Nieuws
Blatter wil profscheidsrechters op WK 2014
Als het aan FIFA-voorzitter Sepp Blatter ligt, fluiten alleen profscheidsrechters wedstrijden op het WK voetbal in 2014. Het mondiale eindtoernooi vindt over vier jaar plaats in Brazilië.
"Professioneel voetbal heeft professionele arbiters nodig", aldus Blatter, die het thema de komende maanden gaat bespreken binnen de FIFA. Er is veel voor nodig om de doelstelling van Blatter te bereiken. Op het afgelopen WK in Zuid-Afrika waren slechts twee van de dertig arbiters full profs.
Goh? Wat een inzicht heeft deze man! Hulde!
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy
Collina, Merk, Medina Cantalejo..de meeste topscheidsen hebben een baan ermaast, omdat je er niet van kan leven. Als je alleen profs wilt, kan je 95% van de scheidsen schrappen.
Anyway, ik heb het altijd al gezegd en zal het waarschijnlijk altij moeten blijven zeggen: technologische hulpmiddelen. Maar zolang die waardeloze hufter van een Blatter er zit, zal dat toch niet gebeuren.
Overigens is het einde dan nog niet in zich. Al legt Blatter het loodje morgen, ene M. Platini staat ook niet om hulpmiddelen te springen.
Het wordt gewoon tijd dat clubs, trainers én spelers zich gaan verenigen en hun punt een keer openlijk duidelijk gaan maken...alleen acht ik, op van Gaal en Mourinho na, niemand in staat die zijn bek open durft te trekken.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken