Nieuws
Wilders voorpaginanieuws in Marokko

De voorpagina van het toonaangevende Marokkaanse dagblad al-Masa kopte: 'Politicus vraagt moslims in Nederland de helft van de Koran te verscheuren om in het land blijven'. In het nieuwsbericht worden ook eerdere pittige uitspraken van Wilders over de islam in herinnering gebracht.
Al-Masa citeerde overigens ook de Nederlandse secretaris van het Contactorgaan Moslims en Overheid Nasr Joemman. Die zei dat de uitspraken van Wilders ''niet serieus'' kunnen worden genomen.
Wilders deed zijn uitspraak over het half verscheuren van de Koran afgelopen dinsdag in een interview met dagblad De Pers. Daarin stelde hij ook opnieuw dat de islam een gewelddadige religie is. Over de islamitische profeet Mohammed zei Wilders dat als die heden ten dage in Nederland zou leven, hij zou voorstellen om hem ''als extremist met pek en veren het land uit te jagen.''
(voor hemzelf zal het wel wat minder zijn, bedreigingen zullen wel weer toenemen foto )
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
Laboro te salutante
En dan noemen ze Wilders ongenuanceerd... Wat een gotspe foto
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
Op woensdag 7 maart 2007 02:30 schreef Stabdogg het volgende:
Kom toch op man, we zijn geen apen meer. Houd het gewoon vriendelijk.
Volgens mij hoopt Wilders er gewoon op dat hij eens een keer een kogel door z'n kop krijgt en de held van Nederland wordt. foto
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Er staan genoeg teksten in beide boeken die oproepen tot geweld, iets dat een boek strafbaar maakt in Nederland. Door traditie en religieus besef zijn deze boeken een uitzondering.
Onterecht naar mijn mening, juist omdat deze boeken ook echt als leidraad worden gebruikt.
Alleen jammer dat Wilders dingen alleen op een extreme manier kan verwoorden. Goed voor zn aandachtstekort.
Onzin om te zeggen dat je de helft van het boek maar moet verscheuren. Die opmerkingen van vandaag over Aboutaleb en Albayrak zijn helemaal kolder.
Begrijp je gelijk waarom niemand met hem wilde onderhandelen om een regering te vormen (vind ik niet goed, want de kiezer bepaald). Het enige dat hij wil is minder moslims in Nederland. Op zich niet gek, maar Wilders vergroot de verdeeldheid tussen allochtonen en autochtonen alleen maar op deze manier, terwijl de enige oplossing is dat we fatsoenlijk naast elkaar gaan leven (wat in veel gevallen nu natuurlijk ook al is).
Die mensen zijn er nu eenmaal en met ze scheef aankijken los je niets op.
Genoeg om een zooi teksten aan te treffen die oproepen tot geweld.
Zie het als diamanten zoeken in de woestijn. Als ik op de eerste dag al een diamant vind, kan ik de uitspraak "er ligt een diamant in de woestijn" doen, zonder de hele woestijn te hoeven afzoeken.
Die manier wel dus ja...
CYBERNATIONS! >> Staatsinrichting voor beginners, FOK! style << CYBERNATIONS!
Ach, heeft ie toch nog iets bereikt in zijn leven.
Het feit dat Andries Knevel geen moord begaat doet niets af aan mijn opmerking.
Beetje slechte redenatie, moet je zelf toch ook toegeven?
Overigens niet dat ik een gevaar zie in de boeken, het is alleen niet te ontkennen dat dit in die boeken staat, en dat dit wettelijk verboden is.
Meer zeg ik niet.
Mafkees.
Religies foto
De bijbel dan in dit geval.
mohammed is een geweldadige pedofiel.
moslims plegen aanslagen, zijn crimineel en geweldadig (zie parijs, deense cartoons, irak, iran, etc)
de koran staat vol haat en geweld die de gelovigen letterlijk nemen.
wilders zegt iets wat normale mensen wel weten maar sommige struisvogels niet.
Na de moord op Van Gogh stond Wilders meteen op 26 zetels in de peilingen, een soortgelijke moord is alleen maar koren op het molen van zulke imbecielen.
In die tijd was het normaal, ook in Europa, om meisjes van 12 al tot vrouw te nemen. Mensen leefden door oa ziektes minder lang. Maria, moeder van Jezus, was ook 12 toen ze zwanger raakte.
Is Jozef dan ook opeens een pedo?
Er staan quotes uit de koran die je op kan zoeken in je koran.
Speciaal voor jou heb ik er zelf 3 opgezocht om er zeker van te zijn..
En ja hoor, ze kloppen!!!!
Dus dat staat inderdaad in de koran.
Maar verder geef ik je gelijk foto
foto
Die Wilders TUUP zegt dingen waar een gewone burger celstraf en TBS voor zou krijgen. Ik stel voor dat we dat tot uitvoer brengen. Zelden iemand zo idioot horen lullen tegen beter weten in. Ik denk dat je nog wel eens gelijk zou kunnen krijgen PekingDuck... Ik hoop alleen dat ze onschuldige mensen ongemoeid zullen laten.
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
www.kutwereld.nl ongelooflijk
Did you know that Ted Bundy's first dog, a collie, was named Lassie, did you know that?
ik heb hem nergens horen zeggen dat hij een kogel door zijn kop wil, anders moet je toch maar de bron vermelden, denk ik.
Geweld tegen personen die een andere mening verkondigen die toevallig niet de jouwe is, is verachtelijk. Net als het uitschelden van die personen trouwens.
foto
Huh?
Wat lul jij nou?
Logisch, ze staan er, .... dus het enige 'argument' dat te vinden is, is schelden, beledigen en bedreigen.
Zulke teksten staan ook in de bijbel alleen hebben we van consequenties van deze teksten, in de huidige tijd, niets gemerkt.
Misschien wordt het tijd dat ook chistenen deze teksten in de bijbel maar eens letterlijk gaan nemen uit verdediging.
Maargoed wat verwacht je anders van een zelfbenoemde hallucinerende profeet die met rooftochten, verkrachtingen en massamoorden zijn respect verdiende..
http://www.skepticsannotatedbible.com/quran/index.htm
foto
Ik vind dat ook, maar dan wel daar waar ze vandaankomen. foto
Het zou je wel goed uitkomen of niet?
Om nog een leuke erin te gooien: www.whydoesntgodhealamputees.com
Dus of het nou God of Allah heet, die boeken moeten nodig es dichtblijven. Daar zou de mensheid flink op vooruit gaan, om zo eens een nieuwe minister te quoten... foto
Heb jij de Koran eigenlijk wel gelezen ? Wilders wel, dus die weet wat er in staat.
Ik heb respect voor die man, hij durft tenminste te zeggen wat anderen alleen maar denken.
Maar hij zal vandaag of morgen wel een kogel krijgen, net als Fortuyn... Lang leve de democratie.
Het is moeilijk een dergelijke extreme, doch onderbouwde stelling te plaatsen zonder emotionele weerwoorden zonder goede beargumentatie.
Het enige tot nu toe is dat Andries Knevel geen moorden begaat en dat volgens de ander een zin er niet in staat die er wel in staat.
Lastig discussieren zo. foto
ziek dat je dit weer probeert goed te praten, ik vraag me af hoe jij het zou vinden als jij een dochter van 9 had die bruut werd verkracht door een psychopaat...
Wilders heeft gewoon aandachttekort
Behoorlijk ziek dus. Verder heb ik niks over de mensen die de koran niet letterlijk opvatten. Net als de mensen die geloven dat Eva uit een rib van Adam komt, heb je ook mensen die letterlijk in de sprookjes van de Koran geloven.
foto
Ik geloof niet dat hij veel stemmen zal trekken aangezien de Nederlandse kiezer (zoals gebleken is) liever kiest voor stabiliteit dan voor een partij die veel dingen drastisch anders wil gaan doen.
Veranderingen zullen zeker plaats vinden hier in NL, alleen niet zo drastisch en zeker niet zo snel. Verder wil mr Wilders teveel at the same time. het klinkt cliche maat het is gewoon een feit dat zijn kapsel hem tegen zit. Ik vind het ook stom, maar zo is het nou eenmaal.
Hier in NL geldt nog steeds : doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg!
Voor flamboyante personages zoals Wilders betekent het 1 ding: Dat ze de Nlse maatschappij nooit drastisch kunnen veranderen (en gelukkig maar want NL wil stabiliteit en als er 1 ding is wat Wilders niet biedt dan is het dat!)
Films en Games zijn ook gewelddadig, sterker nog, dat gaat verder dan koran/thora/bijbel, want je voert daadwerkelijk de moord zelf uit of bent er "kroongetuige" van. Zo vaak mogelijk zelfs en liefst op de meest realistisch gruwelijke manieren. Toch zeggen wij "Ach, het is maar een spelletje" of "Ach het is maar een film". Mensen (hier) kunnen niet begrijpen waarom games de oorzaak worden genoemd van een aantal doorgedraaide kids die als een kip zonder kop een halve school doorboren met kogels.
Maar zodra het gaat over godsdiensten vergeten we even wat hier boven staat. Dan vergeten we even dat ook godsdienst onderhevig is aan interpretatie door een individu en lang niet iedere gelovige het boek op dezelfde manier interpreteert. Interpretatie is een van de eigenschappen die ons onderscheidt van de dierenwereld. Vandaar ook dat er wel degelijk Christen fundi's zijn die in naam van hun God andersdenkenden ombrengen. Net zo goed als de Israelli, die wel erg dicht bij Joods fundamentalisme komen nu. Beetje gaan graven in een heiligdom en net doen alsof je niet snapt waarom de halve moslimwereld je bloed kan drinken.
Geweld is een keuze van het individu. De interpretatie van een stukkie tekst is dat ook, hence, extremisme in Islam is een keuze van het individu. Niet van de hele groep, en al helemaal geen "vereiste".
Even voor de goede orde, ik ben een Humanistisch Atheïst. Voor er weer rare dingen mijn kant uitgeslingerd worden gefundeerd op aannames die mensen eens wat minder zouden moeten doen.
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
Je moet toch zelf ook wel het verschil zien tussen een religieus boek dat 1,4 miljard mensen als leidraad gebruiken en een computerspel?
Want geloof me, er is meer gedood door religie dan door computerspelletjes.
Aldus Wilders
In dat opzicht zou ieder moslim die niet klassiek arabisch kan lezen per definitie dus niet kennis hebben van het ware geloof?
Hou nou maar op, soms zinkt een schip gewoon. foto
Nee serieus... Even ter info, pc's zijn pas in staat spellen te draaien sinds the early 70s. Godsdienst bestaat "iets" langer.
Lôtsj, Tuut, Hin, Kuusj, Poor, Knoup, Gezèt, Boezjie, Sjogkel, Kräölke, Kengkee, Walmoer, Does, Geis, Körref, en als reservegetal Maosbrök!
©Veldeke-kreenk
-
\[b\]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:\[/b\]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
http://www.freewebby.com/adult-smilies/hump.gif
Maar in feite heb je ook een punt hoor, er zijn vast spellen te verzinnen die ook verboden zouden zijn bij de wet.
Begrijp me ook niet verkeerd, ik wil niet eens een verbod op de koran, ik stel alleen dat sommige teksten bij wet verboden zijn. En dat zijn ze.
http://www.freewebby.com/adult-smilies/hump.gif
Is er al een negatief reisadvies in Marokko voor Nederland foto ?
En nu met Irak? Tijdje niet buiten geweest ofzo? Volgens mij zijn erop dit moment etnische zuiveringen bezig in Irak. En dan moet jij 3x raden wie daar mee bezig zijn...........de christenen zeker.... foto
Denk eens logisch na vriend en houd anders je mond.......
OT: In grote lijnen:
1. Mensen moeten ergens in geloven. Is het niet een persoon, is het niet een boek dan ben je het zelf.
2. Mensen moeten ergens een doel uithalen. Is het niet voor voortplanting, is het niet moorden om gelijk te hebben dan is het wel om jouw "geloof" trouw te blijven en volgen.
3. Mensen zijn twistbaar. Is het niet extreme links, is het niet extreme rechts dan is het wel van alles wat. (zonder gestoorden, gebrainwashte of zieken mee gerekent)
Iedereen heeft wel wat van de 3 punten van het bovenstaande. Heb je teveel van 1 kant dan kan dit gevolgen hebben. In combinatie met is het nog riskanter.
Je zou kunnen zeggen dat mensen eigenlijk de domste wezens op aarde zijn. Ik zie geen andere beesten in de wereld die erop lijkt. Gelukkig.
Ik zou bijna zeggen: Kom maar op met die extreme klimaatsveranderingen, ongeneesbare epidemieën of wereldoorlog. Kan de aarde zich vervolgens tenminste weer lekker op zijn gemak gaan herstellen. foto
foto
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken