Nieuws
Vrouwen nemen aanstoot aan bierreclame

In het spotje zie je een man zitten in zijn luie stoel, voor een knapperend houtvuur. Ineens zegt de man: "Vrouw, ik weet niet wat het is, maar ik mis iets". De vrouw haast zich hierop naar de keuken, om weer te voorschijn te komen met een ijskoud flesje Kasteelbier voor manlief.
De 76-jarige Luc Van Honsebrouck, eigenaar van de brouwerij en tevens bedenker van de commercial begrijpt de woede van de feministes niet. "Ik vind de spot absoluut niet vrouwonvriendelijk. Zo gaat het er nu eenmaal aan toe in een gezin: de man komt thuis van zijn werk, eet en gaat vervolgens in zijn luie stoel zitten, terwijl zijn vrouw de afwas doet. Ze voelt aan dat haar man iets mist en beseft dat ze hem nog niet gevraagd heeft of hij een Kasteelbier wil. Daar is toch niks antivrouwelijks aan?"
Patrick Verraes, woordvoerder van het IGVM is het daar totaal niet mee eens. "Zo’n filmpje van nauwelijks een halve minuut waarin het oude, stereotype man-vrouwrollenpatroon zo wordt uitgebeeld, doet heel wat van onze sensibiliseringsinspanningen teniet. We bekijken hoe we kunnen optreden tegen dergelijke reclame-uitingen. Als we een officiële klacht binnenkrijgen, zullen we verdere stappen ondernemen."
Proost!
foto
" Biertrut, het nieuwe bier! "
foto
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
hoe meer hoe beter foto
hahahaha foto
Iedereen heeft recht op mijn mening.
Geldkraan dichtdraaien en opheffen die handel.
Chuck Norris is always in control
Wat het er overigens mee te maken heeft moet je me eens uitleggen want je opmerking is geen touw aan vast te knopen foto
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
EY MAJESTEIT.. GA'S BIER HALEN!!!
foto
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Een normale vrouw ziet hier echt de humor wel van in
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷
Leuk woord voor galgje foto
Music Was My First Love, And It Will Be My Last!
Potten zijn immers niet de doelgroep. Feministes fotofotofoto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Ghehe, ff wat olie op het vuur ^^
Voor jullie, van ons
http://youtube.com/watch?v=3wzIGB2eVgo
foto
feministen foto die zijn zoooo jaren '80
Maar achter de vuilnis wagen lopen ho maar. Of op de olympische spelen bij de mannen meedoen, nee hoor. Dan moet het ook van twee kanten komen he foto
Terug naar de jaren 50 says I. foto
foto
En ten tweede wat doet zo'n vrouw bij zo'n man???
ik zie hem niet
al zitten die op het vmbo, ze denken in ieder geval logischer dan goofup.
al zitten die op het vmbo, ze denken in ieder geval logischer dan goofup.
foto
foto
PWNED, zo werkt dat nou eenmaal - FOK die IGVM
Hiermee sluiten ze de helft van de bevolking ineens uit als klant.
10x woordwaarde. foto
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
HULDE! foto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
In Mekka
Dat is pas leuk
Als ze dat als doelgroep willen hebben...
'wij mannen' zeiken toch ook niet over alle maandverbandreclames die op vrouwen gericht zijn? foto
Al die feministen in tuinbroeken altijd met dat sexistisch gezeur....
Ik krijg wel het idee dat de 76-jarige Luc Van Honsebrouck er nog een van de oude stempel is... foto
Soms pakt mijn vriendin drinken voor mij, en soms ik voor haar. Zo gaat dat in een relatie. Overdreven gedoe altijd foto
Het zijn niet reclames als dit die vrouwen 'voor lul zetten', maar al die huilerige vrouwtjes die zich meteen op hun pik getrapt voelen hierdoor.
Je hoort mannen toch ook niet iedere keer zeiken als ze in reclames als dom, sexistisch en oppervlakkig worden afgebeeld!?
Als een vrouw al geen biertje meer voor haar man mag pakken, dan is het wel heel erg triest gesteld met die 'emancipatie'... foto
(getuige mijn muismat foto )
\[b\]best bekeken topic, ooit\[/b\]
Ze lopen ook niet te zeiken als er een coca cola reclame is met een opgeblazen bouwvakker en dan met hun stinkkutten te lopen druipen foto
(Ik geloof ook niet dat dat zo is, maar ok.)
Waarom zijn die feministen nou weer zo pissed om deze reclame? Moeten ze om de zoveel tijd in de publiciteit komen om subsidies te krijgen voor hun clubje? foto
Lekker bier trouwens, Kasteel foto
anders lees je het nieuwsartikel ff foto
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
foto
Heb je nog wat aanstootgevends gezien op tv? In de krant? Anything??
En dan spreek ik als vrouw! Belachelijk. Doe normaal.
NO WIMMINZ ON THE INTERNET! GTFBack to the kitchen!
Toch logisch? foto
En liggen wat vaker in de plee..
foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
OT: Je kan als feminist ook overal over zeiken. Er zijn nu eenmaal heel veel vrouwen die zich fantastisch voelen in de rol van "huisvrouw" en het fijn vinden om hun man zo te plezieren. Gaat dus nergens over.
Patrick woordvoerder IGVM? foto
Patrick Verraes: een man die woordvoerder is voor een feministe organisatie? hoe triest ben je dan! foto
(het plaatje bij het bericht doet er ook nog mooi ff een schepje bovenop, geweldig foto )
Maar verder, jouw comment = GENIAAL foto
Mag ik ook een Biertrut? foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken