Nieuws
Hasjproductie Marokko bijna gehalveerd
Marokko is al jaren de grootste cannabisproducent ter wereld. Maar door droogte en overheidsingrijpen is het gebied in de Rif waar cannabis wordt verbouwd, afgenomen van 130.000 hectare in 2003 tot 70.000 vorig jaar. De Marokkaanse regering hoopt in 2008 de verbouw helemaal te hebben uitgeroeid.
Met hasjhandel uit Marokko zou drie jaar terug nog 12 miljard dollar zijn verdiend, waarvan zo'n 25% terugstroomde naar Marokko.

Wietoogst in het Rif.
het is toch teringrotzooi
Er is kennelijk genoeg vraag naar.
Mrja, alsnog goede actie van de regering daar!
Sometimes I park in the handicapped spaces
While handicapped people
Make handicapped faces
Daarnaast kan de overheid natuurlijk zichzelf dat land toeeigenen en het afsluiten, of verhuren/verkopen aan boeren die er iets anders op gaan verbouwen?
Als ze het ECHT hadden willen aanpakken, dan zou het nu toch al compleet verdwenen moeten zijn?
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Het land van zon en zee en...
HASJ
Tatara...
Ze moeten in Nederland eisen gaan stellen aan de wiet, door het te legaliseren. De wiet is teringsterk geworden binnen een paar jaar, velen zeggen ook dat de nederwietplanten genetisch zijn gemanipuleerd. Het is gewoon troep, ook wat ze er allemaal doorheen gooien. Je kunt nog het beste zelf elk jaar een paar plantjes oogsten als je wiet wil roken.
Jaja, flauw...
Edit: krijgen we nu weer, ''liever een sigaret met stierensperma dan....''
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Double-Helix is mijn held vandaag! _O_
En nee, ''Nederlander'' hoort er niet bij.
Leukste die ik tot nu toe gelezen heb!
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Vind je 't vervelend dat ik niet om jouw Liever Dan moet lachen? foto
Sorry dan...
Als ze een beetje verstandig waren geweest daar hadden ze het juist ge-exploiteerd en er een heuse economie omheen gebouwd. Gewoon legaliseren die handel en moet je dan eens kijken hoeveel bedrijven naar Marokko komen om daar hun proeven te doen.
Ik hoor alleen maar dat mensen daar geen werk kunnen krijgen en dat er te weinig economische bloei is. Men roeit er gewoon niet met de riemen die ze hebben. Meeste andere landen pakken dit veel beter aan, neem bv. Israel wat gigantisch verdient aan de export en verwerking van Aloe Vera (ook een erg efficient woestijn plantje trouwens).
maja, de beste groentes komen immers toch uit Nederland fotofoto
maar waarom legaliseren ze het niet gewoon,kunnen ze lekker een centje uit slaan en zijn de kif rokers ook tevreden fotofoto
Double-Helix is mijn held vandaag! _O_
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LOL @ Pietverdriet --> Wat spreek jij vloeiend...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
en B: .ja eigenlijk wel foto
There are no stupid questions, just a lot of inquisitive idiots.
Als het maar niet zo droog wordt dat die gasten allemaal hier op aan komen.
Beter marokkaanse sperma in je nek dan in je aars .. . foto
Hij is kort .. maar is hij krachtig?? foto
Het land van regen en zee en...
WIET MADAFAKKAH!
foto
is da wa ?
Vooral omdat marokko graag relaties wilt onderhouden met de EU en de VS willen ze zich ze veel mogelijk aan diens internationale 'normen en waarden' aansluiten.
Eigenlijk dezelfde reden waarom het hier nog niet helemaal gelegaliseerd is.
Where you invest your love, you invest your life
foto
Het is niet alleen maar onzin wat ik verkondig !!!!
dus dat gebeurd nooit, het een van de belangerijkste steunpilaren van de marokkaanse economie. fotofotofoto
Die mensen leven van hun inkomsten als het nou illegaal is of niet. anders hebben ze niks te bikken!
Hoe meer vraag er naar is hoe beter, maar t stopt alleen als er geen vraag meer naar is.
volgens mij bedoel jij heroiene maf fotofoto
foto
Alsof Marokko alleen maar droge woestijn is... dit is ook Marokko:
foto
foto
a HOLE
here.
It's gone now.
Dat noem ik geen economie, wel of geen toerisme.
70.000 hectare lijkt veel, maar we hebben het hier wel over een land wat vele malen groter is dan Nederland en lang niet overal is 't zo toegangkelijk. Vanuit de lucht moet je maar zien uit te vinden waar de plantages zijn. Maken ze een hoekje met wat hasjplantjes tussen een paar druivenstruiken, dan zie je er van bovenaf nagenoeg niks meer van.
In 3 jaar tijd de productie gehalveerd is geen slecht resultaat. Als de politie hier in Nederland voor 2010 de thuisteelt met de helft terug zou kunnen brengen, dan mogen ze in hun handjes klappen hoor.
Bovendien, alsof 8 euro per gram verdomme niet genoeg is fotofoto
Anti's reageren heel fel met "Mooi zo" e.d.
En blowers met "*me geniet nog even ervan"
denk dat ik ook maar ga beginnen met blowen foto
http://www.myspace.com/trakston
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken