Nieuws
Knokploeg slaat staking uiteen in China

Bij deze 'matpartij' kwam één werknemer om het leven en raakten er zes ernstig gewond. Nadat de politie was gearriveerd stopten de gevechten niet, wat betekent dat de plaatselijke autoriteiten mogelijk aan de kant van het energiebedrijf stonden. Een zegsman van de politie zei niets over de zaak te weten.
De ongeveer tweehonderd stakende werknemers waren arbeidsmigranten. Ze staakten omdat het energiebedrijf volgens hen achterloopt met de uitbetaling van hun lonen.
In China zijn zo'n tweehonderd miljoen veelal onopgeleide en straatarme arbeidsmigranten die veelal uitgebuit worden door werkgevers.
Met dank aan LSDsmurf voor de submit.
OT: en waarschijnlijk komt het bedrijf er nog mee weg ook... triest (sowieso al lomp om met bijlen te gaan slaan/hakken op mensen)
Ziek die chinesen. Wat moeten de olympische spelen daar?
Daardoor sluiten hier bedrijven en gaan zich allemaal in het verre oosten vestigen.
Maar helaas heeft China teveel economische macht, geen westers land durft er nog tegenin te gaan. Als je zelf wat zou willen doen (minder producten uit China kopen) waar moet je dan beginnen? zo'n beetje alles komt daar vandaan.
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
-Rosenmuller
Jammer dat er nog steeds mensen zijn die denken (blijven dromen) dat het socialisme iets goeds kan brengen.
EFFE WAKKER WORRE!!
Het is nog steeds een communistische dictatuur!!!
We zijn de beste en zo gooooooooed,
Ik spring me hele leven laaaaaaaaang,
Voor Aaaaaaajax Aaaaaaamsterdam,
Maar het waren de directie die een knokploeg ingehuurd hadden om de staking uiteen te slaan. En Dit zal zeer zeker onderzocht worden door de overheid.
Je moet ook weten dat er een centrale overheid is en de lokale overheden. De centrale overheid maakt de wetten en regels maar het zijn de lokale overheden die de meeste wetten moeten uitvoeren.
En 't is maar dat je het weet....dit gebeurde zo vaak in democratisch Zuid-Korea. Massa rellen en knokploegen foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken