Nieuws
STER weigert twee spotjes over Bernhard

De twee spotjes haalden een column uit het blad aan, waarin Peter R. de Vries over de relatie van de prins met zijn jongere Franse vriendin schrijft. "Zijn gedrag, als machtige vijftiger, grenst moreel gezien aan pedofilie en neigt naar seksueel misbruik. Anders kan ik dat niet zien als een vent van 56 jaar zich verlustigt aan een grietje van 19", zo valt te lezen in de column.
Prins Bernhard kwam eerder in opspraak nadat hij in een serie vraaggesprekken met de Volkskrant, die na zijn dood werd gepubliceerd, onder andere toegaf twee buitenechtelijke dochters te hebben. Alexia, één van die dochters, kwam voort uit zijn relatie met de toen 19-jarige Française Hélène Grinda. Volgens de wet uit die tijd was die minderjarig, aangezien men toen pas met 21 jaar volwassen was.
Hadîs (An-Nawawi): "Niemand van jullie gelooft (werkelijk) totdat hij voor zijn broeder wenst wat hij voor zichzelf wenst."
Laat ze een rechtszaak aanspannen als ze het er niet mee eens zijn / kijken of troela bea dat zou winnen
maar of je het gevondene waardeeert?
Peter R de Vries, gaat te ver zo.
Die De Vries is momenteel op een hinderlijke manier boven zichzelf aan het uitstijgen inderdaad maar wat waar is moet gezegd worden: die ouwe viezerik van een Bernhard deugde van geen kant en wat mij betreft gaat vandaag nog de stekker uit dat hele oranjecircus foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Moet je je voorstellen dat zo'n beetje een kwart van de criminelen 'Jezus' zou heten. Werkelijk een schande voor je religie :D.
Ik ben het verder dan ook wel eens met de uitspraak van Peter R. de Vries. Het is gewoon pedofilie en ik begrijp echt niet waarom we Bernard zo lang de hand boven het hoofd hebben gehouden. Die vent deugde inderdaad niet.
Even verderop zit Bakellende de op heden nog steeds hardwerkende mens voor lui te verslijten omdat het gemiddelde aantal gewerkte uren in ons land minder blijkt dan andere EU landen, dat daar dmv deeltijdwerk zelf voor gekozen word gaat hij aan voorbij, dat is gebruik maken van onze vrijheid sukkel snappen ze dat nou niet of?
mvrgr jo jo
Dit is dus gewoon laster zeker als de persoon zich niet meer kan verdedigen
Mohammed was een pedofiel...daarvan stond vast dat Aisa minderjarig was
Overigens is het niet vreemd dat Bernhard nooit ter verantwoording is geroepen. Het koningshuis mag van de politiek en de monarchistische achterban tenslotte alles. Corruptie, mensen overhoop rijden en de schade niet betalen, pedofilie, trouwen met dochters uit families die zich verrijkten aan genocide, het volk in de steek laten en ga zo maar door. Niks wordt te gek gevonden door het bezopen zooitje loyalisten.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
(ja, wij Nederlanders weten ook wel wat uithuwlijken inhoud foto )
Een aantal jaren geleden was een vijftiger die een 19-jarige wist te scoren, een ouwe snoeperd en onder vrienden een mazzelpik. Iemand van 19 moet volgens mij gewoon als volwassen genoeg gezien worden om al dan niet zo'n relatie aan te gaan. Peter R. de Vries is zich aan het ontpoppen als een grotere zedenmeester dan zedenguru Balkenende himself foto
En aan het hof gebeurden wel raardere dingen hoor: Laten we dingen alsjeblieft een beetje zien in de context van de betreffende periode. Dat wat met kleine Dauphin gebeurde, zou tegenwoordig schreeuwend op de voorpagina van alle kranten hebben gestaan. In de toenmalige cultuur werd het geaccepteerd (en hoogst waarschijnlijk was het ook niet schadelijk voor het kind).
ik wor zo moe van die man, is gewoon een RAT!
Je hoort nooit slechte dingen.
Nu toevallig wel dus
Peter kan toch beter niet in de politiek gaan, volgens mij heeft hij populistische trekjes, of hij is gewoon enorm preuts. Weer zo'n ouderwets type die denkt dat sex bij vrouwen pijn doet.
Daarnaast moet ik zeggen dat die pedofilie beschuldiging er wel met de haren wordt bijgesleept. Must en P.R. de Vries zijn wel heel graag bezig met rellen.
Peter R. is een huilerd geworden.
Grappig is dat hij het eens was met de vileine, rancuneuze column van Remco Campert na de moord op Theo van Gogh. Dezelfde columnist omschreef de prins na diens overlijden, en het met leugens doorspekte interview in de Volkskrant als 'stijlloze lul' . Hij kon toen niet meer naar de telefoon grijpen...
Het recht op vrijheid van meningsuiting en pers wordt door het verbieden van spotjes voor tijdschriften ernstig beknot. Wanneer worden hier kamervragen over gesteld? De STER is immers een publiek bedrijf. Er zijn immers genoeg moegelijkheden om eventuele onjuistheden juridisch te laten toetsen.
Degenen die Peter R.'s column werkelijk gelezen hebben mogen uiteraard daar hun mening over geven, maar op basis van een persberichtje hem ophemelen of afzeiken... Goedkoop lullen!
Het oer-Nederlands "vingertje van Pronk" of eigenlijk vuilspuiterij...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken