Nieuws
Winnares kan fluiten naar gewonnen auto
Gisteren heeft ze de "ogen uit haar kop gejankt", de winnares van het belspel van de Zorgloterij van 8 april jl., Fenny van Munster (47) uit Nijverdal. De komst van een nieuwe, gewonnen Fiat Punto gaat niet door terwijl ze haar oude Suzuki Alto al had verkocht om met de opbrengst daarvan nieuw zeil in haar woning te kunnen leggen. Reden: de Zorgloterij kan de rekening van de Fiat-dealer niet betalen.
Tijdens de spelshow van Peter Jan Rens kwam ze nog 'live' in de uitzending. Dolgelukkig was ze toen. "Ik had nog nooit wat gewonnen", vertelt ze aangeslagen. Een dag later al stond het zwart op wit: 'Van Harte Gefeliciteerd', zo schreef productieleider Wil Kilsdonk van Endemol Nederland aan Fenny op 9 april: 'Tijdens het belspel, gepresenteerd door Peter Jan Rens, bent u de winnaar geworden van een bijzondere prijs, t.w.: Fiat Punto 1.2. 16V 3-deurs, voorzien van elektrische stuurbekrachtiging, cataloguswaarde ter waarde van €13.545. De auto dient binnen drie maanden afgeleverd te worden.'
Terwijl ze op haar nieuwe Fiat zat te wachten, moest Fenny uit de krant vernemen dat de Zorgloterij in zwaar weer was terechtgekomen, failliet gaat en dat de dealers niet betaald kregen.
Dan voel je je echt genaaid! foto
Lekker samenloop van omstandigheden ook foto
Dat is zwaar lullig, sta je te wachten op je prijs lees je dat de lotterij failliet is.
zeer lullig
"Put the fun back in fundametalism"
Kan die loterij hier wettelijk wel uitkomen??
Wel lullig zeg, win je eens wat, win je het toch niet.
Er was gisteren daarvan iets op tv. Zij is gehandicapt, en kan nu bijna niks doen. Ipv een auto staat er nu een invalidekarretje (zo\'n kleine scooter). Boodschappen doen de buren nu, omdat ze het zelf niet kan.
Staatsloterij is beter wat dat betreft; die halen het wel bij de fiscus als ze tekort komen foto
Enne bye the way, als ze drie maanden zonder auto kan, dan ook wel een jaar
In de keuken komt ook zeil, want hout is daar te koud
De trap gaat in het zeil, want slijten doet het niet
En de muren worden zeil, omdat je daar geen vuil op ziet
NOT......
off-topic:
quote:
...voorzien van elektrische stuurbekrachtiging...
Oeh, moet héél bijzonder zijn. Stuurbekrachtiging werkt IMHO hydraulisch. Kan hooguit electronisch geregeld zijn...
quote:
Volgens mij kan iedereen met een zorglot die loterij gaan aanklagen en kijken of er nog iets iets het faillisement te slepen valt: je hebt immers een lot gekocht en de prijzen blijken niet uitgekeerd te worden, dan moet je toch minstens het geld van je lot terugkrijgen?!
Ik denk het niet. Failliet = failliet en als er dan bijna niks meer te halen valt heb je gewoon pech. Je zou natuurlijk beslag kunnen laten leggen omdat je een schuldeiser bent, maar dat zal in dit geval weinig uithalen.
quote:
terwijl ze haar oude Suzuki Alto al had verkocht
Verkoop dan ook niet de huid eer je de beer hebt geschoten!
En natuurlijk heeft die mevrouw op die auto gerekend, haar oude autootje verkocht en zeil gekocht voor in de kamer (dat zal ook wel nodig geweest zijn, anders doe je dat ook niet)
quote:
terwijl ze haar oude Suzuki Alto al had verkocht
Verkoop dan ook niet de huid eer je de beer hebt geschoten!
Ze had alle reden van de wereld om aan te nemen dat ze die auto gewoon zou krijgen. De beer wás al geschoten, lag voor dood en hoefde alleen nog maar even naar haar huis gesleept te worden.
quote:
Jammer dat er zoveel mensen oordelen over deze vrouw. Als je het bronartikel had gelezen, dan had je gezien dat het om een bijstandsvrouw ging, die normaal elk duppie moet omdraaien.
Dat is de makke wel vaker op Fok!, de meeste schrijvers hier hebben niet eens enig benul wat het inhoudt om in je eigen onderhoud te voorzien, laat staan dat ze zich kunnen voorstellen dat er mensen zijn die niet weten of ze volgende week nog geld hebben om fatsoenlijk te eten. Jazeker, óók in dít land!
Oh ik hoor ze al: "Hm, maar ze had wel mooi een auto voor de deur!" Het kan best eens zo zijn dat die auto onmisbaar was voor het verkrijgen van inkomen. Ik ken een man die met zijn 17 jaar oude Volkswagentje voor SelectVracht bestellingen van Wehkamp rondrijdt. Op die manier heeft hij nog een béétje geld om fatsoenlijk te leven. (Naar zijn maatstaven, ik zou allang gillend gek zijn geworden). Als dat VW\'tje het morgen begeeft, weet hij zich geen raad, dat weet ik wel zeker.
Niet te snel oordelen jongens, en al helemaal niet over mensen en situaties waar je zelf geen enkel benul van hebt.
[ Dit bericht is gewijzigd door Privateer ]
Komen ze weer in de krant en dat is reclame ($$$)
Beetje triest dat er niet intern een oplossing gevonden kan worden.
quote:
Nooit je oude schoenen wegdoen voordat je nieuwe hebt.
Volkswijsheden werken altijd 2 kanten uit: als je je hieraan houdt zit je nooit zonder schoenen maar heb je voor je het weet wel 2 paar schoenen.
Als ze op een goede manier van haar autootje afkon was het helemaal niet zo\'n stomme actie, ze zat immers gebakken (dacht ze dan, maar dat was niet zo\'n stomme aanname)
* mouseover \'s autootje gaat er wegens een buitenkansje ook uit voor de nieuwe definitief gekocht is. Risico dat ik de nieuwe niet vind neem ik op de koop toe.
quote:
Dat is de makke wel vaker op Fok!, de meeste schrijvers hier hebben niet eens enig benul wat het inhoudt om in je eigen onderhoud te voorzien..
Precies, het gros hier weet niet wat het is om zo armlastig te leven. De meesten zitten lekker thuis bij pa en ma of lekker knus in een studentenflatje met waarschijnlijk een bak van een PC, en hebben van ECHTE zorgen nog nooit gehoord.
Ik vind het ronduit schandalig dat Endemol hier niets aan gedaan heeft. Die zijn zo schandalig schathemelrijk. En kunnen natuurlijk geen auto zomaar geven! Oei, dat kan niet hoor! Is geen geld voor hoor! Yeah right.
Ownee die kan ze niet betalen foto
quote:
quote:
...voorzien van elektrische stuurbekrachtiging...
Oeh, moet héél bijzonder zijn. Stuurbekrachtiging werkt IMHO hydraulisch. Kan hooguit electronisch geregeld zijn...
Mijn auto heeft anders EPS (Electronic Power Steering) en dat gaat niet middels hydraulica maar dmv een klein elektrisch motortje.
Ik wil eventueel foto\'s ervan maken om het te bewijzen hoor.
[ Dit bericht is gewijzigd door JaJoah ]
Eerst beloven en dan in beslag nemen.
Hoewel Peter er ook weinig aan kan doen is dit toch wel mensen in de maling nemen.
Oh, wat hebben we het hier toch goed in dit land.
foto
quote:
Mijn auto heeft anders EPS (Electronic Power Steering) en dat gaat niet middels hydraulica maar dmv een klein elektrisch motortje.
Ik wil eventueel foto\'s ervan maken om het te bewijzen hoor.
Vast geen Fiat Punto foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken