Blessures voor Cillessen en Blind bij training Oranje
De lijst met blessuregevallen bij Oranje wordt langer en langer. Bij een training vandaag in het stadion van AZ haakten twee spelers van bondscoach Danny Blind af. Verdediger Daley Blind en doelman Jasper Cillessen maakten de training niet af.
Blind haakte als eerste af, terwijl Cillessen na een botsing met spits Klaas-Jan Huntelaar van het veld gedragen moest worden. Het is onbekend of de spelers in actie kunnen komen bij het oefenduel met Engeland aankomende dinsdag op Wembley.
De lijst met blessures is daardoor nog verder uitgebreid. Wesley Sneijder raakte vrijdag in het verloren oefenduel met Frankrijk (2-3) geblesseerd, terwijl eerder onder meer Ron Vlaar, Daryl Janmaat en Davy Pröpper afhaakten.
Update 13.45 uur
Jasper Cillessen heeft zijn neus gebroken en zal niet mee afreizen naar Engeland. De blessure van Blind valt mee, terwijl ook bekend is geworden dat Davy Klaassen lichte klachten heeft.
ze hadden gewoon moet compleet nieuwe elftal moeten selecteren.
my kingdom for a kiss upon her shoulder..
It's never over..
all my riches for her smile when I slept so soft against her..
14 had het zo gewild.
Wel een mooie one liner dan.
:T
Hij heb nog nooit een pingel kunnen stoppen,
Hij zegt tegen mij, dat kan ook nie want Ajax krijgt zelden of nooit een pingel tegen
Ook tegen Frankrijk bij de 0-1 stond ie weer met de verrekijker te gluren
Dus Blind ik zou maar mooi een andere keeper op stellen.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken