Nieuws
Nederlanders stappen op tijdens speech Ahmadinejad
De Nederlandse delegatie is opgestapt tijdens de speech van de Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad op de conferentie in New York van de Verenigde Naties over het verdrag dat de verspreiding van nucleaire wapens moet tegengaan. Dat meldt minister van Buitenlandse Zaken Maxime Verhagen (CDA) maandag via Twitter.
Volgens Verhagen is de delegatie opgestapt, omdat de speech van de Iraanse president een 'aaneenschakeling van ongefundeerde beschuldigingen aan het adres van Europa, de VS en Israël' was. Ahmadinejad riep onder meer de Verenigde Staten op de tactische nucleaire wapens van het land op Navo-bases in Europa te ontmantelen.
Zo schiet het niet op.
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
...dat lijkt me nou niet totale onzin wat ie daar zegt.
http://www.nu.nl/buitenla(...)haalt-nederland.html
Fijn, die nieuwe media.
Nou ben ik helemaal niet ouderwets of zo, maar mag ik van mijn volksvertegenwoordigers verwachten dat ze zich professioneel gedragen en het spelen met social media lekker aan tieners overlaten?
What's next? Online punten geven aan het uiterlijk van buitenlandse politici? Facebook friends met dictators? Waarom niet? Is toch niet officieel.
Belachelijke arrogantie, vooral niet openstaan voor andere visies.
[-== Arch Linux ==-]
CDA de grootste draaikliek van Nederland
Het is de VN top over nucleare wapens maar niemand mag praten over Israels kernwapens.
Behoorlijk kinderachtig gedrag iig, politici onwaardig.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
Scheld hun dan ook maar uit.
De Nederlandse delegatie was trouwens niet de enige die uit de zaal wegliep.
Onze politieke relatie met de VS kan in de praktijk maar één ding betekenen: Total commitment
Verder: de goegemeente hier snapt blijkbaar niet dat je ook door op te stappen een duidelijk statement kan maken.
foto
Zo'n land ook niet.
Ontopic:
Mongolen zijn ook mensen.
Ik blijf lekker in Nederland.
Maar als iemand kritiek heeft mag hij gelijk oprotten toch?
Ahmedinejad veroordeeld elk bezit en gebruik van nucleare wapens. Het hebben van die wapens alleen al plaatst een land in een onnatuurlijke machtspositie en daar gaat hij op in. Ik heb niets gehoord over antisemitische of anti-westerse onderwerpen. Ja, hij heeft wat pijnlijke punten over het Westen en de VS in het bijzonder, maar heeft hij daar niet gewoon gelijk in?
Jij voert aan dat een 'normaal' land best nucleare wapens mag hebben. Waarom? Mogen ze ze ook gebruiken dan? 1 Land heeft dat eerder gedaan en verdient dat land nou de meeste credibility? Ahmedinejad kaart aan dat de VS menig internationaal verdrag schendt of negeerd en twijfelt daardoor aan de oprechtheid van de VS als die zegt de wapens niet te gebruiken tegen landen die ze niet hebben. Geen onterechte twijfel in mijn ogen.
Na de speech gezien te hebben zie ik voor Verhagen en collega's geen reden om de zaal te verlaten, behalve om Ahmedinejad te ridiculiseren en hem in diskrediet te brengen bij de burgers. Dat doe je alleen als die persoon gelijk heeft op pijnlijke punten.
Laat het overigens duidelijk zijn dat ik niet achter de binnelandse politiek van Iran sta, maar als die speech hier in Nederland door een Nederlandse politicus gehouden zou zijn, had hij mijn stem gehad.
Fokkerblokker
Ook al is het van een vieze, stinkende uitkeringstrekker...
En feit blijft nog steeds, dat Amerika het enige land is die kernwapens heeft ingezet. En toen leken ze ook wel toerekeningsvatbaar, dus ze weten wat ze deden...
Landen die oorlog voeren als verlengstuk van Binnenlands beleid zouden geen kernwapens mogen hebben...
En dan krijgen we het onzin dat hij Israel van de kaart wil vegen? Klopt niks van...hij heeft nooit gezegd dat hij Israel dmv geweld wilt wegvagen. Allemaal leuk vertaald...
Dat is mijn mening ja, blijkbaar vind jij dat we hier niet beschaafd genoeg zijn, te zien aan sarcastische laatste zin van 21:19.
Dus wat let je?
En ik zou als ik jou was mijn naam maar veranderen, dat mag, dus het hoeft niet.
Fokkerblokker
Bovendien, dat men een dictator (waarvan Ahmadinejad het poppetje is) steunt, die het eige volk op brute wijze onderdrukt, alleen omdat men het Westen haat vind ik toch wel een beetje jammer.
http://www.youtube.com/user/russmaffia#p/u/1/X25G79Rnbmo :')
Iran moet wel jullie aanhoren heeeeeeeee??
geen enkele post van mij is, ondanks de inhoud, een oproep tot haat of moord.
Wat heeft hij verkeerd gezegd? Misschien moeten mensen die zomaar gaan schelden een ban krijgen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken