Nieuws
Bejaarde wint loterij drie keer op één avond
Aanvankelijk had de man één lot gekocht. Toen hij op vakantie ging bedacht hij zich ineens dat het door hem gekochte lot wellicht niet voor de trekking van zaterdag zou zijn. Hij liet een vriend nog een lot namens hem kopen. Eenmaal terug van vakantie kocht hij nóg een lot, omdat hij niet zeker was of zijn vriend daadwerkelijk een lot voor hem had gehaald.
"Toen we thuiskwamen gaf mijn vriend aan dat hij niet zeker wist of hij wel een lot had gekocht voor de juiste trekkingsdatum, dus kochten wij er nog maar eentje om het zeker te weten", aldus de gelukkige winnaar tegenover de Australische Loterij (NSW Lotteries). "Dat ik drie dezelfde eindcijfers heb gekocht is niet opzettelijk geweest, maar kan alleen maar een gelukkige samenloop van omstandigheden genoemd worden!"
Bij de lotto waren in totaal twintig prijzen te vergeven. Volgens medewerkers van de loterij kwam het nooit eerder voor dat één winnaar in drie trekkingen de hoofdprijs won. Wel kwam het eens voor dat mensen met twee loten twee keer prijs hadden.
Lang leve de doodstraf
zo`n 250 jaar geleden
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
1. Zelf.
2. Vriend omdat ie niet zeker wist of het de juiste datum was.
3. Omdat hij niet wist of vriend een lot gekocht had.
4. Samen met vriend omdat die niet zeker wist of het lot voor de juiste datum was.
Excuus voor het verkorte Nederlands, maar anders wordt het weer zo'n lang verhaal. Kan iemand uitleggen waar ik niet goed lees? foto
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
«shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
He won the lottery...and died the next day
Ik hoop dat bovenstaande tekst uit Ironic van Alanis Morrisette voor hem niet van toepassing wordt. foto
1. "An old man turned ninety-eight/He won the lottery and died the
next day."
While an amusing (if morbid) coincidense, there is nothing ironic about
such a thing. It is certainly an awe-inspiring sequence of events --
celebrating your 98th birthday, winning the lottery, and dying-all in a
two day period. It's so improbable, in fact, that one wonders why she
mentioned it to begin with, since everything in the song is made up.
http://www.petting-zoo.net/~deadbeef/archive/2708.html
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken