Is er een nieuwe Battletoads in de maak?
Microsoft heeft een trademark aangevraagd voor Battletoads. Dit zou kunnen wijzen op een heropleving van de platformgame uit de vorige eeuw.
De trademark werd opgemerkt door iemand van NeoGAF, die zag dat op 5 november een aanvraag was gedaan door Microsoft bij USPTO, het Amerikaanse bureau voor patenten en trademarks. De aanvraag werd gedaan in de categorie 'game software' en 'online video games'.
Het zou kunnen dat Microsoft slechts het intellectuele eigendom opnieuw wil reserveren voor toekomstplannen, maar wij hopen natuurlijk dat er een reboot of vervolg aan zit te komen van deze klassieker uit vervlogen tijden. Microsoft heeft zelf nog niet gereageerd.
Battletoads kwam in 1991 voor het eerst uit voor NES en kende sindsdien vele ports en opvolgers. De game ontving vele awards en werd voornamelijk geprezen vanwege de hoge moeilijkheidsgraad en de mooie graphics.
http://www.toplessrobot.c(...)nt_ninja_ripoffs.php
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Ikzelf had problemen met Clinger-Winger.
Is die Clinger-Winger die soort van jetski waarmee je over die muurtjes moest springen? Daar ben ik echt afgehaakt...
Een nieuwe BT zou vast gemakkelijker worden. BattleToads & Double Dragon voor de NES was ook veel gemakkelijker.
Savegames waren er niet, ergens weer beginnen ook niet. Je kreeg inderdaad echt een superieur reactie-vermogen op den duur (en daarnaast werd ik ook nog wel es sneller aangebrand), en je durfde niet meer met de ogen te knipperen.
Als ik nu weer es zo'n filmpje terug kijk hoe moeilijk dat was en ging, krijg je bijna wat meer zelfrespect voor jezelf haha. Zelfs dat gedeelte met die scootertjes waarbij je bijna perfect getimed moest springen en het level uit je hoofd moest leren ziet er nu al bijzonder lastig uit.
Anyway, ik ben benieuwd wat Microsoft hiermee gaat doen
Het level waarin je achterna gezeten wordt door een enorme set hersens in een doolhof heb ik nooit gehaald. Waarschijnlijk zag ik iets over het hoofd, maar het lukte mij gewoon niet.
Hyped!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken