Nieuws
Cohen sluit supportershome van Ajax

De ME onderwierp alle aanwezigen aan een grondige controle. Daarbij arresteerde ze zeven personen wegens belediging of omdat zij zich niet wilden of konden legitimeren. Alle supporters moesten verder hun auto een nachtje achterlaten. Bij nader onderzoek in het supportershome trof de politie tientallen wapens aan, waaronder slag- en stootwapens en een ploertendoder, en zwaar vuurwerk. Ook nam ze een grote hoeveelheid harddrugs in beslag.
Eerder vandaag werd al bekend dat Ajax-supporters de komende vijf jaar niet welkom zijn in het Zuiderpark, en ADO Den Haag-aanhangers niet in de Arena.
Jammer van de goeden die onder die paar slechten moeten lijden,... maar weet iemand een betere oplossing?
Zie het nut van die sluiting niet in trouwens. De harde kern vindt wel een andere ontmoetingsplaats (café of iets anders) en je dupeert de normale groepen die ook gebruik van maakten. D66 en GL in de A'damse raad waren bijvoorbeeld om die reden tegen sluiting geloof ik.
In die Moskee zijn geen wapens en drugs aangtroffen. Dus die vergelijking slaat nergens op.
beetje zielige maatregel, jawel... maar Cohen kennende krijgen ze zo weer een nieuw clubhuis na een dagje slopen en rellen
Dus lul maar niet zo dom he.
gewoon in en in triest.
Wat moet je anders doen? Neerschieten mag niet, (helaas)
En die moskee wordt m.i opgeroepen tot haat jegens ongelovigen/ de westerse samenleving/homo's, maar dat is minder erg dan oproepen tot haat jegens ADO-fans kennelijk.
Nee dus.
En je vergeet even dat daarbij jongeren zijn neergestoken.
Dat is wel even wat anders dan een Imam die een preek houd he.
Het is een stuk makkelijker vechten als je van te voren je hersenen frituurt met speed.
(coke is ze meestal te duur)
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
Zitten ook normale mensen in dat supportershome, mensen die gewoon een biertje of koffie komen drinken en naar de trainingen komen kijken.
Helaas dat het zo moet gaan. foto
see my mind in kaleidoscope
Muziekje d'r bij? http://www.soundcloud.com/fufr
heeft meer nadelen dan voordelen hoor...
vv DOVO, AFC AJAX, FC Groningen
This Year: Dublin - Belfast - Barcelona - Paris - Lowlands
Wat een flapdrol die Cohen foto
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
OT: mijn zegen hebben ze
Maar het verschil tussen een Moskee waar gebeden wordt en preken worden gehouden en een suportershome waar wapen en drugs zijn aangetroffen en waar mensen komen die een andere groep mensen hebben aangevallen en plannen maakten voor een nieuwe vechtpartij, is je inmiddels diudelijk?
Nu heeft ie alleen maar meer geweld uitgelokt.
Dutch Football Manager Site!
Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement
Goed voor ze!! Stelletje sukkels. Beetje met z`n allen (stuk of 70) op een klein groepje (8) meppen, laf hoor. Ze sporen daar niet, dat blijkt maar weer! foto
SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
Misschien dat Cohen voor die supporters een ander drankje moet kiezen, Heineken of Amstel, maar verder zie ik geen enkel probleem voor Cohen om zijn 'beproefde' en wereldwijd 'befaamde' methode ook bij deze arme voetbalsupporters toe te passen.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Welterusten calvobbes.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Ja die wapens en drugs hebben ze vast wel zelf gekocht. De rest denk ik niet....
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Dus nee. Ik reageer niet op jouw offtopic beweringen foto
Als Cohen een beetje consistent zou zijn, zou hij dit clubhuis juist openhouden en er nog enkele laten bijplaatsen, uiteraard met tonnen subsidie volledig voorzien van de nieuwste computers en andere vermaeckelijkheden.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
wedde dat je 100X zoveel troep als wapens tegenkomt
Daarbij mag je nooit het recht van vrijheid van meningsuiting gebruiken om een ander recht te ondermijnen.
Zoals ze in moskeeen doen tegen homo's doen zeg maar......owneeeeee, die mogen het wel foto
Maar dat durft onze cohen niet natuurlijk in het kader van de rust bewaren...
Om maar niet te spreken over de wapens die gevonden zijn. Als houten planken en tentstokken wapens zijn ligt elk gemiddeld huis vol met stoot en steek wapens.
Die Cohen is totaal de weg kwijt. Allochtonen altijd een hand boven het hoofd houden en buurthuizen bieden in tegenstelling tot dit achterlijke gedoe.
Want: Als dit in die amsterdamse moskee was aangetroffen nadat 70 moskeebezoekers op 'agressief bezoek' waren gegaan bij een haagse moskee. Daarbij een aantal moskeebezoekers molestreren en de boel aan puin slaan.
Dan was er precies hetzelfde gebeurd; sluiting en omdat het dan om een moskee gaat zou dat zelfs permanent zijn.
In het geval van ajax zal het waarschijnlijk tijdelijk zijn.
Ach, het is maar even de harde werkelijkheid.
(feiten zijn feiten he)
OT: Het lijkt erop dat ze nu eindelijk na al die jaren die voetbalvandalen eens gaan aanpakken.
Nee dus. Ja.
De vergelijking die hij maakte klopt anders precies. Bij Marokkanen gebeurt keer na keer weer iets, maar alles wordt 'bijelkaar gehouden' en er wordt nooit tegen op getreden. Het betreft een grote groep maar Cohen opent gewoon weer een nieuw buurthuis na elk incident.
Gebeurt er een keer iets (een stel idioten gaat lopen rellen in een andere stad notabene) dat helemaal NIETS met het supportershome te maken heeft, en Cohen weet niet hoe snel ie het moet sluiten. Hoe fucking hypocriet ben je dan. Lafaard.
http://www.last.fm/user/spacemangraig
Maar een supportershome sluiten zonder argumentatie kan best! Zuivere discriminatie van het ergste soort.
Clubhuisje sluiten kan blijkbaar wel in A'dam, een radicale moskee sluiten is weer te moeilijk...
Kutland.
ja tuurlijk... harddrugs en wapenstokken horen in elk clubhuis thuis..... :')
Dat doe ik dus NIET. Zoek zelf maar bewijzen voor jouw beweringen. Ze waren duidelijk niet bedoeld voor een kampeertochtje hoor. nee maar niet elke kroeg gaat naar een andere kroeg om daar rookbommen naar binnen te gooien en de mensen die dan vluchten, aan te vallen.
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
Vooralsnog zijn de bewijzen tegen deze supportersclub vele malen duidelijker dan tegen welke Nederlandse moskee ook.
dat ding is gewoon terrecht gesloten foto
En discotheken vallen geen andere discotheken aan, volgens mij heeft het supportershome helemaal niemand aangevallen of wel? Ik zie nog steeds het verband niet tussen wat die gasten in Den Haag hebben uitgevreten en ons supportershome. Leg me dat maar eens uit dan.
Er zijn dus geen duidelijk bewijzen dat in Moskeeën ook wapens en harddrugs te vinden zijn.... Pardon?
Wat die gasten in Den Haag hebben uitgevreten?
Die 10 gasten in Den Haag moesten voor hun leven rennen omdat er 70 man van Ajax buiten op ze stond te wachten foto
Heb je het nieuws niet zo goed gevolgd ofzo?
Die wapens stellen niks voor en kleine hoeveelheden drugs vind je in elke kroeg/discotheek/straathoek.
Dat die gasten misschien wel eens in het supportershome kwamen rechtvaardigt toch geen sluiting???
Die wapens, drugs en afspraken die via internet werden gemaakt, tellen waarschijnlijk ook mee.
Als in een Moskee wapens en drugs waren aangetroffen, zou je dat dan ook niet erg vinden?
En in het onderhavige geval: voetbal heeft niks met drugs en wapens te maken. Ik wil dat iedereen gewoon gezellig naar het stadion kan, ook mijn neefje van 5. Iedere nepsupporter die zijn club in verband breng met wapens, drugs en criminaliteit moet geroyeerd worden voor het leven. Wil je vechten? Organiseer dan maar eens in de zoveel tijd wat in een weiland, maar breng dat niet in verband met je voetbalclub!
Dicht die tent en tot de bodem uitzoeken. Maar ik zie overigens wel een duidelijke link tussen harddrugs en geweld. En zeker als het om "een grote hoeveelheid" gaat.
Alleen jammer dat het niks meer met voetbal te maken heeft.
Helaas gebeurt het in sommige moskeeen op veel grootschaliger niveau, maar goed dat is niet deze discussie dus ga ik verder niet op in.
Mensen krijgen op deze manier een heeeel verkeerd beeld ervan.
Kon je een flinke groep herrieschoppers goed mee uitrusten. Deetman zijn woorden:
http://www.at5.nl/index.asp?newsid=15241 Zou niet de eerste keer zijn dat er afspraken werden gemaakt om elkaar ergens te treffen.
[15:25] <Inn0ruuK> Is daar wat mis mee scorpie :)
je doet alsof de mensen die zaterdagavond daar zijn aangehouden op weg waren naar een picknick foto Het supportshome is niet om één reden afgesloten, maar om verschillende redenen. Dat heb ik je al eerder gezegd.
Maar de overheid/politie whatever treft hier zeker ook deels blaam.
Ik neem aan dat ze dat gaan onderzoeken en eventueel maatregelen nemen. Staat nergens dat het ook dicht blijft. Lijkt me ook sterk. Nou nee. Dat jij een aantal wapens waar je wel degelijk iemand flink kan verwonden niet zo bijzonder vindt, wil nog niet zeggen dat het ook niks voorstelt.
Daar denkt in ieder geval het Amsterdamse bestuur blijkbaar heel anders over. Zoals?
Ze hebben het laten escaleren door de brandstichting nooit echt te onderzoeken. Er is nog helemaal niemand gearresteerd terwijl toch vrij duidelijk is uit welke hoek het moet komen.
Als mensen de eerste keer je huis volledig platbranden, je bouwt 'm opnieuw op, en dan wordt er (enkele weken geleden) weer brand gesticht wat op het nippertje goed afloopt. Ga jij dan af lopen wachten tot ze het een derde keer proberen? Nou ja, jij misschien wel, maar die jongens niet dus.
Ik zou in ieder geval niet met 70 man naar Den Haag gaan en willekeurig wat gaan insteken op een paar tieners als wraak.
Damn, daar moet je toch echt wel een IQ loze primitatieve chimpansee voor zijn!!!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken