Nieuws
Vrachtwagen door ijs gezakt
In het Groningse dorp Leek wilde een trucker gisteren even laten zien wat hij allemaal met zijn vrachtwagen kan. De stoere kerel probeerde namelijk met het vrachtautootje over het ijs te rijden. Helaas voor hem kwam de bestuurder van een koude kermis thuis, want hij zakte met wagen en al door het ijs.
De politie trof gistermiddag het vrachtwagentje van het merk Unimog aan in een vijver. De agenten troffen echter alleen het voertuig aan, de bestuurder bleek spoorloos te zijn verdwenen. De politie probeert nu te achterhalen wie de eigenaar van de Unimog is.
"It ken net!"
Get your Japanese name at Keiichi Anime Forever!
hier had uw reclame kunnen staan!
Kansloze actie.
http://www.unimogs.nl/unimog%20136.jpg
Ben het met je eens hoor maar snap de link niet..
Tjemig al die figuren die door het ijs zakken..
Butter, brea en griene tsies, wa dat net sizze kin is gjin oprjochte Fries!
btw... er staan me meer verhalen van Leek in m'n geheugen waar we foute "Leek" grapjes over gingen maken
Doe mee met FOK!Whatpulse en typ jezelf naar de eerste plaats!
Of zit ik er nu helemaal naast...
(drank laat je wel eens dingen doen die je niet echt graag wilt)
Rijmpje van rond 1600 om ff te checken of je een Fries of een Hollander was. (Hollanders en Friezen hadden toen oorlog..)
Nja, ik zat er toch niet helemaal naast..
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken