Nieuws
Auditteam onderzoekt rellen Ajax-Feijenoord
Het team, dat onder leiding staat van oud-staatssecretaris van Sport Vliegenthart, werd in augustus opgericht. Het auditteam houdt zich vooral bezig met vandalisme en andere incidenten waarbij geweld is betrokken, binnen het voetbal.
Eigenlijk houdt het team zich alleen bezig met wedstrijden uit de ere- en eerste divisie. Toch wordt er door het team een onderzoek ingesteld, op verzoek van minister van Binnenlandse Zaken Remkes. Hij deed dit verzoek omdat hij vindt dat de zaak vrij ernstig is.
Tientallen “supporters” van Ajax bestormden na de wedstrijd tussen Jong Ajax en Jong Feijenoord het veld en sloegen diverse spelers. Jorge Acuna liep bij de rellen een hersenschudding op.
Eikels.
Zal ze leren voor een eventuele volgende keer.
foto
Ik ben zelf ajax-supporter, maar deze mensen kan je echt geen supporters meer noemen. Dit zijn echt gewoon een stel debielen.
Overigens ben ik het ook niet helemaal eens met de berichtgeving van diverse media.
Even een quote van de vak410-website:
Goed geregeld, Den Haag(!)
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken