Bol.com opent online juwelierswinkel
Bol.com heeft maandag een sieraden- en horlogewinkel geopend. De Ahold-dochter biedt in de gespecialiseerde webwinkel 25 duizend artikelen en dat aantal moet nog worden uitgebreid. Dat heeft een woordvoerder van de webwinkel bevestigd.
Met 25 duizend sieraden en horloges is Bol.com naar eigen zeggen flink groter dan normale juweliers, die niet meer dan duizend artikelen in hun fysieke zaak beschikbaar hebben. Er zijn overigens wel andere webjuweliers die meer dat tienduizend artikelen aanbieden.
Bol.com zegt geen bedreiging te zijn voor de juweliersbranche. Net als bij de andere speciaalzaken van het online warenhuis kunnen namelijk andere aanbieders hun waren verkopen via de site. "Ze kunnen het dus als een kans zien", aldus de woordvoerder. Als voorbeeld haalt zij een dekbeddenleverancier aan, die na aansluiting bij Bol.com honderd dekbedden per maand extra verkoopt.
Bol.com, dat oorspronkelijk begon als boeken- en cd-webwinkel, heeft de afgelopen jaren al meer speciaalzaken geopend. Vorig jaar begon het warenhuis met woon- en vrijetijdsartikelen. Uiteindelijk moet het bedrijf een zo breed mogelijk assortiment krijgen. Concurrent Wehkamp.nl gebruikt dezelfde tactiek. Het voormalige postorderbedrijf uit Overijssel opende bijvoorbeeld een jaar geleden een drogisterij.
Stuur een boos mailtje en krijg dan allemaal excuusjes te horen.
Ik snap dat het verkeerd kan gaan maar als het drie keer gebeurd dan ben je er wel klaar mee. Het is gewoon vals adverteren, want ik betaal bij bol.com meestal meer dan bij een andere winkel. Dus die centen die ik meer betaal over een retailer online zoals g2play die heb ik al van te voren betaald met iDEAL, en geld terug vragen gaat ze dan niet van harte omdat ze er volgens hen toch nog alles aan doen om het te leveren. Zo leuk is dat niet als je een jaar wacht op een spel en iedereen om je heen speelt het en je hebt plannen met je vrienden gemaakt om het samen te spelen.
Maar toch doet men het omdat je het dan, volgens de advertentie op dag van release zou binnen krijgen met een zekerheidje
Zaken als een ring koop ik toch liever in een fysieke winkel, wil het zien voelen voordat ik zoiets koop.
Zelfde met kleding.
de een zijn dood....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken