Nieuws
'Mannen grappiger dan vrouwen'

Zo'n beetje 50% meent dat een fikse lachbui beter is dan seks. Ook kreeg slechts 17% van de vrouwen van vrienden het advies om humoriste te worden. Van de mannen kreeg 27% het advies om grappenmaker van beroep te worden.
Bij wie of waar de enquête is afgenomen, wordt overigens niet door de krant vermeld.
Met dank aan frut666 voor de submit.
Haha...wat een bericht zeg!!
Maar ja het onderzoek is ook niet erg betrouwbaar te noemen aangezien de enquete niet bekend is.
foto
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
WARNING: Post may contain irony: discontinue use if experiencing mood swings, nausea or elevated blood pressure
foto
wat een nieuws... dat wist iedereen toch al?
Deze mevrouw lach ik me helemaal stuk om though:
http://www.youtube.com/watch?v=_-aPW9P2C5g
foto
Sometimes I park in the handicapped spaces
While handicapped people
Make handicapped faces
Ik ken zelf ook niet 1 leuke caberetiere. Ik ga geregeld naar voorstellingen, maar dan uitsluitend naar mannen. Vrouwelijke cabaretiers zijn meestal te suf en de grappen zijn niet origineel.
In dat geval vind je alle vrouwen dus ook aantrekkelijk?
Nutteloos onderzoek trouwens, humor is een kwestie van smaak....
Claudia de Breij. foto
Kristel Zweers. foto
Etcetera... foto
Joel: It's been suggested...
Ik kan er inderdaad meer mee lachen vooral omdat ze dingen niet zo serieus opnemen als vrouwen.
Dan zeg je iets wat niet serieus bedoelt is en dan worden ze boos foto
Een rake opmerking plaatsen doe ik vaak genoeg, vaak onbewust, dan flapt het er zo uit. Maar aan moppen tappen begin ik ook maar niet...
dat je iets toegeeft is alleen maar sterk van je.
als er meer mensen waarheden toegaven(in plaats van koppig volhouden tegen beter weten in) dan was er ook geen oorlog.
denk ik.
uhm
hoop ik
(maar dat gaat toch niet gebeuren)
Blijft een vrouw. foto
Edit: eigenlijk is het een prachtige illustratie van hoe vrouwelijke cabaratiers zijn. Ze lopen vooral te klagen over:
* hun relatie met hun moeder
* lesbo's
* ongesteldheid
* hoe het is om met andere vrouwen om te gaan
* situaties die genant zijn voor een vrouw
Het enige dat nog mist, is hoe erg mannen zijn.
En Dame Edna Everage was ook grappig foto
Maar ik moest wel even benadrukken dat het onderzoek allesbehalve betrouwbaar te noemen is met deze informatie. En humor is vaak een geval van smaak. Maar dan zijn er nog wel opvallend meer mannelijke cabaratiers. foto
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Mannen zijn gewoon vreselijk goed, en veel beter dan vrouwen foto
Overigens merk ik ook dan hier op fok vaak mensen grappig willen overkomen, waar het ook slecht lukt, en dat zijn toch ook vaak mannen.
Bijv. de veel voorkomende darwin award... foto
Die mensen horen wat mij betreft iig niet bij die 27%
Maargoed verder ben ik het dus wel met dit nieuwsbericht eens.
een Wit Konijn foto
FART FAQ:
http://www.heptune.com/farts.html
De rest van de humor is allemaal afkomstig van mannen.
Weliswaar geacteerd door vrouwen maar dat telt niet.
Gelukkig heeft de schepper bij de vrouw 1 hersencel meer ingeplant dan bij een koe, anders scheten ze allemaal op straat.
Maar even zonder gekheid -het vorige was grappig bedoeld!!!!- waarom moeten ze je ook nog aan het lachen maken als je verder goed met ze op kunt schieten. (lees: "Ik heb geen hoofdpijn") foto
(Brullen van het lachen, welteverstaan)
Sorry dames, het lúkt jullie gewoon niet.
Emancipatie werkt nou eenmaal niet overal.
foto
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
ik bedoel, in dit bericht staat dat mannen vrouwen sneller aan het lachen kunnen krijgen, maar waarschijnlijker is dat ze om die mannen lachen omdat ze weten dat ze daarmee de man in kwestie om het daartoe bestemde vingertje kunnen winden... foto
Dus misschien zijn wij mannen ons wel veel te rijk aan het rekenen hier, met onze superieure humor.
En dan nog even een duit in het zakje inzake wel-grappige vrouwen: can you say Absolutely Fabulous ???
Sarah Gilbert deed dat ontzettend goed in de TV-serie Rosseane, en is waarschijnlijk een van de grappigste vrouwen die ik ooit gezien heb. ook omdat haar timing en haar acteervermogen gewoon ontzettend goed is.
Tegenwoordig is die vrouw uit The Daily Show wel grappig, maar goed,d at is ook gewoon een erg goed geschreven show.
Verder kan ik inderdaad weinig vrouwen bedenken op TV die me vaak aan het lachen kunnen maken.
In het echte leven zijn er een paar meiden geweest die me aan het lachen konden maken, simpelweg omdat ze zich niet als typisch-vrouw gedroegen, maar gewoon als 'normaal' persoon. (Sommige vrouwen willen nu eenmaal altijd krampachtig 'vrouwelijk' doen, terwijl andere meiden gewoon 'normaal' doen, dus eerlijk antwoorden en hun mening geven en zich gedragen etc.)
Ik ga ook liever met vrouwen om in het echte leven, maar ook niet altijd. Hangt een beetje van de vrouw in kwestie af. Sommige vrouwen zijn gigantische irritante strebers, en sommige zijn gewoon normaal en relaxed.
Die vrouwen met die overdreven egoistische prestatiedrang mogen ze wat mij betreft afschieten. dat zijn ook doorgaans de vrouwen die zichzelf veels te serieus nemen en geen gevoel voor humor hebben, en niet kunnen relativeren.
Wat een stel idioten.
mja goed dat is weer een totaal andere discussie
foto
hou ze in de gaten, ze zijn slinks hoor! die vrouwen! foto
..maar ben het zowieso niet eens met de quote omdat ik een vrouw ben natuurlijk foto
..maar ben het zowieso niet eens met de quote omdat ik een vrouw ben natuurlijk foto
- ja jongens we blijven lachen ook al hebben we die mop al -tig keer gehoord. Omdat 'ie zo blij wordt als de mop weer lukt.
(Wat op zich al op de lachspieren werkt -oh oeps - yep dan ZIJN mannen inderdaad grappiger...)
Het is maar waar je motivatie ligt.
De meeste mensen waar ik mee omga hebben een goed gevoel voor humor.
Grof door de bocht lijken vrouwen meer in de grappige anekdotes, mannen meer in de one/two- liners te zitten ("hoe noem je een zebra met een bloedneus...").
That boy needs therapy..
Ik, als vrouw zijnde, kan zeker lachen om goede grappen van mannen en ik snap zelfs wanneer er sprake is van sarcasme foto
Dat ik zelf geen mannen aan het lachen kan krijgen (behalve als ik iets doms doe foto) wil niet zeggen dat ik geen gevoel voor humor heb.
Afwassen, schoonmaken, eten koken, voor de kinderen zorgen en sex is een serieuze zaak!
De reacties (vooral expressie) bij vrouwen, daar kunnen ze me echt wel mee aan het lachen brengen hoor foto
Dan wordt t inderdaad moeilijk.... foto
Maar wat zegt cabaret of humor? Ik kan genoeg lachen om vrouwen. (mn eigen vrouw, mn zussen, mn collega's, etc.)
het is altijd weer een tegenvaller als er een vrouw opkomt bij de comedy-factory. laatst heb ik voor het eerst wel 1 gezien die grappig was, maar doe mij maar mannelijke comedians foto
Maar om een goede grap te kunnen maken, moet je toch zeker ook wel over gevoel voor humor beschikken. En aangezien mannen volgens het bericht grappig zijn zullen ze dus ook wel meer gevoel voor humor hebben foto Dat lijkt mij ook wel te blijken uit het feit dat vrouwen niet altijd om de grappen van mannen kunnen lachen, terwijl het mannelijke gedeelte helemaal plat ligt foto
Maargoed, vrouwen met een goed gevoel voor humor en sarcasme zijn hier natuurlijk uitzonderingen, maar dan snap ik niet waarom je die zelden in het cabaret tegenkomt. foto
Of word het nou te ingewikkeld? foto
blijkbaar presteren de Belgen niet zo best in bed foto
www.prikstok.nl : Prikkelend Scherpzinnig!
Als 71 procent lacht om grappen van mannen die eigenlijk niet grappig zijn
heeft 71 procent geen gevoel voor humor.
Als 29 procent niet lacht om grappen die eigenlijk hilarisch zijn heeft 29 procent geen gevoel voor humor.
Dus eigenlijk hebben vrouwen helemaal geen humor foto
maargoed het is persoonlijk dus het hele onderzoek is kansloos.
Een lachbui beter dan sex? Echt niet foto
Ik denk dat als je naar de gros van de comedians kijkt de mannen inderdaad grappig zijn:
Ik noem;Rowan Atkinson, Benny HIll, Die gast uit Fawlty towers, en natuurlijk Jensen etc..
vrouwelijke comedians spreken voornamelijk vrouwen aan aangezien hun grappen meestal (inderdaad) over cup size, slordigheid van mannen etc.. gaan. En dat spreekt vrouwen nu eenmaal meer aan dan mannen..
Vrouwen hebben meer gevoel voor humor en zijn daardoor gauwer aan het lachen te brengen. foto
foto
Bovendien jiften de druimels me teveel in de luimtenissen van kwappipappi.
itsjustme formely known as muurbloempje
ik ben vrouw maar het wel eens met die stelling naar mijn mening zijn vrouwen vaak te braaf enz ook met grappen
I do NOT shit where I eat
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken