Wilders: D66 ergste wat er is
PVV-leider Geert Wilders haalt hard uit naar D66 vandaag. Hij noemt de partij ‘echt het ergste wat er is, nog erger dan GroenLinks’. D66-leider Pechtold is volgens hem een ‘glibberige teflonbuikspreekpop’. Dit zegt Wilders vandaag in de Telegraaf.
Ook denkt Wilders dat D66 zijn succes enkel te danken heeft aan de oppositie tegen zijn partij. “Ze zijn groot geworden door het verzet tegen ons.” Daarnaast is Pechtold volgens Wilders ‘altijd haantje de voorste als er kritiek op de PVV geleverd kan worden’.
De PVV lag deze week zwaar onder vuur. Eerst werd de partij in een uitgelekt onderzoek een gevaar voor de democratie en de staatsveiligheid genoemd. Daarna zei minister Eberhard van der Laan (PvdA) van Wonen, Wijken en Integratie dat de grote PVV-aanhang een gevaar voor de rechtsstaat vormt.
Volgens Wilders kunnen zijn critici hem niet aan en schieten zij ‘onder de gordel’.
Ach, Niet te veel eer gaan strijken he Wilders... Populistisch ventje is het toch ook...
Was hij niet zo verontwaardigd dat hij persoonlijk werd aangevallen? Doet hij nu dus precies hetzelfde en maakt hem echt geen haar beter.
PVV-stemmer: maar hullie doen het ook, dus wij ook...
Live like you'll die today...
JD
dutch clown
Lao-Tse
PSN(ps3): Appelknaller
Live like you'll die today...
JD
Live like you'll die today...
JD
Live like you'll die today...
JD
Geertje toch! Je maakt jezelf steeds ongeloofwaardiger.
Orthodox dreams and symbolic myths
From feudal serf to spender
This wonderful world of purchase
huilies...
Live like you'll die today...
JD
Gemeentelijk stem ik op D66 vanwege het gebrek aan kwaliteit bij de andere partijen. De gemeentelijke standpunten van D66 (in onze gemeente) komen niet geheel overeen met de standpunten van het landelijk D66 partijprogramma.
Bij de kamerverkiezingen stem ik op Wilders omdat de landelijke- en internationale standpunten van D66 'waanzin' zijn.
Hij doet een beetje denken aan een heel geniepige voetballer die constant achter de rug van de scheidsrechter allerlei overtredingen begaat maar zodra hij een duw terugkrijgt bij de scheidsrechter gaat bedelen om een gele kaart.
Wow.. volwassen zeg.
Ik vind niet dat hij verstandig reageerd op al die zwartmakerij wat de politieke partijen doen, maar het is wel zo dat hem dingen verweten worden die nooit gezegd zijn.
Iedereen heeft kritiek op het beleid t.a.v. het allochtonenbeleid.
Iedereen mag dat nu zeggen, maar dat is dan wel aan Wilders te denken.
Een verraderlijke partij met verder weinig inhoud, met als hoofdthema onderwijsheid, net als bij de 3e wereldaanpak, de problemen denkt op te lossen, maar feitelijk het demoniseren weer toepassen om stemmen te scoren of erger.
El Coño
ウイスキー
Als Wilders of één van z'n fans iets idioots roept dan heet dat gebruik maken van de vrijheid van meningsuiting, zodra daar kritiek op volgt dan heet dat smaad, laster en demonisering. Ook helemaal niet hypocriet.
http://www.geenstijl.nl/a(...)televaagpag1300.html
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken