Weer rellend asotuig in Hamburg
Enkele uren na het eindigen van de G20-top laaien de rellen in Hamburg weer op. De politie heeft meerdere waterkanonnen ingezet om een einde te maken aan verschillende zitblokkades in de stad. Demonstranten bekogelden de politie met flessen, rotjes en andere voorwerpen.
Eerder deze week raakten al meer dan 200 agenten gewond en plunderden de 'demonstranten' winkels en staken de boel in brand.
In de avond verzamelden volgens de politie zo'n zeshonderd relschoppers op de Neue Pferdemarkt en de nabijgelegen Schulterblattstraat waar eerder rellen uitbraken. Volgens een politiewoordvoerder was het in eerste instantie rustig totdat een grotere groep mensen zich tegen de politie begon te keren.
Er zijn slechts een paar asociale randdebielen gearresteerd.
Weer ongeregeldheden in Hamburg (Foto: ANP)
Beetje net als voetbalhooligans die naar wedstrijden gaan om te knokken ipv te kijken.
Ik denk dat 95% van dat uitschot in Hamburg niet eens weet wat de G20 inhoudt.
Uiteraard weer "geprovoceerd" door de politie.
Ehhhh.....wat waren die rellen dan?
Ja, gelegenheidshufters, maar ik neem aan dat ze wel een doel voor ogen hadden?
Dat kan niet hé!
Dat is provocatie....
"Het is niet eens lekker bier" - james bond over heineken.
Caffas Rain ook op spotify
Doe het dan meestal voor buurtdingen ofzo, of voor meer ondergrondse containers ofzo, of betere containers.
Dus, het kan wel
Triest onnozel gedoe.. flikker een eind op
Leuke mental image...je wordt bedankt!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken