Nieuws
'Joker' vliegt naar London Heathrow
De Joker wilde proberen of het mogelijk was om de grens over te steken met zijn ID-kaart. Bij het vertrek in Nederland nam men hem even mee naar achteren, maar hij werd na beraad van de douanebeambten toegelaten op de vlucht naar de drukste luchthaven van Engeland, Heathrow. Bij aankomst op Heathrow werd hem zijn naam voorgelezen en werd hem een prettig verblijf in Engeland gewenst.
Na een leuke dag in Londen, waarop Oversight foto's heeft gemaakt met zijn ID op bekende plekken, vloog hij weer terug naar Nederland. In het vliegtuig kreeg hij te horen dat er bij aankomst een paspoortcontrole plaats zou vinden. Eenmaal in de aankomsthal werd zijn ID, "conform de instructies van het ministerie van Buitenlandse Zaken" ingenomen.
Op dit moment heeft hij een kleurenkopie van zijn ID-bewijs gekregen, waarmee hij zich nu moet gaan legitimeren. Coleman heeft al aangegeven dat hij onder dezelfde voorwaarden als eerder gewoon weer een nieuwe id-kaart aan zal vragen.

Oversight moest zijn ID inleveren, maar kreeg er een kleurenkopietje voor terug.
foto Peter Breuls © FOK!
Your Teh Pimp!
Greetz Barra
The only easy day is yesterday
stay frosty
P.S. jammer dat hij niet toegeeft (op Fok Radio) waarom hij niet meer welkom is op zijn werk...
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
Goh, FP wat zijn jullie snel!
SUPER!!
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO | LastFM|
-edit ziggyziggyziggy: gecorrigeerd, bedankt -
On-topic: goed dat ie volhoudt! foto
Lezen is ook zo moeilijk...
Laat het UWV het niet horen foto
Violets are blue
Wololo Wololo
Now violets are red too
Of is hij wel geschmint gegaan foto
Ach tis zeer vermakelijk allemaal en op zich ook goed dat die discussie weer oplaait foto
\[/b\]
Jij gelooft ieder suggestief verdraaid verhaal dat je leest ??
van een JOURNALIST ?
foto
Joker dat je bent foto
Sir Winston Churchill
mischien effe bellen met het uwv
volgens de wet mag een id kaart niet gezocht worden alleen het persoon
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
[b]Die met de hoogste percentages gaan het eerst.[/b] B. B.
|[b]DASOO | LastFM|
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
als hij in het vliegtuig is gecontroleert dan is dat comform de engelse regels en zit de politie fout
hebben ze gehandeldt volgens nederlandse wetgeving dan zijn ze ook fout want een id kaar kan niet gezocht worden
wat wel kan is dat engeland beslag heeft gelegt op de kaart en een uitlevering heeft gevraagt aan nederland dit betekent dat de nederlandse politie os heeft overvallen zodra hij uit het vliegtuig kwam en daarna hebben ze de kaart uitglevert aan engeland
Er was bij aankomst gewoon controle. En de douane vond zijn kaart niet zo cool.
Rage against the machine foto
-edit-
Hmm, zei al iemand boven me zie ik nu. foto
Between their legs
(Don't you find ?)
Well polish my nuts and serve me a milkshake.
A-one and a-two and a-chicka booma chick!
Straks meer Oversight nieuws:
'Joker laat bruine verassing achter op toilet Schiphol!'
Ik zweer het je! Big Brother is watching you en het word alleen maar erger en erger!!!!!!!! foto
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
Ik vind dit persoonlijk kwalijker dan het uberhaupt afgeven van die kaart.
foto En de PR machine loopt. Want als ie eenmaal loopt, nou, dan is FOK ook groots. Was het de bedoeling dat iedereen dat weet eigenlijk. Sponsored by FOK!. Hij deed nogal geheimzinnig over z'n redenen naar Londen te gaan op de radio. Nou ja. Maakt ook niet uit. Hij is er geweest, en dat zegt genoeg.
fotofoto
Maar het is OS, dus die gaat door tot de laatste ademteug.
foto
Je hebt gelijk Fen.
Fokker vraagt nieuwe ID kaart aan
Etc etc.
Ik vind het wel een toffe actie eigenlijk foto laat de updates maar komen hoor. foto
maar verder wel echt een gast die op sensatie kickt.
heeft niks anders te doen?
Maar nu meldt de bron niet , ANP overschrijvers foto
Naja, verder leuke actie. foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken