Nieuws
Eis van 1,5 jaar en tbs tegen Awa

Awa nodigde afgelopen zomer zijn 16-jarige ex-vriendin uit om bij hem thuis langs te komen. Daar bedreigde hij haar, kraste zijn naam met een mes in haar borst en overgoot haar met terpentine, om haar vervolgens aan te steken. Na de vlammen zelf gedoofd te hebben, overgoot hij het slachtoffer opnieuw met terpentine en stak haar opnieuw aan. Hij zou daarna ook nog een ander meisje bedreigd hebben. Nadat hij werd vastgezet in een jeugdinrichting, bleek hij door te gaan met het versturen van bedreigingen.
Psychologen en de Raad voor Kinderbescherming hebben geadviseerd dat Awa volgens het volwassenenstrafrecht wordt behandeld. Omdat ze de kans dat hij opnieuw extreem geweld gebruikt groot achten, stellen de psychologen ook dat hij een langdurige tbs-behandeling moet krijgen.
De aanklachten tegen Awa zijn poging tot moord, poging tot doodslag, zware mishandeling en bedreiging. Het voornaamste slachtoffer volgde de rechtszaak donderdag samen met haar familie vanuit een aparte zaal. De belangstelling voor de zaak was groot; omdat er maar plaats geboden kon worden aan 45 mensen moest de rechtbank veel belangstellenden wegsturen.

[15:25] <Inn0ruuK> Is daar wat mis mee scorpie :)
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
opsluiten en nooit meer vrijlaten zo'n gast foto
=
1,5 jaar
rot toch op, levenslang voor die mongool
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
gelukkig kunnen ze met TBS en dwangverpleging die jongen nog lang uit de samenleving houden maar wat mij betreft had ie wel wat langer vast mogen zitten.
wat niemand erg zou vinden
Fuck the Islam
All Hail Satan
Laten we hopen dat hij snel de eer aan zichzelf houdt en de Nederlandse staat niet nog meer geld gaat kosten.
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
Gatverdamme foto
Ik word spontaan flink agressief. foto
Wat is dat voor belachelijke straf voor 2x poging tot moord + bedreiging?
Sluit dat mannetje 20 jaar op + tbs.
Dat hoort niet thuis in de samenleving. foto
Zal wel weer omdat hij niet van oorsprong nederlandse afkomst is = 'positieve' discriminatie. foto
Ik denk ook dat je de impact van tbs niet moet onderschatten. Mensen die dat opgelegd krijgen, ervaren het in elk geval vaak als een vorm van gevangenschap (vandaar ook dat er gekken zijn die "ontsnappen" uit de instelling, uiteraard), je leven is in elk geval niet bepaald rooskleurig dan of zo.
Zeker als ie net zo dwars blijft doen als ie to tnu toe gedaan heeft.
Dan krijgt ie na 6 jaar het stempel "onbehandelbaar", gaat ie naar de Long-stay afdeling en komt ie nooit meer op vrije voeten. foto
"In de brieven die Awa afgelopen week heeft verstuurd, vertelt hij onder andere dat hij niet begrijpt waarom hij zo zwaar wordt beschuldigd en waarom hij gevangen gehouden wordt. Bovendien geeft hij aan dat hij denkt er met een lichte straf van af te kunnen komen."
EN HIJ HEEFT GODVERDOMME NOG GELIJK GEKREGEN OOK..... fotofotofoto KUTZOOI HIER
Daar kennen ze geen ''tbs met dwangverpleging'' :')
Dus zo lang mogelijk uit de samenleving weren als maar mogelijk is.
Iets langer had wel gemogen, mja die tbs doet het em.. zolang als nodig is, en gezien zijn gesteldheid zal dat nog wel wat jaartjes zijn.
Dus al die mensen die weer dom zitten te blaten dat het te weinig is.. ---> foto
fotofotofotofoto
nooit meer vrijlaten foto
sluit die hufter voor een jaar of 30 op. 1.5 jaar is veels te weinig, ze moeten 1.5 jaar geven aan iemand die diefstal heeft gepleegt ofzo foto
Ik word door dit soort lachertjes alleen maar een steeds groter voorstander van de doodstraf.
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
foto
Van vreemde smetten vrij
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
En je mag ook niet zomaar buiten.
En je zit met even grote gekken opgescheept.
Enz.
1,5 jaar maar!
Mooi hé dat rechtsysteem hier in nederland, het is om te :'( :'(
Ik woon in leeuwarderen... en ik verzeker je er zijn veel mensen die hem flink willen aanpakken (Leeuwarder Knokploeg)
foto
TEEEEEBEEEEEEEEEHEEEEES
Lezen!
Hij komt er niet met anderhalf jaar van af, de tering zeg.
Dit land gaat echt naar de klote... steeds minder redenen om trots op te zijn.
Een gevangene gooi je toch ook niet zomaar op straat omdat er te weinig plaats is in de gevangenis.
foto
Je kan het beestje een ander naampje geven, maar de straf die hij zal krijgen is naar de maatstaven van de meeste Nederlanders veel te licht.
Mijn enige hoop is dat ze hem niet meer geschikt achten voor terugkeer in de maatschappij, maar dat komt vrijwel nooit voor: Bron: GeenStijl
2. tbs mag dan officieel niet als gevangenisstraf beschouwd worden, in de praktijk is het dat wel, en wordt het zo door degenen die het opgelegd krijgen ook ervaren
3. ook als ie een lange gevangenisstraf zou krijgen zou hij wegens goed gedrag kunnen vrijkomen, dus dat maakt op zich geen ene reet uit
Het enige verschil is dat je nu moet vertrouwen op het goede inzicht van psychiaters.
1,5 jaar cel voor iemand levend in brand steken is belachelijk.
Dit soort straffen zijn totaal uit verhouding.
Je krijgt meer als je geld verduistert, wat is nu belangrijker?
.::. Join het FOK! pulse team! And lets beat GOT .::.
http://forum.fok.nl/topic/602257
De reden waarom wij liever levenslang zien, is omdat het ten eerste veel minder kost, en ten tweede zijn we dan niet afhankelijk van het oordeel van die kliniek hoe snel hij eruit komt en of hij wel of niet de gemiddelde 30 keer per jaar onbegeleid verlof krijgt.
dan werden wir, um so mehr, einer Einheit werden.
ze moeten z'n lul eraf snijden en nooit meer vrijlaten, wtf is dit voor achterlijk rechtssysteem fotofoto
die jongen lacht zich rot foto
staat nergens op een buitenlandse nieuwssite zijn volle naam?
foto wat een sukkeltje, die foto helemaal, trap die gespierd spijker helemaal de grond in......
sorry, moest er effe uit foto lucht wel op
Die gast heeft zelfde lichaam als ik ongeveer. Mager en dun. Ik denk dat ie max. 65 kilo weegt ofzo. Je ramt die gast zo naar hel. (mij ook trouwens foto )
smerig stuk tuig dat het is foto
Als ze mijn zusje/vriendin/moeder of wie dan ook zoiets zouden aandoen en hij moest 1.5jaar de cel in dan stond ik hem op te wachten de dag dat ie vrij kwam.. liever 10jaar de cel in met voldoening en het gevoel dat je je wraak hebt, dan 10jaar vrij rondlopen met elke dag de pijn dat hij nooit is gestraft foto
oke, 1.5 jaar is niet veel, maar TBS kan voor de rest van zijn leven zijn, en is vaak heavier (vooral voor deze klootmongool) dan een gevangenisstraf.
Die gast gaan we voorlopig echt niet weer op straat terugvinden hoor
(hoe jammer sommigen van jullie dat ook mogen vinden)
Helemaal als men de kans zeer waarschijnlijk acht, dat hij na zijn vrijlating opnieuw meiden zal bedreigen (zelfs vanuit de inrichting gaat die respectloos door hiermee) dan moet die nooit meer in de maatschapij terecht komen !
Dit gaat de belastingbetaler weer een heleboel centen kosten.
de multiculturele maatschappij is onbetaalbaar.
En ik vind zowieso, als jij met een mes in je vriendin krast en je probeert haar in de fik te steken dan moeten ze niet met 1,5jaar gevangenis aankomen. Dan moet daar minimaal 10jaar voor staan en liefst metteen al TBS behandeling.
dat hij binnen 1.5 jaar op straat staan fotofotofoto
Dus over 3 jaar.
Maar o wee als iemand Awa in de fik steekt. Dan is het 'eigen rechter' spelen, en dát mag niet. en dan komen ze wel met een forse straf.
Dit soort straffen schrikt niet af. Dan moet je dus niet raar staan te kijken als een vrouw vermoord wordt als ze te laat thuis komt: http://www.dutchdisease.com/blog/index.php?p=353#comments
Geheel volgens de PvdA doctrine: ook een moordenaar/verkrachter verdient een derde kans, het is tenslotte de schuld van de maatschappij.
echt, ik wil HEM in de fik steken, dan pis ik het daarna weer uit (5 keer ofzo)
daarna lekker open snijden (en weer dicht schroeien, anders gaat ie te snel dood) en daarna met een kaasschaaf/dunschiller bewerken, dan zout erover. en dood laten gaan
En dan maar wachten op proefverlof. Misschien wil Donner hem wel in zijn buurt hebben?
En Gargamel: je praat steeds over TBS, maar weet ook dat TBS gericht is op terugkeer in de maatschappij. Ik weet niet of je weet wat andere toffe klanten allemaal uitgevreten hebben terwijl die toch proefverlof kregen. Zoals boven al gezegd: meisje ontvoerd. Gaan tijdens proefverlof lekekr verder.
off-topic: moet even:
1. gespierde spijker betekent meestal dat iemand mager is, verder zgethet niets over de spieren.
2: hij heeft ook geen spieren, hij is wat je noemt heel "droog". door dat droge zie je de spieren heel duidelijk. dit itt tot mensen die niet zo "droog" zijn, al trainen die zich ongans, je zal in sommige gevallen nooit dat wasbord zien.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken