"Xbox One gaat uiteindelijk winnen"
E3 kent volgens Yusuf Mehdi, een van de hoge piefen bij de interactieve afdeling van Microsoft, geen winnaars of verliezers. Volgens Mehdi gaat het alleen om de games. "Wij toonden 17 exclusives voor onze console, volgens mij kan Sony niet hetzelfde zeggen."
Dat zei Mehdi in een interview met de Spaanse krant El País. Toen de interviewer suggereerde dat Sony de show had gestolen antwoordde Mehdi als volgt: "Wat ik hoor is dat we bij de lancering beter gepositioneerd zijn, met een completer aanbod dat meer waarde biedt. Denk aan services zoals Skype of iets als Kinect. Ik heb er niets aan om een show te winnen. De echte test ligt straks bij de consument. Op de lange termijn zal onze console de winnaar zijn."
Mehdi pareerde de vraag waarom de 24 uurs-check nodig is, door te stellen dat je geen sterke verbinding nodig hebt. Verder zei hij dat je de check eventueel met je mobiel kunt uitvoeren door die aan je console te tetheren.
De Microsoft-medewerker werd ook gevraagd of dit wellicht de laatste generatie zou zijn die met cd's werkt. "Ik weet niet hoeveel leven er nog in cd's zit, maar we hadden het ook zonder kunnen doen", zei hij. "Ik begrijp alleen dat er bepaalde momenten zijn waarop men naar een fysieke product verlangt, zoals kinderen tijdens kerst. Die hebben dan geen geduld om te downloaden. Elk land is zijn eigen wereld, met eigen gewoontes, verbindingen en meer. Daarom hebben we besloten om cd's te behouden."
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
/aluhoedje off.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
De games .. tsja .. zal allicht wat schelen.
Maar meneer onderschat de enorme negatieve impact die het niet bezitten van de games, niet 2e hands kunnen verkopen, niet kunnen uitlenen, altijd online zijn, etc, gaat hebben.
Hier heb je echter niks aan als Microsoft servers platliggen, wat onvermijdelijk een keer gaat gebeuren.
Teveel flips flops en fails. Koop hem wel, als die voor 2 tientjes bij de kringloop ligt, en we kunnen bellen via Googlebalonnen
na:
Moest ik al hard proosten... na die cd opmerking had ik het helemaal niet meer!
That my friend is prostitution.
----------------------------------------
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
http://www.9lives.be/game(...)-stijgt-exponentieel
Heeft ie zeker bovenstaande berichten gemist.
Ondanks alle negatieve berichten gaan er alsnog mensen dat faal apparaat kopen, zou mooi zijn als ze allemaal in de (virtuele) rekken bleven liggen.
Die Xbox mag je houden met al z'n vernuftigheden als die 24-check, ik ga voor PS4.
Nee.
Daar gaan game-titels helemaal niets aan veranderen.
laat me gokken gesponserd door MS ?
[ Bericht gewijzigd door Landgraaf op maandag 17 juni 2013 @ 19:25 ]
cd
Don’t walk behind me… I may not lead
Walk beside me… just be my friend”
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. ― George Bernard Shaw
Hetzelfde geld overigens ook voor de restricties die er aan tweedehands verkoop kunnen worden opgelegd: Hoe is het een verbetering voor de consument?
En dan ook, stel dat die console eenmaal vervangen wordt door bijv Xbox 2 of hoe die ook gaat heten. Kan je de console dan nog blijven gebruiken? Nu pak ik af en toe nog wel eens mijn Snes of N64 erbij om even te karten ofzo. Neem aan dat ze die vereiste internet verbinding niet tientallen jaren blijven doorvoeren, toch?
This world is completely worthless… there is nothing left in it but misery."
Veel warmte ontwikkeling en niet doorontwikkeld.
Daar kan ze een hoop ellende mee krijgen
Dat geven ze nu zo weer weg
Dit soort arrogante trekjes (en met Windows 8) maakt het er zeker niet beter op.
----------------------------------------
http://www.nu.nl/games/29(...)ht-als-xbox-360.html
PS4: geen debiele online check-in verplichting
PS+: vrijwillig en niet verplicht om games te kunnen spelen
Heeft niets met conservatief zijn te maken, heeft alles te maken met het ontnemen van keuze mogelijkheden en aanbrengen van belachelijke restricties. Daarnaast levert het ook niets extra's op ...want alles wat MS opnoemt zou ook optioneel kunnen.
Wat zijn trouwens de consequenties als je er niet aan meewerkt? Als je de internetverbinding of de stroom eraf haalt?
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Xbox One ftw
Seems legit...
— Heather Nova
♫ | myHiFi | myMusic | Chuck Norris
Bovendien 17 exclusives, waarvan nogal veel EA sports games over noord-amerikaanse sporten die werkelijk waar niemand in Europa/Azie/Afrika/Zuid Amerika een hol boeit. Wie ken jij die verslingerd is aan Madden of Baseball?
Alleen fifa gaat weer een hoop verkopen maar die is toch altijd multiplatform.
http://www.penny-arcade.com/comic/2013/05/24
Ik heb nu een Xbox360 en ik heb me prima vermaakt met Gears of War. Enige andere exclusive die ik op de plank heb is de Forza serie, maar als ik x jaar geleden een andere doos uit het schap haalde was mijn game collectie 95% het zelfde, maar had ik God of War en GranTurismo op de plank ipv die 2.
http://www.gamer.nl/nieuw(...)n-2-eind-dit-jaar-72
En, een tijdje terug was er een bericht dat MS grote productieproblemen met eDRAM bleek te hebben, waardoor ze dit teruggeschroeft hebben. De xbox one blijkt hierdoor een stuk minder krachtig te gaan worden dan oorspronkelijk de bedoeling was....
haaaaaa
En dan zit je vast aan een upgrade van makkelijk een paar GB.
Dan hoop ik dat je meer dan alleen je phone hebt anders wordt het een duur grapje.
Anyway, ik denk dat ik ook maar voor de PS4 ga... met een beetje pijn in het hart want ik vind m'n X360 slim een hartstikke tof apparaat. Ik heb heel erg geprobeerd om de XBOne een goed apparaat te vinden maar het lukt me niet. Ik wil niet opgenomen worden door de Kinect 2 en ik ben bij nader inzien ook nogal huiverig voor het elke dag moeten inchecken op internet met het error 37 trauma (de rampzalige launch van Diablo III voor de niet ingewijden) nog vers in het geheugen.
Daarnaast denk ik dat de PS4 ook beter past bij mijn persoonlijke wensen. Ik wil gewoon een spelletjekast waar ik een cd in schuif en kan spelen, al die t.v. en andere integratie van de XBOne interesseert me gewoon niet. Daarnaast vind ik het ook een heel grote plus dat de PS4 helemaal regiovrij is (als ik het goed begrepen heb tenminste, kwam ik ook pas vandaag achter).
foto
En wat een gezegende eindbaas daar aan het roer.
foto
Everyone around you was corrupted, say something!
Hell is empty, the devil is here. We suffer in silence!
It came like Jesus to a child but it left as if raped by Satan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken