'René van der Gijp agressief in huwelijk'
René van der Gijp had tijdens zijn huwelijk met Jacqueline Laats een kort lontje. "Als hij dan thuiskwam, kon hij zo agressief zijn dat ik bang van hem werd. Voor de veiligheid ging ik hem dan maar een paar dagen uit de weg", zegt Laats, die van 1988 tot 1995 met de oud-voetballer getrouwd was, in De Telegraaf.
Volgens Laats sloeg de voetbalanalist haar zelfs een keer op haar neus. "Het bloed stroomde eruit. Thuis sloot ik me op in de slaapkamer, ik was zo bang", vertelt ze. "Maar de volgende ochtend deed hij weer normaal. We zouden bezoek krijgen, en hij zei bij het zien van mijn gezicht en blauwe enkel: je verzint maar wat. Dat heb ik gedaan: gevallen over de hondenmand."
Hoewel het huwelijk bijna twintig jaar geleden strandde, wilde Laats haar ervaringen delen in een boek. In Voorgoed Genezen van René van der Gijp schrijft ze openhartig over haar ex-man, met wie ze een zoon heeft. "Ik heb het opgeschreven om het kwijt te raken", legt ze uit. "Als ik met een bakker getrouwd was geweest, had ik het ook allemaal opgeschreven. Om alles een plekje te geven."
Van der Gijp heeft geen zin om in de krant uitgebreid te reageren op de beweringen van Laats. "Kom op hé, je praat hier over 25 jaar geleden. Ik had toen nog meer haar dan Hans Klok. Ik vind het best, heb wel andere dingen aan mijn bolletje", zegt hij. "Jacqueline heb ik de laatste jaren niet meer gezien en daar is ook geen reden toe. Mijn zoon is inmiddels midden 20. Met hem heb ik dagelijks contact."
Ze was er zelf bij en had gewoon kunnen opstappen. Als ik bijvoorbeeld mijn vrouw sla in wat voor bui dan ook, dan is mijn bed leeg de volgende dag.
Hoe kan iemand nu nog controleren of ze 25 jaar geleden inderdaad mishandeld is?
― Aleksandr Solzhenitsyn
En dan? Iedereen weet (en roept hier) dat daders zo weer buiten staan. En dan krijgen vrouwen vaak nog veel meer klappen. Lekker makkelijk lullen, dus. Aangezien hun zoon 20 is, en ze in 1995 bij hem is weggegaan, lijkt het er in ieder geval op dat ze voor haar kind bij hem weg is gegaan, uiteindelijk.
Probeer je ook eens in die vrouw te verplaatsen. Je wordt jarenlang mishandeld en geschoffeerd en dan publiceert die gast na een tijd een boek, waarin hij alles weg laat en dat boek wordt dan een miljoen keer verkocht. Iedereen vindt hem een grote held. Ik zou dan ook een boek uitbrengen, met mijn kant van het verhaal. En dat hoeft dan helemaal niets met geld te maken te hebben.
foto
En dan doe je dus gewoon zelf iets verkeerd. Je moet gelijk weggaan.
Toen Rihanna werd mishandeld deed ze ook geen make-up op om de mishandeling te verbergen, met de gedachte dat ze over 20 jaar wel eens een boek zou schrijven. Ze nagelde Chris Brown publiekelijk aan de schandpaal. Zo hoort het.
Vrouwen slaan vindt hij niet zo'n probleem of iig niet belangrijk genoeg om over te praten.
Handen op elkaar, een twee hupsakee
Klapvee, treurnis op tv
Handen op elkaar, een twee hupsakee
En ja, ik ken zeker vrouwen waarbij het me verbaast dat ze niet af en toe een tik krijgen, wat een ZUIGERS..... bizar!
[ Bericht gewijzigd door harry64 op zaterdag 1 november 2014 @ 15:59 ]
MCB radio 747KHz Middengolf
MCB radio 747KHz Middengolf
Ik kan mij ook voorstellen dat sommige kerels een keer terug tikken na tot op het bot vernederd zijn. Let wel, ik keur het niet goed. Net zo goed als ik op mannen spuug die zich wenden tot ongeoorloofd geweld spuug ik op vrouwen die zich van vuile trucjes bedienen...
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken