Regisseur Ron Howard heeft Tom Hanks gevraagd een hoofdrol te spelen in de verfilming van de bestseller 'The Da Vinci Code'. Hanks zal de rol spelen van geleerde Robert Langdon. Als tegenspeler van Hanks, de politieagent Bezu Fache, wordt de Fransman Jean Reno genoemd.
De film naar het boek van de Amerikaanse schrijver Dan Brown zal worden gemaakt door hetzelfde team dat verantwoordelijk was voor Oscar-winnaar 'A Beautiful Mind'. Producer Brian Grazer en regisseur Howard willen voor de buitenlandse rollen lokale acteurs casten. "Als er al een boek een internationale thriller is, dan is het dit boek wel", aldus Grazer. Het is nog niet bekend wanneer de film in de bioscopen te zien zal zijn.
- Een review van het boek 'De Da Vinci Code' vind je hier.
Tom Hanks!? Is niet echt de persoon die ik er voor zou kiezen.
Ben heel erg benieuwd hoe dit boek verfilmd wordt, vooraal omdat het een van de weinige boeken is die ik heb gelezen foto Als het goed gaat ben ik nog benieuwder naar Angels & Demons!
Hanks??? Neeeeee!!!! Ik had Harrison Ford in m'n hoofd, hoewel hij wel een beetje te oud is... Ik vind Hanks niet zo'n geweldige keuze... Ik kan het niet goed beargumenteren, maar toen ik het boek las had ik van alles in m'n hoofd, maar geen Tom Hanks!!!
tja Hanks zou ook niet mijn keuze zijn foto ik zie Langdon toch echt iets ouder voor me maar om de film hollywood waardig te maken zal de "romantische" lijn tussen langdon en neveu wel uitgewerkt worden en dan is een jonger persoon als hanks wel handig ik heb dus een voor gevoel dat de film een domper gaat zijn (net als bv de ontdekking vd hemel)
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
Tom Hanks was nou niet mijn eerste keuze geweest. Dacht meer aan Clooney.
Boek vind ik trouwens een beetje tegenvallen, ben nou op blz 350. het is niet slecht echter ook weer niet zo goed als het in recensies gebracht is. had er meer van verwacht.
Het schijnt een goed boek te zijn. Ik heb het hier thuis liggen maar het kan me niet echt "pakken" Vind het nogal ingewikkeld, zal wel niet geleerd genoeg zijn denk ik... Hopelijk komt die film er snel (snap ik hem dan misschien foto )
Op maandag 15 november 2004 20:12 schreef -_Tommy_- het volgende:[..]idd die lijkt me er ook geschikt voor! maar misschien niet bekend genoeg ervoor
Jurrasic park, dead calm (3e rol, erg spannend de eerste keer), The piano en nog wat meer.
quote:
Op maandag 15 november 2004 21:10 schreef sumerian het volgende: [..]Inderdaad! En Jean Reno foto
Jean Reno ja, al is het waarschijnlijk de enig fransman die ze in amerika kennen.
En dan Nicolette Krebitz als Sophie Neveu, die vind ik leuker als die andere.
Nog even over Tom H. ik heb hem gewoon al in teveel films gezien en vind hem voor deze rol ook niet geschikt, hij komt me niet wetenschappelijk genoeg over.
Heeft iemand Ron`s email adres? Dan kan ik hem mijn mening even mailen.
quote:
Op maandag 15 november 2004 20:55 schreef macromarkt.nl het volgende: Het schijnt een goed boek te zijn. .... Vind het nogal ingewikkeld, zal wel niet geleerd genoeg zijn denk ik...
Op discovery een paar afleveringen over de tempeliers kijken, als ze die herhalen scheelt al een boel.
Hendrik de Heette heette Hendrik de Heette omdat zijn vader ook Hendrik heette. -vandaag was 't ook mooi- Excel; zet het eens in een pivot table
Hopelijk verfilmen ze het goed en doen ze het Bernini Mystery er ook achteraan (was ookal zo'n goed boek)
No worries, mate. Da Vinci Code, Angels & Demons (Bernini Mysterie), en The Solomon Key (het volgende boek) worden allemaal verfilmd. Er wordt op dit moment nog nagedacht over Deception Point, aangezien dit geen Robert Langdon verhaal is.
hmm weet niet of dat zo'n goed idee is het boek te verfilmen. Denk dat er teveel ingewikkelde dingen in het boek zitten om in een film te stoppen, waardoor ik bang ben dat het zo'n saai actieverhaal met een beetje romantiek wordt ( foto ). In het boek gebeurt zoveel, maar als je dit allemaal om moet gaan zetten wordt het eigenlijk naar mijn verwachting een langdradige monoloog over hoe Langdon nou precies overal achterkomt. Zou erg zonde zijn.
Overigens, ik zou ook Tom Hanks niet gecast hebben als Langdon. Vind Sam Neil idd een stuk beter.
Er wordt op dit moment nog nagedacht over Deception Point, aangezien dit geen Robert Langdon verhaal is.
Er is nog een boek zonder Langdon: Digital Fortress dit is pas vertaald zag een stapel bij broese liggen.
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
Op maandag 15 november 2004 19:45 schreef FiveseveN het volgende: Het boek is in ieder geval GEWELDIG. In drie lange avonden uitgelezen. Tot op het laatste moment spannend en fantastisch doordacht geschreven.
En zo ongelooflijk een werk van fictie, terwijl het niet als zodanig omschreven wordt door Dan Brown zelf. Die noemt het een accuraat uitgezocht werk.
Op maandag 15 november 2004 20:07 schreef Histocasa het volgende: Ze hebben ook nog aan Russell Crowe gedacht (vriendje van Howard - zie a.s. donderdag op NET 5: The perfect mind)
The Perfect Mind, ook zo'n film gebaseerd op ware feiten met daarnaast een ongelofelijke hoeveelheid fictie.
Reageer zelf
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt
kun je gratis een FOK!account aanmaken
Ben heel erg benieuwd hoe dit boek verfilmd wordt, vooraal omdat het een van de weinige boeken is die ik heb gelezen foto
Als het goed gaat ben ik nog benieuwder naar Angels & Demons!
Tom Hanks kan ook erg veel, een van de meest diverse acteurs als je het mij vraagt. Op onze Rutger na foto
Ik zit op dit moment geheel toevallig op pagina 140 van het boek.
Echt geweldig.
Zou er ook Phi in Fok verwerkt zitten?
foto
-vandaag was 't ook mooi-
Excel; zet het eens in een pivot table
ik zie Langdon toch echt iets ouder voor me
maar om de film hollywood waardig te maken zal de "romantische" lijn tussen langdon en neveu wel uitgewerkt worden en dan is een jonger persoon als hanks wel handig
ik heb dus een voor gevoel dat de film een domper gaat zijn (net als bv de ontdekking vd hemel)
Hopelijk verfilmen ze het goed en doen ze het Bernini Mystery er ook achteraan (was ookal zo'n goed boek)
Leuke documentaire met John Cleese o.a. ook over PHI: The Human Face
Beter is dan Sophie Marceau
plaatje:
http://sophie-marceau.narod.ru/pic/title.jpg
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
Boek vind ik trouwens een beetje tegenvallen, ben nou op blz 350. het is niet slecht echter ook weer niet zo goed als het in recensies gebracht is. had er meer van verwacht.
en als tegenspeler wellicht Benito del Toro...
En Jean Reno foto
for horrid is your belief and brutish is your conduct.
Crush antifa.
En dan Nicolette Krebitz als Sophie Neveu, die vind ik leuker als die andere.
Nog even over Tom H. ik heb hem gewoon al in teveel films gezien en vind hem voor deze rol ook niet geschikt, hij komt me niet wetenschappelijk genoeg over.
Heeft iemand Ron`s email adres? Dan kan ik hem mijn mening even mailen. Op discovery een paar afleveringen over de tempeliers kijken, als ze die herhalen scheelt al een boel.
-vandaag was 't ook mooi-
Excel; zet het eens in een pivot table
Da Vinci Code, Angels & Demons (Bernini Mysterie), en The Solomon Key (het volgende boek) worden allemaal verfilmd. Er wordt op dit moment nog nagedacht over Deception Point, aangezien dit geen Robert Langdon verhaal is.
Overigens, ik zou ook Tom Hanks niet gecast hebben als Langdon. Vind Sam Neil idd een stuk beter.
http://forum.fok.nl/topic/719509/1/50#28354644 HELP
Tom Hans is en blijft een geweldig acteur. En Kate Beckingsdale?........Tja, wat kun je van haar zeggen: foto
Sam Neill zou idd ook een goede zijn ja. En Gerard Depardieu is ook wel bekend in de VS hoor. Dus dat zijn er al 2 foto
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
Fuck the Islam
All Hail Satan
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken