'Niet-gevaccinneerde kinderen geweigerd in kinderdagverblijven, ouders boos'
Diverse Brabantse kinderdagverblijven weigeren niet-gevaccineerde kinderen, zo is gebleken uit rondvraag van Omroep Brabant. Dat mag officieel niet, maar men doet het toch en zegt met de kwestie 'in hun maag' te zitten.
Ouders krijgen de vraag of kinderen gewoon hun inentingen hebben gekregen, zodat ze potentieel gevaarlijke ziektes niet aan tientallen andere kinderen over zullen dragen, en als dat niet het geval blijkt worden kinderen na een gesprek met de ouders soms geweigerd.
In Europa is al geruime tijd een mazelenuitbraak bezig, in Nederland zijn in drie maanden tijd al tien patiënten gemeld, vijf keer zoveel als in de jaren daarvoor. Dat baart ook de opvang zorgen: "We weigeren niet-gevaccineerde kinderen voor de veiligheid van de andere kinderen", aldus een opvang in Brabant.
Antivaxxers in allerlei Facebookgroepjes zijn natuurlijk boos, want discriminatie. Men komt met matig bewijs dat vaccinaties onnodig zijn of zelfs al lang ontkrachte argumenten als 'vaccinaties veroorzaken autisme'. Ene Sandra komt zelfs met een gevaarlijk statement: "Als ik gebruik had gemaakt van de opvang zou ik gewoon 'Ja' aangeven, dat gezeur allemaal."
Ook ene Jessy is er wel klaar mee: "Ik zit er hard over na de denken straks gewoon 'Ja' aan te kruisen", aldus de moeder, die 'enorm tegen liegen' zegt te zijn. "Het is van de zotte, maar je hebt straks bijna geen andere keuze."
Zeg het maar: moeten kinderdagverblijven niet-gevaccineerde kinderen kunnen weigeren of is die keuze niet aan hen?
Want op lange termijn breekt natuurlijk de pleures uit qua ziektes. Maar da's dan niet de zorg van ouders die wel hun verantwoordelijkheid nemen.
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
― Aleksandr Solzhenitsyn
Het staat helaas op niemands voorhoofd geachreven wel/niet gevaccineerd. Dus helemaal in de kiem smoren gaat inderdaad lastig worden. Maar een grote hap eruit halen kan op deze manier vrij eenvoudig.
― Aleksandr Solzhenitsyn
bovendien is de mazelen een onschuldige ziekte voor verreweg de meeste kinderen, waar hun afweersysteem alleen maar sterker van wordt. alleen als een kindje sowieso al heel zwak is kan het gevaarlijk zijn, maar dat geldt ook voor allerlei andere ziektekiemen. wie van de Fok!kers hier heeft niet zonder enig probleem de mazelen doorlopen?
[ Bericht gewijzigd door LiamP op zaterdag 6 april 2019 @ 16:06 ]
Die zijn ook nog eens vaak niet sterk genoeg om zelf afweer op te bouwen tijden de ziekte.
Uitwas van de maatschappij die blijkbaar van vrouwen verlangt dat ze zsm weer gaan werken omdat ze anders geen zinnige bijdrage zouden leveren...
― Aleksandr Solzhenitsyn
Vaccinatie voor kinderen onder de 4 blijft gevaarlijk, dus we moeten de volgende stappen ondernemen:
1. Beter scheiden van oude en jongere kinderen.
2. Kleinere peuterscholen.
3. Heel voorzichtig zijn met vaccinaties van kinderen onder de vier.
Het probleem is dat veel moeders niet de keus hebben de kinderen tot een jaar of 4 thuis te houden, en dat deden we vroeger voor een heel goede reden.
Uit je eigen link, dus je liegt en bewijst het zelf.
― Aleksandr Solzhenitsyn
Zet lekker je eigen kinderdagverblijf op voor kinderen zonder vaccinaties, kijken hoe lang je het leuk vindt.
Maar andere kinderen moedwillig risico's laten lopen omdat je zelf achterlijk bent en alleen maar aan jezelf denkt? Wat een gore kutmentaliteit.
Fijn dat je als ouder zijnde beslissingen kunt nemen over je kind maar tegelijkertijd doe je dat ook over het kind van een ander die mogelijk ziek word dankzij jou beslissing !
Kortom de overheid moet minder corrupt worden en openheid van zaken geven of nog beter koop het goede spul Zo'n kinderopvang denkt alleen aan hun eigen hachje. Die willen geen claims aan hun broek.
En elke keer dat het misgaat wordt het weg geschoffeld, maar ondertussen zitten we met een onverklaarbare stijging van allerlei mentale problemen, en vrolijk gaan we verder met het vaccineren met virussen waarvan we weten dat ze de hersenen aantasten.
Dus moeders moeten gewoon weer voor de kinderen kunnen zorgen, hetgeen wat gaat kosten, maar waarschijnlijk dat we op de lange termijn vele malen meer zullen besparen omdat we minder onstabiele depressieve mafketels zullen hebben.
Als ze kunnen accepteren dat hun kids mogelijk dood gaan aan een te voorkomen ziekte, dan kunnen ze het ook wel hebben dat ze niet overal welkom zijn.
Niks, nada, noppes.
Alleen Fakebook nonsense.
Moeders moeten werken, kinderen moeten al snel naar de peuterschool, kinderen moeten zodoende veel te jong worden ingeënt, en er zijn tientallen smerige ziektes waar geen inenting voor is die welig tieren op de peuterschool.
Arme kinderen wel, maar ja... met zulke ouders ben je sowieso al genaaid.
Kijk hier maar eens
Lullig voor die kinderen, maar dat die ouders zo dom zijn om in die Amerikaanse Feesboek troep te trappen moet niet een reden zijn om de andere kinderen in gevaar te brengen.
Serieus hoe ongelooflijk dom ben je als je weigert je kind te vaccineren omdat volgens een stel idioten dat je kind "autistisch" kan maken, terwijl letterlijk miljoenen studies aantonen dat dit klinklare onzin is en er GEEN EEN is die die achterlijke claim bevestigd?!
Het is zelfs zo erg dat in Amerika voor het eerst sinds 50 jaar er een grote uitbraak van de MAZELEN is! Een ziekte die zo goed als uitgeroeid was.
En dan nog durft men daar zich af te vragen "hoe dat ineens kan"
Echt te gestoord voor woorden.
De film Idiocracy is allang geen flauwe comedy meer, maar een documentaire over de nabije toekomst
Die bijwerkingen (rode plekjes, lamlendig voelen etc.) zijn het gevolg van een goed werkende inenting: je wordt namelijk geinfecteerd met een verzwakte vorm van het virus dus gaat je lichaam antilichamen aanmaken en voel je je rot. Dat verwarren mensen dan weer met goedkope vaccins. Er gaat zoveel onzin over het internet en er is zo weinig corrigerend vermogen aanwezig op het internet dat dit soort des-informatie ongehinderd bij de mensen komt die hier niet mee om kunnen gaan/filteren. Helaas is daar nog geen vaccin tegen.
En verder zijn er zat bewijzen voor 't feit dat vaccines gewoon teringzooi zijn.. je wilt 't alleen niet horen.
En nu serieus: ga aub. een boek lezen over vaccineren en dan wel eentje die informatie bevat die door minimaal 3 bronnen geverifeerd is. Tot die tijd aub. niet meer posten over zaken die je onderbuik je vertellen!
1) Een vaccin geeft een verhoogde kans op het overwinnen van een virus. Maar geen 100% dekking. Als de groep om je heen die ziek is te groot wordt kun je het alsnog krijgen
2) Mutaties: je bent ingeent tegen de meest voorkomende vormen van een virus. Als virussen echter vrij kunnen vermenigvuldigen in een grote populatie is de kans op een mutatie ook groter. En dan helpt je bestaande vaccin niet meer omdat een of andere reli/yup inteelt club een nieuwe variant van polio heeft weten te maken. En bedankt.
Zeg aub dat je gewoon aan het trollen bent.
Alsof de "grote pharmas" echt het geld erin gaan steken om MILJOENEN artsen, verpleegkundigen, chirurgen, psychologen, onderzoekers etc om te kopen om ons allemaal gevaarlijke zooi te verkopen.
Het is zeker ook zo dat simpele (maar gevaarlijke) ziektes die eigenlijk al praktisch uitgeroeid waren maar nu door die hele Anti-Vaxers hype ineens de kop weer opsteken dat dat ook dankzij de "grote boze pharmas" komt zeker?!
Ben jij er ook zo een die in de illuminati en lizard people gelooft?
"Het is allemaal een groot complot"
Man man man.....
Nog beter zou zijn om vaccineren gewoon verplicht te stellen. Net als een APK zou bij het niet behalen van het 'gevaccineerd' stempeltje best een dikke boete naar de ouders mogen en een herhalingsoproep. Komen ze dan nog steeds niet? Dan zou het kind naar een leefomgeving moeten waar de ouders wél een reet om hun kind geven wmb.
Tegelijkertijd lijkt het me logisch dat je dan wel geweigerd kunt worden op kinderdagverblijven.
Vrijheid komt met consequenties.
Zulke domheid is ontolereerbaar; we hebben dankzij vaccinaties polio verslagen.
..en een immuunsysteem dat reeds kennisgemaakt heeft met een zwakkere vorm van dat virus zal altijd beter presteren dan een totaal onvoorbereid immuunsysteem. Hoewel het geen 100% garantie is dat je niet ziek wordt, neemt de kans dat je het overleeft flink toe.
Kinderen die gevaccineerd zijn kunnen alsnog ziek worden, alleen minder erg. Dat kan een nieuwe epidemie veroorzaken, waardoor meer figuren worden aangestoken; gevaccineerd en ongevaccineerd.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken