'Ontslag ambtenaren dreigt bij winst Trump'
Het campagneteam van Donald Trump stelt een lijst op van overheidsmedewerkers die worden ontslagen als de Republikein de verkiezingen wint. Dat zei een bondgenoot van de presidentskandidaat, Chris Christie, tijdens een bijeenkomst met tientallen donoren.
"Zoals jullie weten door zijn andere loopbaan; Donald houdt ervan om mensen te ontslaan", zei Christie volgens een audio-opname die in handen is van Reuters. De gouverneur van New Jersey staat aan het hoofd van een team dat de overgang van Trump naar het Witte Huis moet voorbereiden.
Adviseurs van Trump vrezen dat functionarissen die zijn benoemd door president Barack Obama, straks worden ingehuurd als ambtenaren. Dat maakt het lastiger ze te ontslaan als Trump in het Witte Huis zit. "Dat noemen ze ingraven", sneerde Christie.
Het zou onder meer een prioriteit zijn om de bestuurders van milieudienst EPA te vervangen. De gouverneur heeft naar eigen zeggen voorgesteld het Congres te vragen om de wet te veranderen, zodat ambtenaren straks makkelijker ontslagen kunnen worden.
'Ontslag ambtenaren dreigt bij winst Trump' (Foto: ANP)
Hoezo hebben zij wel een baangarantie?
Al zou het best eens kunnen dat ambtenaren vaak 'democraat' zijn.
Christie is volgens mij helemaal geen dikke vriendjes met Trump.
En sneert hij maar wat.
Stemmingmakerij dit.
Of gaat u een tomaat en een brandweerauto ook vergelijken als deze beide rood zijn?
foto
Stemmingmakerij.
Christie is geen dikke vriendjes en dit is allemaal een sneer richting Trump. Moddergooien zelfs nadat de nominatierace gewonnen is.
En voor de rest: genoeg liberalen die een kleinere overheid willen, en dat zorgt sowieso voor ontslagen.
Then again, hoeveel 'ambtenaren' heeft de VS en hoeveel daarvan zijn er werkelijk nodig?
Het grootste kritiekpunt van de aanslag op de VS consulaat in Benghazi was dat er te weinig beveiliging was. Dat had ook te maken met bezuinigingen van de ambtenarij.
-
Als van rossum, maar dan slim.
Dit is iets wat in iedere laag van de bevolking optreed of het nou islamieten, lesbiennes of gewone burgers zijn.
Iedereen probeert iets negatiefs tegen zijn tegenstanders te vinden.
Mooi land, mensen over het algemeen ook wel oké, maar hoe ze de boel daar bestieren, middeleeuws.
Overzicht privacy-inperkende maatregelen/wetten/voorstellen
Mensen doen niet dingen omdat ze dat willen, maar omdat het kan.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken