floor Garst

Floor Garst overleed op eerste kerstdag nadat hij een klap had gekregen en met zijn hoofd op een stoeprand terecht was gekomen. Degene die Garst heeft neergeslagen is langer dan de andere twee. Hij is naar schatting 1.85 tot 1.90 meter lang; heeft een smal postuur; donker tot zwart haar met slagen, dat kort in model geknipt is en een smal gezicht. Zijn tint is iets lichter dan die van de twee anderen. Hij droeg een donker jack tot over de heup en zijn broek had aan de achterkant (op de heup) één of meerdere scheuren.
De politie kon vandaag nog niet zeggen of er bruikbare tips zijn binnengekomen.
-
Signalementen inclusief foto's Opsporing Verzocht.
Zeker weten.
Moeten we weer gaan gooien met statistieken over gevangenis populaties? foto Mijn mening staat dichterbij dan de jouwe foto Nope, heel simpel.
Jij denkt wel dat je het weet.
Volgens jou moet er voornamelijk niets gebeuren.
En weer toon je aan dat je precies denkt te weten hoe ik denk. maar weer is dat totale onzin.
Lees nou eens wat ik echt allemaal zeg en ga daar geen dingen bij verzinnen. Want ik heb vandaag al gezegd dat de daders aangepakt moeten worden.
edit: Bekijkhet maar weer ExtEc. Met jou valt niet te discusieren dat blijkt telkens weer. Je leest vanalles verkeerd en legt uitspraken bewust verkeerd uit. Totaal nutteloos.
Ik wacht nog steeds totdat je met onderbouwingen komt van zaken die je meerdere malen als feit hebt bestempeld. En alhoewel die feiten makkelijk aan te tonen zouden zijn, is het jou nog niet gelukt om die feiten te presenteren. Dus foto
T'is nog steeds lonely at the top, is het niet? foto Dat zeg ik niet Calv.
Je moet ens wat minder zwart-wit gaan denken.
Ik zou het waarderen dat je ermee ophoud.
Ik zeg niet dat NL'ers heilig zijn, of geen misdaden plegen.
Dat maak jij er *weer* van.
Gevangenis populaties zijn een hard feit.
Laat me raden daar ga je maar niet op in, omdat er niet te draaien valt ofzo?
Gast, je hebt het mis.
Buitenlanders zijn in verhouding nu eenmaal crimineler, dat dat vloekt met jou wereldbeeld, en dat je het daarom niet wilt horen is jou probleem. Jaaaaaaaaaaah,
Maar t'was Calv nog niet opgevallen dat het ondertussen wel heel vaak mensen met een 'getinte huid' zijn,
En voor zover Calv dat niet kan ontkennen, moeten we er maar vooral niks mee doen "Want we kunnen er niks mee" en in 1 adem door natuurlijjk "anders pak je dan de hele groep etc, blabla" foto
Kijk even naar de TT:
"Dodelijke mishandeling"
Anders hadden we het over "Mishandeling".
Er si dus geen vechtpartij verder geweest.
maar goed.. er gaan vele verhalen, zelf ken ik zijn vriendin.. en lijkt me lohgisch dat je je vriendin verdedigd, maar tegenwprdig moet je dat met de dood bekomen..
overigens als je onder de 18 bent schijn je maar maximaal 24 maand te kunnen krijgen... zo zie je maar weer hoe zacht ons recht systeem us.. daar moet echt ontzettend veel aan gedaan worden!
Wat er ook is gebeurd die fatale nacht hoe je het ook wend of keert het blijft:
ZINLOOS GEWELD!!!!!! fotofoto
Het is immers geen "gegeven" dat gasten zich altijd "misdragen".
Dus het is niet standaard zo dat iemand onder de 18 max 2 jaar cel krijgt.
Ik weet niet precies wát er is gezegd, maar haar zelf kennende zal dat ook niet even aardig geweest zijn (wat dit hele gebeuren uiteraard absoluut niet goedpraat).
T'is lang en breed bekend dat het meerendeel van alle mensen in de gevangenis van buitenlandse afkomst is,
En Calv z'n antwoord daarop is:
"Ik ben van mening dat dat niet zo is foto"
Ga eerst ens het verschil tussen meningen en feiten opzoeken foto
http://rtvoost.nl/main_me(...)der%20de%20Loep&tv=1
Ik vraag me af of er geen verdere beelden in de horecagelegenheden zijn gemaakt, bijvoorbeeld de snackbar op de Brink foto Aangezien de mogelijke daders uit die richting kwamen...
Jij slaat iemand zo hard op zijn muil dat zn hoofd uitelkaar knalt wanneer deze de stoep raakt, tuurlijk dat had je niet voorzien he!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken