Nieuws
Geen schaamlipverkleining voor Linda de Mol

Linda de Mol heeft overigens zelf ook wel wat laten doen. Zo heeft ze botox in haar gezicht laten spuiten, al was dat vooral om praktische redenen: "Het scheelt me ’s ochtends veel tijd met opmaken", aldus De Mol. Ze benadrukte erbij dat ze 90 procent van de ingrepen uit de documentaire nooit op zichzelf zou toepassen. Ze vond het te zot voor woorden dat vrouwen denken dat ze dit moeten doen omdat het mode is. Wel gaf ze toe dat de covers van haar blad worden geretoucheerd omdat anders niemand meer de ‘Linda’ zou kopen. Er keken overigens een kleine 900.000 mensen naar ‘Zomergasten’, wat ongekend hoog is voor dit VPRO-programma.

Wel botox, geen schaamlipverkleining voor Linda de Mol.
foto
wat een nieuws !!
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
beetje hypocriet...
Gewoon lippen over de kop trekken en klaar is kees fotofoto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
JAALLAAALLAAA Ajax!
foto
+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
- - - - war is peace - - - - freedom is slavery - - - - ignorance is strength - - - -
Wat kan het nou IEMAND schelen wat Linda de fucking Mol met haar doos doet!? Dat moet ze toch lekker helemaal zelf weten en lekker voor zichzelf houden...!? Waarom moet heel Nederland hiervan op de hoogte gebracht worden!? Voor mij part steekt ze iedere avond een tros bananen in haar doos en een komkommer in haar ass... boeiuh.
En over Linda: je eerst zelf laten verbouwen en daarna zeggen dat meisjes blij moeten zijn met hoe ze eruit zien. Whoehaha!
(zo zie je maar dat die strakke meisjes van 20 niet persee lekkerder hoeven zijn)
"Het scheelt me ’s ochtends veel tijd met opmaken", is een BS reden om botox in te laten spuiten.
Gevalletje doe wat ik zeg niet wat ik doe......
Heb je alsnog van die flubberdingen ertussen hangen. foto
Kom niet aan DW, want ze heeft een heel leger achter zich. Letterlijk. ;)
\[b\]Op maandag 8 mei 2017 22:33 schreef KaBuf het volgende:\[/b\]
Bek houden tegen DW hè :(
Dat is toch zo, daardoor krijgen vrouwen op latere leeftijd van die hanglippen.
Bij nader inzien, word het toch nog een avondje vrijen met marie la main
Joel: It's been suggested...
Die andere arm is wel over de 50 foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
http://img46.imagevenue.c(...)ouvrie_122_879lo.jpg
Toendertijd stond er zelfs nog een bericht van op de FP dat Linda net voor de shoot had afgezegd en een standin op de set kwam opdagen.
foto
http://www.reservoirblogs.be/?p=13
Dear aunt, let's set so double the killer delete select all
While bullets rape the night of the merciful
I'll see you again when the stars fall from the sky
And the moon has turned red over One Tree Hill
Die vrouw kreeg het advies om van alles aan haar lichaam te LATEN verbouwen. Dat doet ze niet zelf. Fout. Dat was OOK om praktische redenen; niet méér om praktische redenen dan om een andere reden. Fout. Ze had 90% van de ingrepen uit het FRAGMENT van de documentaire niet op zichzelf toegepast. Of dat ze dat nooit ZOU doen zei ze niet.
De overige onjuistheden zal ik maar niet noemen. Slecht bericht, slecht geschreven.
Kijk even naar haar gezicht, naar haar buik & benen, 100% zeker dat het bewerkt is foto
En terecht! Je hebt een redelijk open en serieus gesprek op televisie, zegt een heleboel zinnige dingen, en dit is wat de mensen van 4 uur goed uitgezochte televisie onthouden...
Ik zeg het niet vaak, maar schaam je FOK!
Die is trouwens hoer geweest lees ik net. foto
foto
RockNijntje is mn KSC-soap dochter.
Lid van de MamaSquad
Ik niet foto
foto
Dat ze niet spontaan in vlammen uitbarst door de totale nonsens die ze uitkraamt!
PSN ID: Cheironnl
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken