Nieuws
Nederlandse activist in Iran ter dood veroordeeld

De zoon zei te vrezen dat zijn vader binnen 48 uur geëxecuteerd wordt. Mansouri kwam op voor de mensenrechten van minderheden in Iran. Volgens Iran hield Mansouri, in Nederland koninklijk onderscheiden wegens zijn inzet voor de mensenrechten, zich bezig met terroristische activiteiten.
Mansouri werd anderhalf jaar geleden tijdens een reis in Syrië opgepakt. Dat land leverde hem in de zomer van 2006 aan Iran uit, waar hij volgens zijn zoon gemarteld is. In mei 2006 protesteerde GroenLinks al tegen zijn arrestatie. Hij was actief voor die partij in zijn woonplaats Maastricht.

Iedere groep die we sturen is een nieuwe groep krijgsgevangenen.
We zijn kansloos in deze.
geen countermeasures voor bestaan...
Zoek maar eens op Sunburn: http://www.softwar.net/3m82.html
Je bootjes gaan er geheid aan als je met een vloot aan komt zetten...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Wat mij betreft wordt jij gedeporteerd naar de Noordpool.
Jij hoort niet thuis in Nederland, wegwezen foto
Maar misschien kunnen we wel onze ambassade (tijdelijk?) sluiten daar.
Klinkt misschien vergezocht, maar volgens mij gebruikt Iran hem als gijzelaar om ons weg te krijgen uit Afghanistan. Dan moeten de VS weer extra troepen daarheen sturen en missen ze de kracht om Iran aan te vallen.
van een bom-aanslag, waarin de ALO genoemd is als dader waarvan
hij onderdeel is? Voorkomt een hoop verwarring en vragen denk ik...
http://www.vanhartepardon.nl/artikelenview.php?artid=2821
Overigens heeft de ALO de aanslag veroordeelt en ontkent enige
betrokkenheid...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
Ik ben absoluut geen GL-fan, erger me 9 van de 10 keer dood aan wat ze zeggen, maar jij trekt deze conclussie op basis van het feit dat Iran iemand een terrorist noemt (daarom vond ik het niet echt slim), niet op basis van die link!!
OT:
Ik vind dat we wel wat moeten proberen, hij is hier immers onderscheiden.
Daar komen dus al die moeilijkheden van.
Gewoon eeen echte Nederlander worden met 1 nationaliteit, dat is de oplossing.
Het toont in ieder geval wel weer aan dat Iran een aantal honderden jaren achter loopt op de rest van in ieder geval het Westen. Zoals iemand ook al verwoorde, de Middeleeuwen...
Maar zo simpel is het helaas niet, diplomatieke druk uitoefenen en eventueel de Koningin die een poging doet is het enige wat tot de mogelijkheden van Nederland behoort....
Nu even boos doen: stelletje geitenneuckers daar in Iran!! fotofoto
Het beste voor deze man als persoon zou nog zijn dat de VS morgen voor Teheran staan met een leuke verzameling hardware -omdat bush dat toch zou willen - , diplomatie lijkt mij niet echt de weg met een persoon als hun president. Maar voor de algemene wereldvrede denk ik dat het een brug te ver is om op te hopen..
Bietje dubbel hè?
Het is een ander soort van mensen, die andere leefgewoonten er op na houden die een doorsnee nederlander nooit zal begrijpen omdat we ervan uitgaan dat in ieder mens dezelfde normen en waarden aanwezig zijn als die van onszelf. Dat is absoluut niet waar !!!! Ze zijn anders en dienen ook anders behandeld te worden.
Een marokkaan bijvoorbeeld, lacht zich een ongeluk om de aanpak van Nederland ten aanzien van hen.
Ze misbruiken onze houding van ieder is gelijk.
In het land van herkomst zou er korte metten met ze gemaakt worden
Ik herinner me nog goed dat ONZE jongens Afghanistan wel even zouden helpen opbouwen en wat is het resultaat !!!
Oorlog,
alleen omdat we zonodig de goedzak moeten uithangen.
Ik word er erg boos om dat we ons mengen in die wespennesten !!!! foto
Als jij leest dat een terrorist in Nederland in de kamer zit, dan mag die van jou gewoon blijven zitten?
Oke, ik had niet gezocht naar meer informatie over deze man. Maar nu ik dat wel weet, trek ik mijn 1e reactie dus in. Want nu weet ik dat die man goed bezig is.
Misscien kan nederland de internationale gemeenschap aansporen om iets te doen foto
Ff serieus, ik zie het slecht in voor de man
Dat we ons verder niet met Iran hoeven in te laten is een andere discussie. Nu gaat het om het lot van een onderdaan die zich juist inzet voor de normen en waarden waar wij menen achter te staan.
want ja je kunt natuurlijk stellen dat niet de mensen slecht zijn maar de leiders.
maar hoeveel leiders leiden Iran en hebben het voor het zeggen ?
uiteindelijk is het toch het leger en politie die de orders uitvoeren van de handjevol leiders. en deze mensen zijn de mensen zelf die het verpesten voor zich zelf.
dus samengevat; plat gooien iran.
Kortzichtigheid is een ziekte...
Porcupine Tee - Normal
ot: en toch gaat hun cultuur niet samen met dat van ons al heten ze allemaal einstein, we blijven gewoon botsen
Hij is willens en wetens naar Syrie gegaan en heeft daarmee zelf voor het risico gekozen.
Hij had dat nooit moeten doen, tenzij op een diplomatiek paspoort: Nederland had hem dat kunnen verstrekken, maar hij heeft daar nooit om gevraagd en is desondanks toch afgereisd: hij heeft gegokt en verloren. Wellicht dat Nederland op het diplomatieke vlak nog iets kan doen, maar Nederland mag, gezien de voorgeschiedenis, geen toezeggingen doen. Feitelijk is al-Mansouri over de schreef gegaan en heeft zijn nieuwe vaderland in verlegenheid gebracht met deze onbezonnen actie. Dat moeten we wel in ons achterhoofd houden!
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
En dan lekker rellen. foto
Wat weet jij van Iran? Wat weet jij van Guantanamo bay? Juist....NIETS, alleen datgene wat de media ons voorschoteld. Kijk maar naar het aantal onschuldige executies in Iran (een homo is daar zijn leven al niet veilig) en kijk maar naar het aantal onschuldige executies in Guantanamo bay.
foto
EDIT: Mits je post sarcastisch is bedoeld, bied ik je mijn excuses aan. foto
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
Bovendien, zullen we een gevangenis nou ff niet vergelijken met een land, lijkt me verstandig
Het nieuwe normaal: Op een terrasje behandeld worden als een tyfuslijder en dankbaar zijn.
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
Beide zijn Nederlands staatsburger die zich hebben ingezet voor Nederland. Eén is daar zelfs koninklijk voor onderscheiden, de ander niet.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
als dat ook zo is mogen ze hem hangen van mij.
Of het laatste een geschikt alternatief is is een andere kwestie.
Overigens zit die man al erg lang achter slot en grendel: ik meen mij te herinneren dat zijn gezin destijds in alle dagbladen stond ivm de vermissing van hun vader.
Ik geloof niet dat BuZa veel moeite heeft gedaan om hem boven water te krijgen... foto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Alleen heb ik mijn twijfels of deze man wel zo was.
Bron 2,3,4 lees NRC handelsblad, de enige krant voor intellectuelen.
Bron 4,5,6 een kameraad van mij studeert crimonologie en uit cijfers blijkt dat Iraanse Nederlanders minder criminaliteit plegen dan autochtonen.
http://www.payvand.nl/pag(...)anianinnederland.htm
''Hun rapporten zijn te vinden op de website www.nabard.nu. Voorts verdienen nog vermelding de website www.womeniran.org, met links naar zelforganisaties van Iraanse vrouwen, en de website van Iraanse jongeren www.youthiran.com. Websites van lokale Iraanse organisaties zijn onder andere www.isan.nl en www.pars.iranestan.com. Op het terrein van cultuur en wetenschap is via het web informatie beschikbaar over de stichting Iranian on the move (www.iotm.nl) die zich richt op culturele evenementen en de Iranian scientific association in the Netherlands (www.isan.nl) die wetenschappers bijeen brengt.''
Er blijft echter wel nog een verschil - bijgeloof en onverklaarbare verschijnselen versus reeële fysieke daden met bewijslast en dodelijk gevolg.
Aangezien die vandaag een beetje afwezig zijn neem ik even hun taak over foto.
Je eerste bron vermeldt dit:
Uit het onderzoek van Van den Tillaart komt naar voren dat vrij veel Iraanse ouders problemen signaleren met hun kinderen op school. Het gaat dan om overgangsproblemen, taalmoeilijkheden en achterblijvende prestaties. Veel ouders geven aan weinig of geen contacten te hebben met ouders van andere kinderen. Een beperkt deel van de ouders heeft zijn kinderen op de crèche gedaan, of aan speciale programma’s voor ouder en kind laten meedoen. De kinderen spreken vrijwel allemaal goed Nederlands, hoewel thuis bijna altijd Perzisch wordt gesproken.
Overigens zijn het allemaal bullshit bronnen... Bronnen van iraanse organisaties en iraanse jongeren.. Die zullen zelf vast vermelden dat ze nietsnutten zijn ga zo door
foto
Als ik een site over mezelf maak dat ik miljonair ben is dat ook een geldige bron?
uit 1981... Een waargebeurd verhaal waarin een leraar de
Duitse indoctrinatie per experiment duidelijk maakt aan een
school... Hij richt een eigen movement op waarbij hij met de
juiste woorden de hele school achter zich krijgt...
B-FliP Youtube Channel
Bionic - In on the Outside EP: 2-3-2012
En lees de hele site eens door ipv een aantal zinnen uit het verband te rukken. Maar zelfs in dat stukje dat jij gequote hebt is geen aanleiding om te denken dat Iraniers nietsnutten zijn... er staat dat ze de taal goed beheersen. Er staat dat de OUDERS zich zorgen maken, nou geloof me veel Iraanse ouders zijn enorm kritisch en zijn niet tevreden met een 6, zoals jouw moeder wel altijd is geweest... er staat niet dat verschillende jeugd of overheidsinstanties zich zorgen maken.
Ook zijn er ongetwijfeld genoeg autochtone jongeren die minder goed presteren dan de ouders willen, jij negeert nu dus even het vergelijkingsmateriaal.
Dan wil ik nog even toevoegen dat jij en je familie 10 generaties nog niet zoveel bereikt hebben als mijn ouders. Mijn ouders zijn her nu 20 jaar, mijn moeder is brugbouwkundig ingenieur en mijn vader heeft een eigenbedrijf technisch tekenen. Beide zijn een meerwaarde voor Nederland, en mijn vader creeert zelfs extra banen. En dat MET EEN TAALACHTERSTAND, maar dat wordt ze niet kwalijk genomen. Ze worden op hun waarde geschat, op de dingen die ze kunnen... ipv afgerekend te worden op hun minder sterke kanten.
Ten eerste: Koran 109:5 Voor jullie jullie godsdienst en voor mij mijn godsdients.
Ten tweede: Iedereen heeft in de islam vrijheid van meningsuiting en religie. Oftewel, een islamitische staat is een seculiere staat dat rechtvaardig moet handelen ( dat zien we nergens meer )
Stelletje hypocrieten daar ook. Ze moeten zelf eens leren wat de islam is, voordat ze zeggen dat ze islamitisch zijn, domme holbewoners. Ik schaam me diep als moslim
Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
mensen die goed willen doen worden gestraft.
tis toch ook zo'n vies regime daar in teheran.
sterkte aan zn familie...
Maar ook jij valt zeker onder de troetel islamiet van het verhaal dus moet ik je hele volk omarmen inclusief je opblaas vrienden... nee dank je
ze hadden op een haar na ook een atoombom.
nou dan had je het helemaal gehad.
tis dat hitler alles tegelijk wilde.
rusland europa alles.
ja dan gaat het mis.
gelukkig maar aan de andere kant.want dat regime was toch echt misdadig.daar kan je niet voor zijn hoe kut het hier soms ook mag zijn.wat die nazis flikten overschrijdt alle grenzen
Wat een corrupte stinkzooi weer.
overigens liep het in de soep , omdat italie zo nodig griekenland wilde binnen vallen.. alleen italie krege op zijn kloten... op hetzelfde moment wilde hitler rusland binnen vallen... toen was het nog mooi weer in rusland... doordat italie verloor ging duitsland naar griekenland om dat te veroveren en liep vertaging op... waardoor het winter werd in rusland... en toen duitsland rusland binnen wilde vallen was het -40 en werd er in rusland verloren
Al ben ik het niet eens met zijn standpunten. Iran is en blijft een Perzisch grondgebied. En dan wil er iemand genaamd al-Mansouri een Arabische onafhankelijkheid claimen op een oorspronkelijke Perzische stad? Donder toch op.
{Leeftijd is slechts een indicatie van wijsheid op de schaal van 1 - 100}
{DMN Hoofdklasse Ballroom & Latin, A-klasse, 5 bekers! :D}
Ten 4e ik geloof de NRC handelsblad en wat ze op universiteiten onderwijzen eerder dan jouw onzin.
Ten 5e ik heb nooit beweerd dat ze alle topfuncties bezitten, kan je wel vertellen dat ze een grote en belangrijke aandeel hebben in de Westerse economie (E-bay, Google, WallMart, NASA) en zorgstelsel (beste artsen van Europe en Amerika)
Op CBS-site staat niet dat Iraniers beter presteren maar wel hoe ze in Nederland zijn en dat is heel anders dan jij met al je beperkingen denkt.
Hoezo ben ik goedgelovig? Jij bent hier de gene die meedoet aan die heksenjacht. Jij laat je manipuleren door types als Wilders en Bush, jij doet actief mee in die massahysterie. Ik probeer alles zo objectief mogelijk, zonder vooroordelen, te benaderen en tot nu toe gaat dat mij goed af. Ik beoordeel niemand enkel vanwege zijn of haar achtergrond, huidskleur etc.
Maar op hoe die persoon is, hoe die persoon in de wereld staat en waarvoor die persoon in de wereld denkt te staan.
Ik snap ook niet dat je haar een aandachtshoer noemt, terwijl je 'theo' in bescherming neemt omdat hij mee deed aan het 'sociale debat'. Volgens mij doet ayaan niet anders, maar goed.
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
Het is een feit dat de Iraniers in Nederland van alle vluchtelingengroepen als beste integreren, en de meeste Iraniers zijn hoog opgeleid, dit geldt niet alleen voor Nederland, maar ook in Amerika en dergelijke.
Een aantal bronnen:
De Iraanse integratie in Nederland: http://allochtonen.web-lo(...)iranirs_integre.html
De Iraniers in Amerika: http://en.wikipedia.org/wiki/Iranian_American
Iraniers hebben ook vaak hoog opgeleide banen: http://www.onzemaninteheran.com/2006/07/buitenlander.html
Ik denk dat een heel erg groot deel van deze vrouwen daar precies zo over denken als ayaan. Al was het er maar één, dan is het nog de moeite waard om er voor op te komen, zodat iedereen zijn eigen keuze kan maken!
Mensenrechten dus!!!
Iraniers zijn hoger opgeleid dan autochtone Nederlanders: http://www.gemeente.nu/we(...)en_in_nederland.html
Als een Moslim in Amerika ervan schuldig is bevonden dan zeur je niet dat hij ter dood wordt veroordeeld.
Dus kap eens met dat hypocriet gedoe en accepteer dat ze een terrorist terecht stellen.
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
Hebben ze je trouwens bewijzen overlegd dat hij terrorist is? foto
To keep up with me, you got to me sharp.
To be me, you got to be joking!!
Zie laatste gedeelte: http://www.nu.nl/news/129(...)ood_veroordeeld.html
Kanet Shay'an M3 Al-Fa O+
Kzag toevallig zaterdag geloof ik, een man die al wee tik veel hoeveel jaar, dacht dertig jaar, mensen vermoordde, huurmoordenaar. Maar iedereen in zijn directe omgeving vond hem een hele nette man, normaal vooral. Zelfs zijn vrouw wist t niet..
Ik ben zo trots op je dat ik je in brons wil gieten, in de achtertuin wil zetten met een tuinslang door je mond als appelsjapfontein.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken