Nieuws
Air France komt met bezuinigingsplannen
De Franse luchtvaartmaatschappij Air France, onderdeel van Air France-KLM, zal in januari of februari een nieuw kostenbesparingsprogramma presenteren. In mei of juni wordt dit programma gevolgd door een breder plan. Dat meldt de Franse zakenkrant La Tribune maandag op basis van anonieme bronnen bij de vakbonden.
Volgens de krant zal het eerste plan gericht zijn op het behouden van de kasniveaus. Het tweede plan is gericht op het verbeteren van de dienstverlening en arbeidsproductiviteit van het personeel.
De plannen zullen worden aangekondigd door de nieuwe CEO van de Franse tak Alexandre de Juniac. Hij nam het roer onlangs over bij Air France.
Air France komt met bezuinigingsplannen (Foto: Novum)
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.\[/b\]
Zo zijn ze dan wel weer.
-Catbert: Evil director of HR
Gewoon bij SkyTeam zitten had ze dezelfde voordelen geleverd, en dan hadden ze nu niet hoeven bezuinigen omdat Air France slecht loopt.
Mr Pudey: Yes, but I think that with Government backing I could make it very silly.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
Ik vergeet nooit, tijdens de vorige bezuinigingsronde, de vlucht van Istanbul naar Amsterdam rond het middaguur waarop slechts een bakje sla, geen salade!, zonder saus werd geserveerd en je bij de gods gratie ook nog een glaasje fris, koffie of thee kon krijgen. Wel 3,5 uur vliegen hé! Vraag je aan zo'n trollie dolly of ze zichzelf niet een beetje beschaamd voelt om dat te moeten uitdelen, is het antwoord een hardgrondig JA!
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken