Nieuws
"Ook dat nog" stopt
Afgelopen jaren trok het programma steeds minder kijkers. Dit ondanks het nieuwe panel en alle aanpassingen die de laatste jaren binnen de formule zijn doorgevoerd, kon de 'glorietijd' van begin jaren 90 niet geëvenaard worden. Het programma verwierf toen grote bekendheid met mensen als Syvlia Millecam en Aad van de Heuvel.
De kijkdichtheid was ongeëvenaard in die eerste seizoenen, en liep van 9 procent in de eerste aflevering naar een gemiddelde van 23 procent (ruim 3 miljoen kijkers). Met een uitschieter van 31.4 procent (17 februari 1991; marktaandeel 64%) keek een voor deze tijd ongekend groot aantal mensen naar het programma.
De laatste reeks, in maart/april van dit jaar, trok gemiddeld 6 procent kijkdichtheid, zo'n 870.000 kijkers.
Het programma won in 1990 de Televizierring. De KRO overweegt om, op termijn, een andere consumentenrubriek te ontwikkelen.
het werd ook steeds lomper en ik kijk ook niet meer ... eerst was het nog leuk en grappig nu is het zo afgezaagd als wat !!! foto
Lijkt me juist dat dit het hele probleem is.
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Wat was dat een bejaarden programma zeg!
:'( foto
"De mensen herinneren zich nog Ook dat nog met Aad van den Heuvel en Sylvia Millecam. Daar kunnen we niet tegenop."
Ze weten het zelf ook wel dus foto
Als dat dijenklets-rappenopleesprogramma Dit was het nieuws nou ook stopt gaan we de goede kan op!
foto
hahahahaha
fotofotofotofotofotofoto
<<<<:::0o0o0oo0 the truth is in here 0o0o0oo0:::>>>>
Ook dat nog is al tijden geen hol meer aan... Fijn dat de makers eindelijk ook door hebben dat er eigenlijk geen hol meer aan is.
View my FOK!Fotoboek: http://fotoboek.fok.nl/user.fok?id=50884
Visit my websiste: http://www.muttley.nl
Ik treur er echt om .... not.
vooral die john jones foto
Quare id faciam, fortasse requiris.
Nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Of eigenlijk was dat 10 jaar geleden al aan de hand maar is het nu pas opgemerkt.
Je pakt je TV en pleurt het in de prullenbak, klaar foto
maar ja, hoe kijk je dan het jeugdjournaal he foto
Karin Bloemen zat daar op de juiste plek en liet zien dat er iets is wat ze wel kan.
Alleen die John Jones had er niet bij moeten zijn.
Sylvia Millecam, Erik van Muiswinkel, Gregor Frenkel Frank en Hans Bohm
zal het nu iig niet missen
Gelukkig maar!
De ouwe ook dat nog kende ik niet dus ik vond deze juist heel leuk met John Jones en Sjaak Bral.
:'(
I practice real hard and do the tricks I do.
I practice untill there are no tricks left,
So I can make sure that I beat ya ass.
Ik zal ze echt gaan missen foto
Shit happens.
Ook jammer trouwens dat het KRO-persbericht bijna letterlijk is overgenomen (inclusief typo's en kromme zinnen) en de link naar de bron niet klopt. foto
moet zeggen dat Millecam toch velen malen beter is dan Bloemen
maar toch jammer, het blijft een leuk programma foto
Vroeger was het leuk, met Hans Bohm, Eric van Muiswinkel (later Bavo Galama), Gregor Frenkel Frank en la Millecam. Alfred van den heuvel`deed het ook stukken beter dan Frits Spits en Jeanne Kooimans.
De enige die af en toe leuk is, is Bral. De rest heeft onvoldoende niveau om het programma te dragen.
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Kentucky Fried Cruelty
thank u Lord
thank u
thank uuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! foto
ophoepelen, de mensen die er nu in zitten zijn echte balkenendes (kneuzen)
ik zal het niet missen (miste alleen het oude ook dat nog)
Mensen die het huidige panel niets vinden kan ik begrijpen, want
het is ook een ander soort humor geworden.
Ik zelf vond Bavo Gadema erug lachen en Hans Bohm was ook goed
in zijn ding, vraag me niet wat zijn ding dan was.
En laten we niet vergeten dat volgens mij Erik van Muiswinkel foto hier begonnen is.
Maar jammer dat ze stoppen.
Of gelukkig maar want het niveau zou toch nooit meer omhoog
gaan.
Bloemen moet gewoon weer opera gaan zingen, of musicals, dat kan ze. Maar presenteren, ho maar! John Jones is een omhooggevallen relnicht die zichzelf verschrikkelijk grappig vind maar waar verder niemand om kan lachen. Blij dat Ook dat nog stopt, het werd tijd.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken