Nieuws
Turkije eist onderzoek naar brand Duitsland

De Turkse premier Recep Tayyip Erdogan drong hierop aan bij Wolfgang Schäuble, de Duitse minister van Binnenlandse Zaken, die momenteel een bezoek brengt aan Turkije. Eveneens vroeg Erdogan een team Turkse deskundigen bij het onderzoek te betrekken.
Ooggetuigen
Kort na de brand haastten enkele politici zich om een xenofobe oorzaak uit te sluiten. Getuigenverklaringen door politici en media wijzen echter op bewuste brandstichting. Zo liet een klein meisje dat in het appartement woonde het volgende weten: "Ik was thuis. Mijn moeder droeg mij op naar mijn oma te gaan. Daarop ging naar mijn oma toe. Er was een man. Hij gluurde naar binnen. Hij ging naar binnen. Ik deed de deur dicht. Terwijl ik dat probeerde, stak de man zijn voet tussen de deuropening. Ik probeerde de deur te duwen, maar de man bleef zijn voet tussen de deur houden. Ik vluchtte naar boven. De man had een aansteker in zijn hand, evenals een stok en wat papier. Hij stak het papier en de stok in brand. Daarna gooide hij dit naar binnen.".
De ooggetuige, Bedriye ganaamd, vertelt dat ze vervolgens in angst naar boven rende. Zij vervolgt: "Opeens begon ons huis te branden. We moesten allemaal huilen. Daarna gingen sommigen dood. Mijn tante is van het balkon gevallen en gestorven. Mijn handen zijn verbrand. De haren van mijn broertje zijn verbrand. Over het uiterlijk van de brandstichter zegt Bedriye: Het was een vreemde man. Een Duitser. Zijn haren waren zwartkleurig. Ik weet niet hoe oud hij is. Maar het was een jong en blank persoon".
Een ander meisje, Aylin, was ook ooggetuige van het tafereel. Zij bevestigt het verhaal van Bedriye, en voegt daaraan toe: "Mijn nicht probeerde de deur dicht te doen, dat ging niet. Daarna gooide de man het brandende papier naast een babywagen. Wij schrokken, en vluchtten naar boven. De opa van bedriye schreeuwde 'Er is brand beneden'. Hij probeerde de brand te blussen, maar dat lukte hem niet. Daarna kwamen de brandweerlieden. Die hielpen ons".
Nieuwe brand
Ook vandaag is een door een Turken bewoond gebouw in vlammen opgegaan. Ditmaal in het Duitse Herne. Daarbij zijn zestien gewonden gevallen, maar geen doden.

Zal wel gewoon een Turk zijn geweest.
Ze blazen wel erg hoog van de toren de laatste tijd.
Wel erg idd dat er 9 mensen, waarvan 5 kinderen, zijn omgekomen.
Wel raar dat Turkije op een onderzoek aandringt, omdat dat normaal gesproken altijd gebeurt.
RIP.
Sorry!
http://www.dumpert.nl/med(...)_kinderen_eerst.html
RIP voor de mensen die zijn omgekomen foto , 't is te ziellig voor woorden dit foto
Vaste pta mensen hebben olie in hun aderen, geen bloed.
We drinken benzine, ons hart heeft 4 kleppen per cilinder in plaats van hartkamer
en als we een scheet laten zeggen we dat de wastegate open staat.
laat ze eerst hun eigen problemen oplossen
biedt erdogan zijn excuses ook aan wanneer die brandstichter een Turk is ?
of nog beter.... wanneer een Turk hier een bank overvalt ? foto
Er staat in Turkije vanzelfsprekend nergens in de geschiedenisboekjes dat ze honderd jaar geleden als een schurftige hond van de Balkan afgeschopt zijn.
Is een soort van compensatiegedrag.
Kristian Wilson, Nintendo Inc 1989
Blijft een kutland, dat Duitsland
Als je naar de ooggetuigen luistert gaat lijkt het toch om een aangestoken brand te gaan. Laffe daad.
En terecht dat Turkije hier iets van zegt. foto
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
Trieste gebeurtenis overigens..
Zelfde geldt voor Duitsland, die turken zorgen daar voor vreselijk veel overlast
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Misschien zijn het wel Turken.
Ik zeg het je: het is allemaal de schuld van die schavuit Geert Wilders! Dat allochtone jongeren de straten onveilig maken heeft daar niks mee te maken. Die zijn ook alleen maar slachtoffer van de blanke racisten!
foto
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
jij racist foto
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Blijft natuurlijk een foute daad.
|o-0
~~~`
Vreemd vind ik het niet dat Turkije over deze ontwikkeling bezorgd is,temeer omdat het al meer is voorgekomen.
Ik heb naar de foto,s gekeken en deze waren afschuwelijk. en het eerste waar ik
eigenlijk aan dacht was een gebrek aan een springkussen of zoiets.
Zou er niet in iedere brandweerauto een of ander zelf opblaasbaar springkussen
standaard aanwezig moeten zijn?
Ik hoop in ieder geval dat de mensen die op de foto,s op die richeltjes staan toch
nog zijn gered,anders zijn deze foto,s een van de ergste die je kunt bekijken.
willen alles noord-Afrikaans hebben in Duitsland..... foto
in dit specifieke geval maken twee helften één
Dus dit heeft ook een neef gedaan?
En die van vandaag toevallig ook door een neef?
Dus omdat een x zo is gebeurd, is de rest ook zo gebeurd???
in dit specifieke geval maken twee helften één
natuurlijk heeft Turkije hier wat mee te maken het gaat dan ook om Turkse gastarbeiders en Turkije heeft het recht om voor eigen VOLK op te komen !
maar snap niet dat mensen dit proberen te bashen ! WTF er worden Nederlanders doodgeschoten in Turkije, jaartje terug dacht ik zo.. er stond een heel fokking team uit Nederland daar de volgende dag.
paar Armenen dood na oorlog en Europa bemoeit zich ermee foto
de 1e vind ik vergelijkbaar !
gelukkig zijn er ook verstandige fokkers foto
m.i. zijn dit (geen gezonde natuurlijk) signalen dat er een bepaalde groep
uit is op confrontaties , en daar ben ik niet blij mee. fotofoto
RIP trouwens voor de slachtoffers.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
[/quote]
Inderdaad !!!! foto
dan zijn er alsnog onschuldige mensen omgekomen! maar dan nog kunnen een heleboel reacties niet door de beugel! foto
als in dat gebouw nederlanders i.p.v. turken waren omgekomen waren de reacties zeker anders geweest, voor de mensen die zijn omgekomen ! foto
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Turkse nieuwsbronnen melden tevens; dat er op de muren van dt gebouw de volgende was geschreven: Pis Türkler, sizi gebertmek lazım"
vertaling: vieze turken, jullie horen dood te zijn. zoiets foto
en omdat Turken in Turkije geen Duits kunnen lezen hebben ze dat meteen vertaald naar Turks en zo op internet gezet foto kijk met jouw kunnen we zo eeuwen discusseren lulverhaaltjes zetten op fok makkelijk hoor foto
groetjes onurMHP
2. ALS het brandstichting is, hoop ik dat de dader, ongeacht afkomst of motief, gepakt wordt en dat alle info wordt vrij gegegeven.
Voor de mensen die menen dat Turken in DE net zo buiten de samenleving staan als Mocro's in NL... helaas.. dat klopt dus helemaal niet.
Ik ben verschillende malen in Kreuzberg (Berlijn) geweest en ken hier verschillende Turkse families die goed zijn aangepast. Die hebben ook een schurfthekel aan de fundi's en de kopdoekjes.
Voor het eerst ben ik het ook (gedeeltelijk) eens met Onur dat de Turkse regering om opheldering vraagt. Een reden hiervoor zou zijn, dat als het zich handelt om een verhevigde haat tegen Turken en hun belangen in DE, dat ze een reisadvies moeten kunnen afgeven. Niets vreemds aan dus.
We hebben nl. wel een land (waar jij je opleiding mag doen op onze kosten enzo) maar geen bergen.
Toen later bleek dat een achterlijke neef van de familie de brand had gesticht hebben zwegen die ministers in alle talen.
En moet je ze eens horen brullen als wij wijzen op bepaalde misstanden in Turkije. foto
alle mannen tussen 18 en 45 moeten 3 jaar dienst doen
met een ander paspoort hebben de heren zogenaamd een andere nationaliteit
laffe honden !!
Ik zal je voor deze ene keer een tip geven:
- Ga naar school
- Let goed op tijdens de Nederlandse les
- Doe je huiswerk
Misschien zijn Nederlanders dan ineens niet meer zo racistische.
Niet westerse huilies foto
Uiteraard doet 'ie dat vooral voor eigen (=Turks) publiek, genoeg imbecielen immers die zichzelf het liefst als slachtoffer zien, in plaats van als zelfstandig denkend wezen.
Echt typisch iets wat je van Erdogan kan verwachten, hopen dat die extremist weer snel oprot als premier.
BTW,Toen een stel fasicten een aantal synagogen in Istanbul in de as legde, waren de duitse en de isrealische onderzoekers de volgende dag samen bezig met de onderzoek..en al die mensen hebben waarschijnlijk ook nog een Turkse nationaliteit waardoor Turkije het recht heeft om voor hun welzijn uitspraken te doen..wat turkije doet is dus helemaal niet raar..alleen het woord "turkije" is al genoeg onzinnige conclusies te trekken..zullen we het de hollandse nuchterheid noemen.. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken