Pianoman is mogelijk een Noor
Het is even stil geweest rond de mysterieuze pianoman, maar er lijkt schot in de zaak te komen. Het onderzoek naar de herkomst van de man heeft een nieuwe impuls gekregen nadat hij op een landkaart de Noorse hoofdstad Oslo had aangewezen. Hierop werd een Noors sprekende man ingezet om de verbale communicatie met de pianoman in gang te zetten. Laatste leek beter op de Noors sprekende man te reageren dan op andere mensen die met hem in contact werden gebracht.
Sinds de pianoman in april drijfnat werd aangetroffen op een strand in het Britse graafschap Kent houdt hij de gemoederen flink bezig. Sinds hij gevonden is, heeft de man nog geen woord gezegd. Wel maakte hij een gedetailleerde tekening van een concertvleugel en bleek hij prachtig piano te kunnen spelen. Zijn bijnaam pianoman is daar van afgeleid.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
Humanitas est in bestias bonitas.
I am the hole I can't get out of.
maar goed, groot nieuws ? ik vind van niet...
ik weet dat dit offtopic is, maar kan IEMAND die !#@$-banner hierboven verwijderen ?
alvast bedankt foto
The six-foot tall man, believed to be in his 20s or 30s, has been dubbed the 'Piano Man' since being found, soaked to the skin, on a beach on the Isle of Sheppey, Kent, five weeks ago. Now in a psychiatric unit at Medway Maritime Hospital, in Gillingham, he will not speak but, when left a pen and paper, drew a Swedish flag and a picture of a piano.
Een wilde gok, de man is een zweed!!
foto
Is die gast nog steeds niet thuis :\
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
I'm not the Devil, but I won't be your hero!
offtopic:
Gatverdamme, haal die banner eens weg, vuile reclame!
Bedenk je welke preventieve werking van het registreren van iedereen uitgaat. En mocht er nog iemand iets fouts doen: we hebben em binnen een paar dagen. Met slechts een beperkte twijfel (afhankelijk van de omstandigheden).
Uiteraard zijn er ook negatieve aspecten, maar ach, de gegevens zijn ook op een slinkse manier te verkrijgen. Dus mocht iemand kwaad willen, heeft hij/zij methodes genoeg. (Bedenk maar eens waar je allemaal komt en iets van je DNA achterlaat. Bedenk een registratie en je hebt een mooie database.)
Iedereen piept wel anders als je kind verkracht is en de dader loopt vrij rond.
øl?
en als hij dan antwoordt:
tusen takk!
dan weet je het zeker.
Ik ben niet van plan om wat crimineels te gaan doen (behalve hard rijden) maar het si toch zo dat je onschuldig bent tot je schuldig bent bewezen? We hebben (hopelijk) genoeg mensen die kunne bewijzen dat je schuldig bent zonder dat je je DNA afstaat
maar natuurlijk kan het ook een Hoetoe zijn
overigens DNA afstaan vind ik niet eens zo heel slecht, ik heb niks te verbergen maar de "conspiracy-mensen" moeten weer zo nodig huilen.
"Ich mach Menschen glücklicher!"
"Komm nach Haus ins Gigant-Land!"
Dat er mensen zijn die nog steeds niks hebben geleerd van 60 jaar terug.
Juist doordat Nederland toen zo'n goed registratie systeem had zijn er hier zoveel joden gedeporteerd.
Wacht maar tot er de eerste biologische dna-wapens zijn.
De overheid kun je simpelweg niet vertrouwen.
Nee hoor wees maar niet bang!
OK dan foto
"Ich mach Menschen glücklicher!"
"Komm nach Haus ins Gigant-Land!"
Stemmen?
Blijven of weg?
Ik stem Weg
Overigens is hebben wij niet echt last van deze man, toch? Wat zeur je dan eigenlijk? foto
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Daarnaast kun je met dna geen wapens maken en de Nederlandse overheid staat veel te zwak om überhaupt iets tegen ons uit te voeren.
Met andere woorden: als je ergens de feiten niet van kent, doe dan ook niet alsof... Ik ook foto (en ik krijg hem nooit meer m'n hoofd uit)
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Alsof mensen nu nog naar die "fantastic four" *kuch* flim gaan?
Een beetje reclame is logisch, maar zoiets foto
I do NOT shit where I eat
Je kunt het heerlijk romantiseren en er een boek over schrijven.. gegarandeerde verfilming foto
Nu heb je geen database en je kunt de onbekenden ook niet identificeren.
my 2 cents..
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
In a haiku, so it's hard
To finish what you
De gedachte dat je jouw gegevens kunt aanpassen/vernietigen is schattig naief.
Tegen de tijd dat de pleuris uitbreekt wordt je gedwongen in een bakje te spugen en niemand die weet waarom. Of er wordt stiekem een monster achtergehouden als je bij de tandarts bent geweest. (Er zijn honderden manieren.)
Ik geloof niet in dat soort doemscenario's, die trouwens ook op kunnen treden zonder dat mijn DNA-gegevens bekend zijn.
Sinds 2011 ook met 50% extra Turkije!
'' i come from a land down under
can't you hear, can't you hear the thunder?
you better run, you better take cover..........''
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken