Nieuws
Bedelaar duwt weigeraar in het IJ
KonnieKipke had ons via de nieuws-submit te melden:
Een bedelende man heeft op de pont over het Amsterdamse IJ een passagier in elkaar geslagen en het water ingeduwd. De mannelijke passagier, die bij het voorval zwaar gewond raakte, werd rond negen uur 's avonds aangesproken door de bedelaar die geld wilde. De man weigerde, waarop hij in het water werd geduwd.
Hij wist echter terug op de pont te klimmen. Daar ontstond ruzie met de bedelaar over het voorval en toen de pont zijn eindbestemming had bereikt wilde het slachtoffer de bedelaar staande houden. Hierop ontstond een vechtpartij. De bedelaar zag alsnog kans te ontsnappen, maar werd met hulp van getuigen getraceerd en door de politie in de boeien geslagen.
Help ons; deel dit item als je het leuk vond
Lees ook
Misschien raken ze dan gewend aan het idee: werken = brood op de plank!
Edit:
Alleen die sloeg niemand in elkaar foto
Die vuile egoist heeft waarschijnlijk wel een baan. Terwijl die smerige parasiet leeft van mijn zuurverdiende centen....
....EN ER GEEN FLIKKER VOOR DOET!!!!!!
Wat geeft dat tuig het recht om iemand in elkaar te slaan. Bij mij had die sukkel de rest van z'n bestaan op de bodem van het IJ verder kunnen bedelen.
Blijf scherp!! foto
Bedelen is overigens strafbaar en het is ieders goed recht te weigeren om iets te geven. Als het echt zo was dat mensen zo arm waren zou het natuurlijk asociaal zijn maar of je hoeft niet te bedelen, of je ben crimineel, of je gebruikt drugs. Een bijstandsmoeder heeft het heel wat zwaarder dan een bedelaar als die zijn uitkering zou ophalen (en niet alles opbrast aan drank en drugs).
Hoe dan ook, nu zit die man dus gevangen?? Dat lijkt me een ideaal startpunt om hem flink er bovenop te helpen. Tenzij hij niet wil, maar dan moet hij niet mekkeren...
Dit is niets anders dan een overval/beroving.
Komt neer op "Geef je geld... of anders...".
Deze kansloze moet dus ook zo berecht worden.
Jammer dat er voor deze mensen geen dwangarbeid bestaat.
Eigenlijk vind ik dat iedereen die geld verdienen aan criminele activiteiten dwangarbeid moet plegen.
Wil je niet legaal werken voor je geld dan moet je maar werken voor geen geld!
Aan de andere kant denk ik gewoon dat dit soort nieuws de laatste tijd vaker de pers haalt of beter: het eerder door een grote menigte gelezen wordt en het daardoor lijkt alsof het pas een fenomeen is van de laatste jaren. Denk dat het altijd al zo is geweest. Heb ooit kranten gelezen van begin twintigste eeuw (voor 1920). En dat was niet beter.
Ik hou ook niet van mensen die lopen te bedelen of een krantje te verkopen. Verzin dan iets wat nuttig is.
Schrijf Remkes een brief.
Dit tuig hoort opgesloten te worden voor poging tot doodslag, geweld met zwaar letsel tot gevolg, en poging tot afpersing. Na 10 jaar en TBS zien we wel weer of dit tuig terug de straat op kan. Dat kost dan wel wat, maar het is beter dan dit schorem laten lopen met het risico dat ie in herhaling valt.
Maar goed, volgens het linkse geloof zal ie wel weer een zielig slachtoffer van de gemene maatschappij zijn.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
Nederland is zo rijk door dat wij zoveel belasting betalen... en tegenwoordig hebben ook niet zoveel mensen het breed
alsie geld wil mottie zich laten in schrijven bij het leger des heils zodattie een postadres heeft... je maakt een bankrekening aan en daar stroomt je uitkering binnen
Ik werk op het station en heb er dagelijks mee te maken maar dit gaat echt te ver foto
Iemand die zonder vragen of antwoorden bereid is om te sterven op een slagveld die verdient eer...
JIj .. Eer ... nee jouw Normen hebben geen Waarden zoals jij gewoon bent.. zwak, zwakzinnig en helaas nogal Darwin Awards achtig .. dus Schele Scherpschutter verander je naam met iemand waarmee jij jezelf wel kan meten .... Bush ... .. jah BUSH : het haar wat gewoonlijk zit om dingen die echt tellen .... 2de rangs en vervangbaar foto
boeie : een reactie of Vassili is altijd ontopic foto
Martin Luther King, Jr., Strength to Love, 1963.
Bedelaars zijn echt iets van het laatste jaar.
vroeger was men blij als ze iets krijgen. Nu gaan ze er van uit dat ze het kunnen eisen En laat die bedelaar eens werken, dan weet hij hoe het is om voor je eigen geld te zorgen zonder dat je dat van andere mensen nodig hebt. Die lui ontbreekt het gewoon aan zelf dicipline. En je kan wel geld geven. Daar wordt de bedelaar structureel niets beter van, maar jij hebt natuurlijk wel mooi jouw ziel afgekocht, want jij voelt jezelf ineens wel een enorme weldoener. Is altijd wel het leuke van weldoeners, die doen het ook gewoon uit eigen belang alleen zullen zij dat nooit toegeven.
Lesje: "De Mens" doet altijd iets uit eigenbelang, danwel financieel, status, of eigenwaarde. Maar zeker niet voor de andere persoon, hoe graag je het jezelf ook voorhoudt* plaatst spiegel
En voor alle werkers onder jullie, iedereen kan in zijn/haar leven in een situatie terecht komen waarin je op straat komt te staan en niet meer voor jezelf kan zorgen.
Ik durf trouwens te wedden dat er maar erg weinig van jullie meer dan 1,7% belasting betalen. Immers de eerste 15% gaan naar de AOW en de tweede 17% van de eerste 2 belastingtreden gaat naar de AWBZ. Dus dat kinderachtige gebrul dat die achterlijke aap moet gaan werken want het gaat over jullie rug moet toch echt eens een keer afgelopen zijn. foto
ik hoop dat jij binnekort ook eens een gezellige verslaafde messetrekker ofzo tegenkomt die JOU vriendelijk doch dringend om je centjes vraagt.
zou goed voor je zijn.
Als dit voorval in het buitenland was gebeurt waren de reacties hier heeel anders, aanstellerij foto
Martin Luther King, Jr., Strength to Love, 1963.
Michiel Adriaanszoon de Ruyter
Wake up .... en zie toch eens in dat dat beeld zo kansloos is ..... fotofoto
Maar goed ..... laat ik maar ophouden want dit wordt toch zo'n ja-nee discussie.
Wat die zwerver betreft ... ben ik het eens met dat dwangarbeid verhaal, alleen dwangarbeid in nederland betekend denkik een beetje schoffelen met de plantsoenen dienst. Lekker in het zonnetje beetje sigaretje roken en met elkaar lullen dus ..... foto
Overeenkomstig behandelen.
Heeft die voorlopig onderdak en vreten en de maatschappij is even een loser kwijt.
Lekker knus in je hokje? foto
Mijn punt was dat die hele links-rechts dichotomie onbruikbaar is als je maatschappelijke fenomenen wilt duiden. Tegenover ieder "dat komt door links!" standpunt kun je een "dat komt door rechts!" standpunt plaatsen.
Maar goed, aan je reactie is wel te merken dat het allemaal een beetje te hoog gegrepen is voor je.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken